Cilt Bakımı Ürünleri The Body Shop Ürünleri

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
koyu bir body shop alıcısıydım indirimdeyken 550 liralık mal aldığımı biliyorum fakat ablamın aldığı 30 yas serisi bayat cıktı indirimden alınan yüzüne sürerken dökülüyor yüzülüyor pul pul ayrıca moringalı body botter almıstım yazın aldım su anda ıcınde buyuk buyuk noktacıklar topaklanmalar var ve kokusunun kalıcılığını yitirmiş vaziyette ama e vitaminli yuz kremli göz kremi papatyalı göz makyaj temizleyicisi e vitaminli makyaj temizleme bendili acil durumlarda yatıya gittiğinizde vs çok işe yarıyor hepsinden memnunum love serisinin parfümünü aldım kalıcı değil hemen gidiyor bir veli sayesinde oriflameden yüz temizleme sütü tonik rollon aldım çok memnun kaldım oriflame daha iyi temizleme sütü resmen yumusacık yaptı cildimi ayrıca kalem şeklinde eyliner var kullanısı kolay body shopun eylenir var kalın uclu oda guzel ayrıca son dediğim o pembe allıgı kullanmadan attım sür sür çıkmıyordu yüzüme indirimdeyken body shopun bonz pembe yanı şeftalili olan yeni çıkan yazlık seri vardı parlak biraz büyük yuvarlar pembe seftali rengi ondan aldım cok memenunun yüze çıkıyor ve soft görüntüsü var oriflame top allıgı rujunuda öneririm fakat gordani serisinin rujları güzel makyaj temizleme jeli aldım body shoptan seftalili cok yogun kokulu yıkarken bogulcak gibi oluyorum ve onu kullandıktan sonra birkaç kırmızılıklar oldu cildimde düzgün bir makyaj temizleme yüz yıkama jeli önerecek olan varsa
tavsiyelerini bekliyorum

lavantalı mı ne oriflamenin varmıs makyaj temızleme jeli memnun kalan cok sizlerde deneyen var mı acaba ondan mı alsam
:KK1::KK69::94::93::92::KK3::86::87::88::89::2:

body shop'un bu ara sadece c vitamin peelingini kullanıyorum, güzel bir ürün. efsane kokulu africa spa lotion'unu da çok severim, bu ikisi haricinde kullandığım cilt bakım ürünlerinden pek memnun kalmadım. :81:

evet arkadaşlar bodyshop bıraktım artık yüzümde kıllanma yaptı ablamında ingilizce hocamızla konuşurken söyledim aynıs bendede oldu dedi hayvansal ürünler yok diyorlar ama ingilizce öğretmenimiz hayvansal ürünler kıllanma yapar bal gibide var diyor ben çok dikat ediyorum ona hayvansal yağ vs olanları kullanmıyorum kremleri tamamen bıraktım şimdi pembeli seftalılı yuvarlak alıgım var oda deidğim gibi cıkarmıyor rengini diğer tek pembe alıgım da cıkmıyordu actım kaldı öyle evde duruyor fondoten almıstım kac tane bı tane kaldı mecbur kullanıcam pudrasından memnun kalmasım
tek memnun kaldıklarım body butterları ve papatya özlü göz temzileyicisi birde e vitaminli makyaj mendili onlarda bitsin almam daha
çatlak ve sıkılaştırıcı kremi ise bana alerji yaptı heryerim kıp kırmızı pütür pütür oldu doktora gittim alerji olduğumu söyledi sürme dedi
parfüm olarak love li bsyını aldım ben koku iyi ama kalıcılık yok vanilyalı bir parfümü whitemusk mi ne onun kokusu güzel

kızlar geçenlerde the body shoptan yagli ciltler için nemlendirici (deniz yosunluymus)ve peeling aldım o da aynı şekılde deniz yosunlu..nasıldır acaba kullanan var mı?ben ilk defa denicem nasıl cesaret edıp aldım onu da bılmıyorum ama..kızlar bırde bu peelingi banyodan sonra kullanmam şart mıdır?

bende body butterları çok seviyorum ama çileklisinin içindekiler kısmında paraben de var.:26:

e zaten body shop doğal ürün markası değil ki, içerik olarak nivea vs gibi markalardan pek farkı yok. sadece adil ticaret falan diyorlar farklı olarak. zararlı içerikler var yani ben deodorant almaya gittim bir kez. hep içeriğinde aluminium chloride vardı almadım

öncelikle şuna çok inanıyorum;bir ürünü almadan önce önyargılı davranıyorsanız mutlaka sorun yaşarsınız.. bodyshopun denemediğim ürünü yok diebilirim :) alıp kullanmadığımsa çok az ürünü var onlarda cildime hitap edemeyen ürünler..

cildim hassas olduğu için en sevdiğim serisi aloevera dır özellikle gece kremi süper benim için..fakat aynı ürünü kullanması için teyzeme verdim sadece 2 gece srdü ve bu bana yaramadı kızarıklık yaptı dedi onunda cildi hassastı.alo vera kızarıklık önleyici bi seri kızarıklık yapmasıilgin bende bişi demedim..sonuçta herkesin cildi farklı,birde devamlı kullandığı ürünü birden bırakıp başka birşeye geçincede reaksiyon yapmış olabilir bilemiyorum.. banada ddf ve darphin yaramamıştı mesela cildim çok hassas ve alerjik her içerik her tene uymuyor,bu yüzden bir ürünü anlatırken ''berbat'' ''çok kötü '' gibi terimler kullanmayın bence..

c vitamini serisini daha olgun ve solgun ciltlere öneriyorlar hassas ve alrjik ciltlere göre değil..

ben e vitamini cream wash gece kremi ve göz kremi ve serum kullanıyorum,memnun kaldığım en iyi cilt temizleme ürünü diyebilirim..gece kremide hiç bir sivilce alerji bişi yapmadı bende..cildim çok kuru çünkü dengeliyor,göz kreminin yumuşacık kadifemsi bir yapsı var ona bayılıyorum ve iyi nemlenen bir cilt kolay kolay kırışmaz..en pahalı göz kremleri bile %100 kırışık önlemiyor sadece içlerindeki kolajen türü maddelerle geçici kırışıklık azaltma sağlıyorlar..birde e vitamini yüz ürünleri harika kokuyor,ama vücut kremi aynı kokmuyor ilginçtir..

sadece yosun özlü gündüz kremi,güya yağlı ciltlerin parlamasını önlemek için ama ilginçtir bende sürdükten sonra makyaj yaptığımda inanılmaz yağlanma oluyor diğer serilerde hiç rastlamadım..

aloe vera nın spf li gündüz kremi ve toniği vazgeçilmezim..

maske olarak bal ve buğday kullanıyorum,çok başarılı bir maske..

saç ürünlerinde,durulanmayan sütleri favorilerim,şampuan olarak sarı saçlıyken bal bademli seriyi kullanmıştım yumuşacık yapıyordu ve saçlarımda çok şükür dökülme olmuyor,birde tahta fırçasını kullanıoyrum tararken saç derisine masaj yapmak çok önemliymiş,hücre yenilenmesini sağlayıp sağlıklı saçlar böyle çıkıyormuş şuan da rainforest hacim şampuanını kullanıyorum,hacim veriyor ama saçlarım kıvırcıktı acaip düzleştiriyor anlamadım gitti,onun dışında hiç bir sorun yaşamıyorum alerjik saç derisine sahip olmama rağmen!

birde bütün vücut butter ve losyon larını denedikten sonra,hindistan cevizine takmış durumdayım...tenime çok yakıştığını düşünüyorum,h.cevizi peelingine de bayılıorum!

daha önce white musk parfümünün delisiydim :) kaç şişe kullandım bilmiyorum,vücut kremi ve peelingine de hastaydım!!özellikle pelingi muhteşem,bebek gibi temizkokusu var ve yumuşacık yapıyor,am banyo keyfi için ideal..tabi daha birçok seri kullandım,moringaya da bayılıorum,koku değişken birşey bence her gün aynı kokmak istemiyorum :) o yüzden devamlı farklı ürünler kullanıyorum..birde peling eldivenleri var,peling ve duş jeli kullanırken sert bi şekilde uzunca masaj yapıyorum o ürünle..yağ ve selülit masajı için iyi bir ürün..

tercihler ve ürünlerin kullanım alanı her zaman farklıdır,şahsen ben dogun dudak istediğimde yapışkan gloss tercih ediyorum ve bshopun bazı ürünleri bu kıvamda..ama her isteğe göre glosu ruju var denemek gerek bence..allık ve pudraları çabuk kırılıyor bende toz haline getiriyorum kırılan ürünlerimi öyle kullanıyorum,fondötenlerimi cilt yapıma uygun deği malesef..rimeli başarılı,en son %50 indirimden kahve tonlu shimmer küp far aldım her gün sürüyüorum..

biraz uzun yazdım ama umarım ihtiyacı olanlara yardımcı olabilmişimdir :) yine merak ettikleriniz olursa sorabilirsiniz :)

peki kızlar bu çay ağacı özlü yağlı ciltler icin olan kremin faydasını gördünüz mü? ve boyutuyla fiyatı hakkındada bilgi verirseniz cok sevinirim. Bu arada su kuadınlar kulübü olmasa ne yapartdım bilmiyorum:KK51:

öncelikle şuna çok inanıyorum;bir ürünü almadan önce önyargılı davranıyorsanız mutlaka sorun yaşarsınız.. bodyshopun denemediğim ürünü yok diebilirim :) alıp kullanmadığımsa çok az ürünü var onlarda cildime hitap edemeyen ürünler..

cildim hassas olduğu için en sevdiğim serisi aloevera dır özellikle gece kremi süper benim için..fakat aynı ürünü kullanması için teyzeme verdim sadece 2 gece srdü ve bu bana yaramadı kızarıklık yaptı dedi onunda cildi hassastı.alo vera kızarıklık önleyici bi seri kızarıklık yapmasıilgin bende bişi demedim..sonuçta herkesin cildi farklı,birde devamlı kullandığı ürünü birden bırakıp başka birşeye geçincede reaksiyon yapmış olabilir bilemiyorum.. banada ddf ve darphin yaramamıştı mesela cildim çok hassas ve alerjik her içerik her tene uymuyor,bu yüzden bir ürünü anlatırken ''berbat'' ''çok kötü '' gibi terimler kullanmayın bence..

c vitamini serisini daha olgun ve solgun ciltlere öneriyorlar hassas ve alrjik ciltlere göre değil..

ben e vitamini cream wash gece kremi ve göz kremi ve serum kullanıyorum,memnun kaldığım en iyi cilt temizleme ürünü diyebilirim..gece kremide hiç bir sivilce alerji bişi yapmadı bende..cildim çok kuru çünkü dengeliyor,göz kreminin yumuşacık kadifemsi bir yapsı var ona bayılıyorum ve iyi nemlenen bir cilt kolay kolay kırışmaz..en pahalı göz kremleri bile %100 kırışık önlemiyor sadece içlerindeki kolajen türü maddelerle geçici kırışıklık azaltma sağlıyorlar..birde e vitamini yüz ürünleri harika kokuyor,ama vücut kremi aynı kokmuyor ilginçtir..

sadece yosun özlü gündüz kremi,güya yağlı ciltlerin parlamasını önlemek için ama ilginçtir bende sürdükten sonra makyaj yaptığımda inanılmaz yağlanma oluyor diğer serilerde hiç rastlamadım..

aloe vera nın spf li gündüz kremi ve toniği vazgeçilmezim..

maske olarak bal ve buğday kullanıyorum,çok başarılı bir maske..

saç ürünlerinde,durulanmayan sütleri favorilerim,şampuan olarak sarı saçlıyken bal bademli seriyi kullanmıştım yumuşacık yapıyordu ve saçlarımda çok şükür dökülme olmuyor,birde tahta fırçasını kullanıoyrum tararken saç derisine masaj yapmak çok önemliymiş,hücre yenilenmesini sağlayıp sağlıklı saçlar böyle çıkıyormuş şuan da rainforest hacim şampuanını kullanıyorum,hacim veriyor ama saçlarım kıvırcıktı acaip düzleştiriyor anlamadım gitti,onun dışında hiç bir sorun yaşamıyorum alerjik saç derisine sahip olmama rağmen!

birde bütün vücut butter ve losyon larını denedikten sonra,hindistan cevizine takmış durumdayım...tenime çok yakıştığını düşünüyorum,h.cevizi peelingine de bayılıorum!

daha önce white musk parfümünün delisiydim :) kaç şişe kullandım bilmiyorum,vücut kremi ve peelingine de hastaydım!!özellikle pelingi muhteşem,bebek gibi temizkokusu var ve yumuşacık yapıyor,am banyo keyfi için ideal..tabi daha birçok seri kullandım,moringaya da bayılıorum,koku değişken birşey bence her gün aynı kokmak istemiyorum :) o yüzden devamlı farklı ürünler kullanıyorum..birde peling eldivenleri var,peling ve duş jeli kullanırken sert bi şekilde uzunca masaj yapıyorum o ürünle..yağ ve selülit masajı için iyi bir ürün..

tercihler ve ürünlerin kullanım alanı her zaman farklıdır,şahsen ben dogun dudak istediğimde yapışkan gloss tercih ediyorum ve bshopun bazı ürünleri bu kıvamda..ama her isteğe göre glosu ruju var denemek gerek bence..allık ve pudraları çabuk kırılıyor bende toz haline getiriyorum kırılan ürünlerimi öyle kullanıyorum,fondötenlerimi cilt yapıma uygun deği malesef..rimeli başarılı,en son %50 indirimden kahve tonlu shimmer küp far aldım her gün sürüyüorum..

biraz uzun yazdım ama umarım ihtiyacı olanlara yardımcı olabilmişimdir :) yine merak ettikleriniz olursa sorabilirsiniz :)
canım body shopun nemlendırıcılerınden memnunmusun benıde cıldım kuru ozellıkle yanaklarım.gunes korumasıda ıceren ıyı nelendıren bı kremı varmı acaba?

canım body shopun nemlendırıcılerınden memnunmusun benıde cıldım kuru ozellıkle yanaklarım.gunes korumasıda ıceren ıyı nelendıren bı kremı varmı acaba?

kremlerde yaşın çok büyük etkisi var..öncelikle yaşın kaç?cildin kuruysa e vitaminli seri yoğun nemlendirme sağlıor ve tabi hücre yenilemesi..spf zaten bdyshopun her serisinde var..amabenimde cildimkuru olmasına rağmen alo vera spfli kremide oldukça yeterli gelior bana..gittiğin bir gün özellikle makyaj yapmamış ol :) bir tarafına ondan bir tarafına diğerinden sür test et :) ya küçük kaplara tester krem koyuyorlar ısrar edince :)

yıllardır yosun serisini kullanıyorum arada başka markaları da kullandığım oldu ama yine yosuna döndüm. yıkama sonrası ferah bir his veriyor,kremi de hafif bi yapıda çok memnunum. aklıma geldikçe de yosun maskesini kullanıyorum. bunlar dışında duş jellerini peelinglerini ve body butterlarını da kullandım.cildim çok kuru olduğu için tam olarak istediğim nemlendiriciyi bulamadım. en son indirimden shea setini aldım body butterının yoğun bir kıvamı var diğerlerine göre daha fazla nemlendiriyor gibi geldi,zaten oradaki bayanın tavsiyesi üzerine almıştım. kenevirli el kreminden çok memnunum ama kokusu berbat olduğu için arada misss kokulu kremlerle aldatıyorum:) bunca yıldır asla vazgeçemem dediğim bir ürünü yok açıkcası ama başta da söylediğim gibi yosun serisinin ayrı bir yeri var bende :)

chocomania diye bir set çıkarmışlar,gittiğimde bakmak istiyorum aranızda kullananlar var mı kızlar? bir de dudak peelingi çıkarmışlar bir blogda rastladım,onu da denerim diye düşünüyorum.

mavi mısırlı yüz maskesini, e vitaminli yüz spreyini, e vitaminli nemlendirici kremini, şampuanını, koruk özlü saç jelini, guaranalı saç köpüğünü, ballı saç maskesini, brezilya cevizli saç maskesini, gözaltı kapatıcisini, parlak göz farlarını, rujunu, pudrasını, allığını ve tabi ki duş jellerini kullandım şimdiye kadar (yazınca anladım baya zengin etmişim adamları :KK53: )

genel olarak ürünlerinden hep memnun kaldim sadece yüz maskesi ilk sürdüğümde yanaklarımı yakıp acıtıyor ama 1dk sonra acı geçiyor, şampuanları malesef çok başarılı değil temizlenmiş hissi yaratmıyor, brezilya cevizli saç maskelerini üretmiyorlar sanırım artık :KK50: onun yerine ballı maskeye geçtim o da güzel diğer ürünlerinden hep memnun kaldım içim rahat gidiyorum body shop a verdiğiniz parayı hak ediyor hem kaliteli hem de uçuk fiyatlı değil ürünler :KK34:

hanımlar bende eşime selülit için vucüt fırçası aldırdım at kılından tamamen doğal.. ama bu çok sert yaa suruyorum kıpkırmızı oluyo kuruyken daha da acıtıyo ben napıcam bunu nasıl kullanıcam bilemedim... yardımcı olur musunuz??

sanırım duş jeliyle ıslak kullanılıcak bir ürün o..resmini koyarsan yada tam ismini yazarsan?selülit ürünü yeri seride var bende onu alıcam yarın gitmeyi düşünüorum bodyshopa dediğin şeyide sorarım :)

X