testimi yorumlar mısınız

HazaalCan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2016
78
17
27
arkadaşlar 14 mart hcg 0.1di
22 mart 1.99
son adet tarihim 11 şubat

gebelik testim bu şekilde çıktı bakabilir misiniz bu kadar geç döllenme olur mu 😂

Eklentiler

• IMG_2110.jpeg
    IMG_2110.jpeg
    194,7 KB · Görüntüleme: 101
  • B06001F4-EEF3-4BF4-939A-08C0E25D46F5.jpeg
    B06001F4-EEF3-4BF4-939A-08C0E25D46F5.jpeg
    97,8 KB · Görüntüleme: 52
Son düzenleme:
Amin inşallah benimde 15 marta bu yana ovalyisn testi yapıyorum hep koyu çıkıyor benimde kafam karıştı şuan gebelik testi yapıyorum bişi çıkmıyor Eki Görüntüle 3407992
kan testi verin isterseniz daha küçük değerleri algıladığı için..ya da bu ay içerisinde ikinci kez yumurtluyor olabilirsiniz

16.gün bugün ama hala emin olamıyorum
Ben de bu ay hsg çektirmiştim 21 22 martta olmam gerekiyordu hala olmadım 6gündür. Gecikmenin 3.günü 0.32 çıktı bu sabah da evde test yaptım negatif. Gecikmenin 10.günü adet olmazsam doktora gideyim diyorum ama şimdi sizi görünce bir ümitlendim. Belirti var mı peki

Ben de bu ay hsg çektirmiştim 21 22 martta olmam gerekiyordu hala olmadım 6gündür. Gecikmenin 3.günü 0.32 çıktı bu sabah da evde test yaptım negatif. Gecikmenin 10.günü adet olmazsam doktora gideyim diyorum ama şimdi sizi görünce bir ümitlendim. Belirti var mı peki
ya göğüslerime dokunamıyorum çok ağrıyor bir de kasıklarımda batmalar ağrı oluyor aslında hepsi adet belirtisi o yüzden ümitlenmek istemiyorum

evet var hatta birkaç gün önce kahverengi akıntım oldu adet oluyorum sandım ama olmadım çok hafifti zaten
Ozaman yerleşme olmuş olabilir. Bence yarın kan ver çünkü testte var görünüyor kanda net çıkar. Benim akıntım sulu gibi şeffaf akışkan inşallah bende de geç döllenme olmuştur ama ben kendimi hamile gibi hissetmiyorum :)

Ozaman yerleşme olmuş olabilir. Bence yarın kan ver çünkü testte var görünüyor kanda net çıkar. Benim akıntım sulu gibi şeffaf akışkan inşallah bende de geç döllenme olmuştur ama ben kendimi hamile gibi hissetmiyorum :)
valla ben de ne hissettiğimi bilmiyorum ümitlenmek istemiyorum ama bilemiyorum gittim kan verdim şimdi inşallah hamileyizdir 😅

X