Teyze yigenine seni artik istemiyorum diyor

Awaken

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2016
2.910
5.082
Sevgilimle beni tanistiran kisilerle sorunlar yasadik. Yani teyzesiyle ve onun dostu olan yengemle.
Her ikisi iliskimize burunlarini soktular simdi kenara cekilip biz karismiyoruz diyorlar.
Yengem ikilikli oyanyip durmus. Herkese farkli birseyler soylemis..sozde araya yapmaya calisti. Ama bana ev alma konusundan tutun altin alinacak konusmalari vs kadar cirkinlesmis sevgilimin ailesine karsi. Sonra ailem onu aradan cikarinca beni ve ailemi yermeye kotulemeye calisti. En basinda ovuyordu. Sonradan bende bizde anlamadan arkamizdan konusmus. Sevgilim anlatti herseyi. Tabi ilk zamanlar suphe duyup beni gerip baya bi denedi. Bu cirkin surec baslamadan once teyzesinin garip konusmalari tavirlari hosuma gitmiyordu ve yengeme de anlatmistim. Yengemden hic suphelenmemistim o siralar. Tabi sonrasinda bunu bana karsi kullanip teyzeye anlatmis. Teyze benim dusuncelerimi bilmeden once bu yenge hanima inanmayin yalan atiyor demis sevgilime ve ailesine. Sonra benim rahatsiz oldugum konulari duyunca oda tavir yapmaya basladi. Hatta bana hakaretler savurdu. Sevgilim de bu surecte beni kaybetmemek adin bana yalan atmis. Mesela teyzesi sevgilime onlarin sahilde cekindikleri bikiniyle fotolari attirdi. Orda o gun babasi annesi de varmis sevgilimin. Ama ben oyle vicik vicik ilisklerden hoslanmadigim icin bana babam gorse öldürür bizi demisti.
Herneyse suanki durum yengeyle baglarimizi kopardik. Cunku cok yalanlar iftiralar atti. Sevgilime kendi soyledigi seyleri bile inkar eden bir insan tipi. Ama butun bu surecte teyze hala yengeyle gorusuyor. Benim anlamadigim nokta bu. Sonucta senin yegenini uzmus helak etmis insan o. İliskimizi bozmaya calismis. Hala nasil gorusebiliyor? Bana cok iyiligi dokundu diyormus zaten eskisi kadar degiliz demis.
Simdi bu teyzenin hosuma gitmeyen seyleri sevgilimden en basindan duydugum konulardi. Mesela teyzeye ev alinacakmis daha dogrusu kendilerine ama teyzesine kiraya vereceklermis. Bankaya teyzemin hesabina simdi 25000 tl yatirmaya gidiyorum demisti sevgilim zamaninda. Veya teyzesi bana yigenimle bir gece icip icip sabah ayni odada uyandik demisti. Ondan sonra ickili bir sekilde yigenini arayip borcum var diye agliyormus. Sevgilim gelip bana dedigi su: withlove bildigin gibi degil teyzesinin yani kadincagizin durumu bildigim gibi degilmis..uzuntulu bir sekilde. İcimden dedim cok kotuyse icki icecek parayi nerden buluyorda birde yigenini arayip boyle seylerle uzuyor. Sonucta sevgilimin babasi yiyecegini karsiliyormus alisveris yardimi yapiyorlarmis veya borc veriyorlarmis. Veya girdigi iste birgun duramamis agir diye. Halbuki kendisi paraya muhtac oyle bir luksu olmamali diye dusunuyorum. Cunku esi vefat etmis ve cocuklu bir anne. Neyse bu konulara hic girmek istemezdim. Ama sagolsun bosbogaz sevgilim laf tasimaya bayiliyor. Herneyse sonrasinda yengem olacak insani bildigim icin ve bu teyze ile dost olduklari icin teyzeyi de bu sevgilimin soylediklerinden sonra yengemle ayni kefeye koymus bulundum. Yenge milletin malina mulkune goz koyan. Kendi cocuklarini doldurup ondan bundan para isteyen insandir. Pek aldirmamistim yillarca cunku uzagiz birbirimize. Ama bu sacmaliklarini banada yapti bu tanistirma vesile ile daha yakin olunca ve yegenimi doldurup aglatip ustume saldi..akulu araba alacakmisim. Yetmedi tanidigi herkesi aradi telefonu kucucuk cocuga verip araba istetttirdi. Neyse bizi ilk tanistirdiklarinda yenge ve teyze sevgilimin babasindan dugun icin elbise vs istediler. Hadi anlarim. Ama teyze bana babanin almak istedigi kunyeye kadar karisti aldirtmadi. Yengem olacak insan da gelip kayinpederin sana kunye alacakmis cok sevmis ama x teyze daha erken demis vazgecmislee dedi. Arksindan sevgilim arada aynilarini dedi. Simdi gel de sev bu kadini. Efendimm sonrasinda kucuk ayrintilara da girmek istemem ama gozume batmaya basladi.mesela sevgilim bana selfi cubugu almis. Hepbirlikte birgun otururken teyze konusunu acti banada alsana dedi. Sonra sevgilimin kuzeni guldu teyze onlar bir kac kurus kendine alabilirsin sende dedi. Veya daha once ben yengeme bu teyzeye niye ev aliniyor bu devirde kim kime boyle iyilik yapar ileride cik denilmez ki o evden dedim. Yengede cellalli bir sekilde sesini yukselterek coo yardim etmek istiyorsalar yollasalar ya x teyzeye 200-300 tl dedi. Herneyse bu kelimenin aynisini teyze oturmalarimizda sevgilime de demisti..versene teyzene 200-300 tlcik diye. Yani bunlar garip degilmi? İkisinij arasinda bu konusmalar gecmis olmali ko ayni agizdan konusuyorlar. Bu arada sevgilim ve ben de zengin degil ama durumu iyi olan insanlariz cok sukur. Yani ilk zamanlar sevgilim bana bu teyzesinin konusmalarini tasiyinca ona dedim herkes kendi menfaatini dusunur okadar guvenme inanma teyzene demeye calisiyordum. Sonrasinda yengem olacak insan benim dusunmedigim seyleri ortaya atti ortalik bulandi. Eski konuma bakabilirsiniz..

Herneyse sonra ben alltan aliyim dedim cunku baktim sevgilim uzuluyor baktim annesi uzuluyor. Teyzeden ozur diledim yanlis anlasilmalari anlattim. Ama teyzesi artik benim sadece uzaktaki yegendir o dedi sevgilim icin. Ben karismiyorum artik dedi. Ne ölüme ne dirime. Sakin karsima cikma dedi.Ama ondan oncesi sevgilimle telde konustugunda farkli anlatmis Allah mutlu etsin vs diyebana gelince boyle yazdi. Daha oncelerde zaten sevgilime seni istemiyorum artik demis. Veya ayrilmamizada kac defa diretmis. Su an da sevgilimle kus konusmuyormus. Sevgilimin annesininde haberi var bu olaylardan oda kardesine sormus zaten hala o yengeyle niye gorusuyor diye. Cunku aslen butun sacmaliklar ondan cikti diye. Ama teyze boyle davrandikca o yengemden bir farki kalmiyor gozumde bilemiyorumm..amac nedir ..bu sacmaliklar neyin nesi anlamiyorum..sizce?

Son düzenleme:
Ya ne cok kurcalamissin sende takintilisin sanirim. Okadr karman corman anlatmssn ki o sunu yapms bu sunu demis yenge soyle konusmis teyze icki icerms sacma detaylara girmissin.
Madem teyze hanim istemyor gorusmek sende bu konular hakknda yorum dahi yapma kendni tutar uzak durursada gordugun yerde saygini yap otur asagi ne kadar da inini dibini kurcalamssn

Evet kopuk yazdim biraz cunki benim bile aklim karisti. Detaylara o yuzden indim ki biri de benim icin özet gecsin butun bu sacmaliklar neyin nesidir diye. Kendim bile gecemiyorum cunki.
Aslinda eski konumu da okuyan olursa sevinirim..
Bana kalsa zaten hava hos. Saygi gosterir kimseyle ugrasmam konusmam. Ama ilerisi icin endiseleniyorum.. Yani onceki konumda teyzeden uzak dur denildigi icin veya evliligi bozar denildigi icin korktum..bu yenge ile olan durumu da anlatmak istedim o yuzden

Ben burada sizi ilgilendiren bir durum göremedim.

Ben burada sizi ilgilendiren bir durum göremedim.

Yenge bana iftiralar atiyor. Namusuma kadar. Ve sevgilimin teyzesi bana hakaret ediyor. Bende cvp verince gidip benim yazdiklarimi yengemin kocasina yani kuzenime gosteriyor.
Kötü gösteriliyorum. Hadi yenge yapiyor da teyze niye destekcisi? Amac nedir yani..neyin kafasi bunlar

Evet kopuk yazdim biraz cunki benim bile aklim karisti. Detaylara o yuzden indim ki biri de benim icin özet gecsin butun bu sacmaliklar neyin nesidir diye. Kendim gecemiyorum cunku onca sacmaliklar sonrasi.
Aslinda eski konumu da okuyan olursa sevinirim..
Bana kalsa zaten hava hos. Saygi gosterir kimseyle ugrasmam konusmam. Ama ilerisi icin endiseleniyorum.. Yani onceki konumda teyzeden uzak dur denildigi icin veya evliligi bozar denildigi icin korktum..bu yenge ile olan durumu da anlatmak istedim o yuzden

Ben konuyu anlasaydim ozeti zevkle gecerdim ama anlamadigim icin yorum yapamiyorum.

Bana sunu acikla , once yengen sonra teyzesi. Ucuncu sahislar iliskinizi bu derece etkileyebiliyorsa o zaman yeterince olgun degilsiniz demektir.

Ben konuyu anlasaydim ozeti zevkle gecerdim ama anlamadigim icin yorum yapamiyorum.

Bana sunu acikla , once yengen sonra teyzesi. Ucuncu sahislar iliskinizi bu derece etkileyebiliyorsa o zaman yeterince olgun degilsiniz demektir.
Evet buda bir etken olabilir.
Sevgilim cok izin verdi bunlara.
Ama ben hadlerini bildirmistim karismayin diye. Dinleyen olmadi. Yenge hanim gece gunduz sevgilimi arayip beni kotuledi..hatta baska kiz bulurum dedi. Birak withlove u dedi. Sevgilim onu heryerden engelledigini bilirim. Ama teyze o yengeyle gorustukce ve sevgilimin teyzesini masum gordukce ilerisi icin iyi gormuyorum iliskimizi...tabiki teyze gercekten kotu niyetliyse..cozemedin iste..

Sevgilinin teyzesi normal değil..
Senin yengen dedikoducu..
İkisi arkadaş..
Sevgilinle seni tanistirmislar..
Arabulucu gözüküp ortalığı karistirmislar..
İkisi ile de konuşmuyorsunuz artık..

Böyle de kalsın derim..
Sadece ana babalarinizla gerekeni konuşun
Maddi manevi bağımsız olun..
Sevgiliniz teyzesine düşkün.. barisirsa bi ömür çekersiniz..

Yenge bana iftiralar atiyor. Namusuma kadar. Ve sevgilimin teyzesi bana hakaret ediyor. Bende cvp verince gidip benim yazdiklarimi yengemin kocasina yani kuzenime gosteriyor.
Kötü gösteriliyorum. Hadi yenge yapiyor da teyze niye destekcisi? Amac nedir yani..neyin kafasi bunlar

Özür dilerim biraz karışık yazmışsınız tam anlayamamışım ya da gözümden kaçmış olsa gerek. Burada iş biraz sevgilinizde bitiyor. Sizin samimiyet düzeyiniz ne kadar bilmiyorum ama net bir dille tepki koyup mesafe koymanız şart olmuş gibi, teyze ve yengeyle olan ilişki çok laçkalaşmış zaten. Sevgiliniz de umarım durumun ciddiyetinin farkındadır, size laf getirmemesi gereken kişi en başta o çünkü. Teyze ve yenge rahat rahat iftira atıp hakaret edebiliyorlarsa yüz bulmuşlar demektir çünkü.

Sahilde bikiniyle foto atmasından daha doğal ne var anlayamadım.

Siz daha öncede bu teyzeyle alakalı konu açmıştınız.Sizde kompleks olmuş bu teyze bence.Zaten altından girmiş üstünden çıkmış arayı da bozmuşsunuz ki hiç üstünüze vazife olmayan konularla ilgili konuşmuş olmanızı saymıyorum bile .Artık konuyu eşelemeyin ilişkinize bakın derim

Sahilde bikiniyle foto atmasından daha doğal ne var anlayamadım.

Siz daha öncede bu teyzeyle alakalı konu açmıştınız.Sizde kompleks olmuş bu teyze bence.Zaten altından girmiş üstünden çıkmış arayı da bozmuşsunuz ki hiç üstünüze vazife olmayan konularla ilgili konuşmuş olmanızı saymıyorum bile .Artık konuyu eşelemeyin ilişkinize bakın derim

Üstume vazife olmayan konulari ne yazikki hic konusmak istemezdim. Cunku insanlarin hayatlari bilmem nesi beni ilgilendirmiyor. Dedikodu bile dinlemeyen bir insanimdir. Bana boyle insanlar bos gelir hatta. Sevgilimle ilk tanistigimiz zamanlar anlatttiginda teyze vs konularini anlatma bana dedigim olmustur. Ama kendisini tutamiyor beyefendi..ve bende o siralar yeni tanistigim icin anlatsin bari bende aileyi tanimis olurum diyerek aptalca bir dusunceye kapildim. Buraya da o yenge ve teyzeyi analiz edeseniz diye yazma geregi buldum bana yardim amacli.

Yeni tanistiginiz bir erkek teyzesiyle bikinili fotoraf atsa garipsemeye bilirsiniz. Anlarim.. Herkesin bakis acisi farkli.
Ama ben onu nispet tarzinda algiladim o an ve teyzenisi az cok tanidiktan sonra.

Ayrica aralarini ben bozmadim teyzesiyle cunku sevgilim herzaman bana karsi cephe almisti salak bir sekilde. Aralari nezaman bozuldu soyliyeyim.
Sevgilim teyzesinden ozur diledi kendisinin olaylarini bana farkli yansittigini yalan attigini ve aile yapilarini gizledigini anlatti.
Teyzesi tmm vs dedikten sonra. İnanmamos olacak ki sevgilime ve bana hakaret edebildi sonrasinda bu olaylar yeniden gundeme gelince. Ve yengeyle gorusmeye devam etti. Ondan sonra sevgilim zaten kendisi konusmak istemedi ..madem yiyegine degil dostuna inaniyor ozaman dostuyla olsun dedi. Sonrasinda ben dedim annen uzuluyor ozur dileyelim tekrar diye..ben diledim o diledi..ama ona farkli bana farklo konustu. Ve suan sevgilime kusmus..konusmak gorusmek istemiyormus.

Sevgilinin teyzesi normal değil..
Senin yengen dedikoducu..
İkisi arkadaş..
Sevgilinle seni tanistirmislar..
Arabulucu gözüküp ortalığı karistirmislar..
İkisi ile de konuşmuyorsunuz artık..

Böyle de kalsın derim..
Sadece ana babalarinizla gerekeni konuşun
Maddi manevi bağımsız olun..
Sevgiliniz teyzesine düşkün.. barisirsa bi ömür çekersiniz..

Duskun degilim aslinda diyor..sacmaladim diyor. Bilemiyorum. O yenge ortaya atmisti withlove seni teyzenden ailenden koparacak lafini. Halbuki oyle bir amacim yok olamazda. Ama oda yengeye inanarak mi oyle cephe aldi mi bana nedir? tartisma animizda teyzem senden on gomlek ustun bile dedigi olmustu en son bana..cok kirdi gereksiz yere beni defalarca teyzesi icin.
Ve teyzesi onu facebook listesinden cikarmis.. O ozur diletikten sonra farkettti. Sonra yuzu dustu. Bende dedim fotorafimizi koymustum..sonra yuzen dusunu toparladi haa o yuzden gormus cikarmistir dedi. Kizmistir dedi. Teyzesine sordugunda niye cikardigini..teyzesi resmimize uyuz oldugunu ondan cikardigini soylemis:işsiz:

Hayir yani insan yigenim mutlu diye sevinecegine niye boyle davranir ? Ne uyuzu yahu..
Ozur de diledik..alltan aldik.
Ama artik ben kaldiramiyacagim sanirim bunlari...kendime yediremiyorum. Sucsuz oldugum halde ozur diledim sirf tatsizlik cikmasin diye..o aileye gelin gidecegim diye. Yok yere gunahim alindi.

Sevgilim zaten ilerde barisilir konusulur diyor.

2 birbirinden işsiz ve arsiz kadının eğlence malzemesi olmuşsun yaşlar 17 18 mi acaba? Bu işlere herkesi karıştırmayın. Ayrıca yigenimle içtik aynı odada uyandık ne demek midemi bulandirdi bu lacka ilişkiler.

Offf teyze yenge icim sisti. Benim yorumum araya eniste dayi kayinco falan karistirin. :KK53:

Yaziklarimi ben bile anlamadim biri ozet gecsin demek de neyin kafasiysa. :işsiz:

Konunun genelinden birsey anlamamakla birlikte teyzenin bikiniyle fotograf gondermesi gayet normal.denize gitmisler dopiyes giycek hali yoktu herhalde

Teyze bana biz x ile icip icip ayni odada uyandik demesinden ve herseye mudahil olmasindan sonra o fotodan rahatsiz olmam normal. Hele ki sevgilim o fotoraf icin babam bizi oyle gorse öldürür demesinden sonra..

Offf teyze yenge icim sisti. Benim yorumum araya eniste dayi kayinco falan karistirin. :KK53:

Yaziklarimi ben bile anlamadim biri ozet gecsin demek de neyin kafasiysa. :işsiz:

Yazdiklarimi anlamadim demedim. Bu olaylarin arkasindaki amaci anlayamiyorum. Ayrica yenge olayini birinci agizdan duymadim. Ve cogu baska seyi. Sevgilimden duydum genelde.O yuzden bende tam net olarak ne olmus ne bitmis neler denilmis bilemiyorum diyorum.

X