Cilt Bakımı Ürünleri The Body Shop Ürünleri

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
ay loreal satın aldısya hıc ıyı degıldır yaa loreal kazıgını yedım cunku vıchy ve la roche ıl ıkısde bı ıse yaramıor benım cıldım sorunlu cenemde alımın bırazında bıraz da yanaklarımda sıvılcelerım var eskıden hıc olmaz son bı seneye askındır oluyor bıde bole kızarıklık gıbı oluyor hanı sısme patlama falan yok pek sımdı sadece sbun kullanıyorun proteks onca pahalı temızleyıcılere para verdıkten sonra arada da dıadermınle yıkıyorum ama body shop almayaı dusunuyordum cay ağacı olanındna kullanan arkadaslar önerırmı bıde fıatları ne yardım edın

Merhabalar kızlar. ben fanatik Body Shopçu olarak şahsım adıma yaşadığım tecrübelerden bahsedebilirim.

Vücut için body butterları ve de duş jelleri ya da losyonları mükemmel !

Cilt kremi testeri almıştım E vitamini serisinden, bir kaç kez sürdüm cildime ve yanma hissi oluştu. Cildime zarar verdi.
Ancak şu var, cildime her krem yaramıyor zaten. Yüzüme süremiyorum sizin anlicaniz. Nedendir bilmem kabarıyor şişiyor vs. Bu benle ilgili bir sorun olabilir. Deneme yanılma metodu ile ancak belirli marka kremleri kullanabildiğime kanaat getirdim. Ancak Body Shoptan body butter alırsanız şunu anlicaksınız, gerçekten içinde malzemeden hiç çalmamışlar !

Bir de tea tree serisinden çay ağacı özlü sivilceler için yağ mükemmel. Kabarmış sivilceme sürüyorum. ertesi gün sönüşüyor.

Body Shop'ın banyo liflerini, ayak kremlerini, tırnak kremlerini kullanıyorum. Eskiden de allık, far, parfüm ve rujlarını çok kullandım..

bende clarins ve lancome harcadığım servete bir son vermeye karar verdim ve tamamen tesadüs body shoptan rimel fondöten ve e vitaminli spf 15 yüz kremi aldım çok hafifler tam gençlere göre daha ilk günüm olduğundan çok yorumum yok ama bir rimel fiyatına üç ürün almak çok güzelmiş suan indirimde var

bende clarins ve lancome harcadığım servete bir son vermeye karar verdim ve tamamen tesadüs body shoptan rimel fondöten ve e vitaminli spf 15 yüz kremi aldım çok hafifler tam gençlere göre daha ilk günüm olduğundan çok yorumum yok ama bir rimel fiyatına üç ürün almak çok güzelmiş suan indirimde var
hmm canım allıklar da indirimde mi şu ara acaba?

bende çilekli kremini ve spreyini kullanıyorum ikisini üstüste sürünce inanılmaz hoş kokuyor ve uzun sure kalıyor.nişanlıma da elmalı duş jeli ve kremini aldım. meyve bahcesinden cıkmıs gibiyiz:) simdi vanilyalısını aldık ama daha hıc kullanmaya fırsat olmadı

Yeni yılbaşı serilerini gördünüzmü body shopta ? merry cranberry vs.. ayy yaa...

bunlardan almak istiyorum ama evde hasta yatıyorum. inşallah kampanya hemen sona ermez. çok ciciler kaydirigubbakcemile2

body butterlerin fiyatlarını bilen var mı acep ?

Evet evet, love etc. isimli parfümün tam takım setini aldım dün. Kampanya var üstelik. Sözlüm ve ben kokladık ve direkt almaya karar verdik ve aldık. Çok etkileyici bir kokusu var.

Tavsiye ederim. Şu yeni yılbaşı serilerinden sadece vanilya ve de merry cranberyy serisi güzel. Kayısılı olanı beğenmedim. Kokmuyor bile.. ve onlardan almadım. Sadece dudak nemlendiricisini aldım.

body shop ürünlerini bende denemek istiyorum. Kremlerini, losyonlarını falan. Ancak bizim buralarda yok. Kocaeli'nde body shop marka ürünler satan bir yer var mı arkadaşlar? Bir bilen varsa yazsın lütfen.

kocaelınde yok bende gecen ıstanbulda cevahırde dolanıyordum baktım bs anamm daldım ıcerıı =)) gelmısken bos cıkmayım dedım cay agacı maskesı aldım.. umarım ıse yarar
uygulamama gelıncee surdukten 5 dk sonra yuzunun resmen nefes aldıgını hıssedıyorsun mentollu gıbı oluyor..sonraa yıkadım ve yumusacık oldu memnun kaldım ama lekelere nekdr cozum olur bılmıyorum zamanla gorecezz...

slmlarrrr
dün bende sizden özenerek vanilyalı kremini aldım,kalıcılığı harikaa
çilekli kremini kullanan varmı onun kalıcılığı nasıl acabaa o biraz daha pahaıydı dierlerinden
vede prfümü çok küçük geldi bana yaa:/

bende vücut kremini kullandım, buğday özlü müdür nedir, fakat berbat kokusu nedeniyle duştan önce sürüp kremi vücudun emmesini bekliyorum. nasıl böyle kötü kokulu yapmışlar, ilginç. sürüp ortalıkta dolaşmak imkansız.

ayrıca göğüs sıkılaştırıcı ürününü kullanıyorum, onun kokusu normal :)
işe yarıyorlar mı derseniz, düzenli spor yapıyorum, sıkılaşma kremlerden mi spordan mı henüz tespit edemedim :)

ben de 4 nolu allığını aldım bugün, ama ordaki testerıyla aldığımın yapısı daha farklı sanki..orda denediğim daha simliydi..siz de farkettiniz mi testerları farklı mı oluyor?

X