Texas, Houston'da yasayan kızlar burayaa

yachin

Üye
Kayıtlı Üye
7 Haziran 2012
18
0
kızlar selam, 2-3 aya houston, texas'a geliyorum. Orada yasayanlardan ogrenebilecegim cok sey var. Neler yapıyorsunuz?

canim merhaba ben yasadim 3 yil orda cok guzel bi yer acikcasi tekrar gitmeyi cok istiyorum ve gidersekde donmeyi pek dusunmuyorum.sen neden gidiyosun sorularin varsa elimden geldigince yardimci olmaya calisirim

canim merhaba ben yasadim 3 yil orda cok guzel bi yer acikcasi tekrar gitmeyi cok istiyorum ve gidersekde donmeyi pek dusunmuyorum.sen neden gidiyosun sorularin varsa elimden geldigince yardimci olmaya calisirim
Azusena selam
Abd den ev almak konusunda bilgin varmı acaba

ı thy amerika ucak biletleri fiyatlarına baktım belli eyaletlere ekonomi 5 bin tl den busines clas sa 11 bi tl ki 9 ay sonrasına baktım thy aktarmasız oldugu icin direk ucuslar bu kadar pahalı diyolar sürekli abd ucusu olanlar fiyatlar hep böylemi hangi eyaletin oldugu hava alanı en ucus varmı böyle bisey hani bizde nasıl pegasus sabiha gökcen daha ucuz gibi

bide sanırım türklerin en cok sık oldugu bölge burasıymıs dogrumu

ı thy amerika ucak biletleri fiyatlarına baktım belli eyaletlere ekonomi 5 bin tl den busines clas sa 11 bi tl ki 9 ay sonrasına baktım thy aktarmasız oldugu icin direk ucuslar bu kadar pahalı diyolar sürekli abd ucusu olanlar fiyatlar hep böylemi hangi eyaletin oldugu hava alanı en ucus varmı böyle bisey hani bizde nasıl pegasus sabiha gökcen daha ucuz gibi

Canım merhaba ben döneli uzun süre oldu unuttum bilet fiyatlarını üzgünüm biz klm ve luftansa kullanmıştık .pegasusu yurt içi uçarken bir kaç kez kullandım hoşuma gitmedi açıkcası.bu kadar yardımcı olabilcem kusura bakma canım ama pahalı yani uçuşlar bem gittiğimde direk uçuş yokdu mecbur aktarmalı gitmiştik.

Azusena selam
Abd den ev almak konusunda bilgin varmı acaba

Malesef yok canım ama bildiğim kadarıyla peşin değil ama taksit taksit ödeyerel ev sahivi olabiliyosun ve çol pahalı değil en azındam ben ordayken öyleydi şimdi nasıl bilmiyorum canım

X