Cilt Bakımı Ürünleri The Body Shop Ürünleri

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
MOISTURE WHITE AYDINLATICI NEM MASKESİ

pdmoisturewhite1yp6.jpg

Cildi ölü hücrelerden arındıran, aydınlık ve ışıltılı bir görünüm sağlayan nem maskesidir. Ciltteki renk düzensizliklerini ve lekeleri minimuma indiren C vitamini, nemlendirici gliserin ile pantenol ve yatıştırıcı meyankökü özü içerir.

MOISTURE WHITE SPF 25 UV KORUMALI NEMLENDİRİCİ KREM

lgmwspf251cd7.jpg

SPF 25 ve PA+++ içeren cilde kolay nüfuz eden, UVA – UVB, koyu leke ve renk düzensizliklerinin oluşumuna karşı koruma sağlayan yağsız kremdir. Ciltteki renk düzensizliklerini ve lekeleri minimuma indiren C vitamini, yatıştırıcı meyankökü özü ve güneş filtreleri içerir.

MOISTURE WHITE GECE KREMİ

lgmwnightcream1sz6.jpg

Cildi nemlendiren, koyu lekelerin, renk düzensizliklerinin ve çillerin görünümünü azaltmaya yardımcı olan zengin kadifemsi kremdir. Ciltteki renk düzensizliklerini ve lekeleri minimuma indiren C vitamini, yatıştırıcı meyankökü özü ve squalane ile nemlendirici Macademia fındığı yağı içerir .

Son düzenleme:
canım sana olduğu gibi kopyalıyorum

Alsancak
0232 463 77 67 - 463 69 64
Kültür mah. 1386 sok no : 8/c Alsancak-İzmir

Forum AVM
0232 373 83 16 - 51 80
Bornova Forum AVM No:26/C İzmir

Kipa AVM
0232 386 67 02 - 386 67 20
Yeni Havaalanı cad. No: 40 Cigli -İzmir 35610

Konak Pier AVM
0232 445 55 53 - 445 77 31
Atatürk cad. No: 19 Konak-İzmir

Canım çok teşekkürler. Bende çok arıyodum a.s.

Cilekli vücut kremi ve kakao el ve vücut losyonunu kullaniyorum.
Allik da almayi düsünüyorum,kullanip memnun kalan varmi aranizda

O kadar duyuyorum ki body shop ürünlerini ama burda ve yakınımızda malesef bunlardan yok.Satılan büyük şehirlere de gidemediğim için okumakla yetiniyorum.Zaten ne marka var ki burda hiç sormayın:KK43:(((((((((((((

Cilekli vücut kremi ve kakao el ve vücut losyonunu kullaniyorum.
Allik da almayi düsünüyorum,kullanip memnun kalan varmi aranizda

canım body shopn allığından memnun kalmayan var mı diceksin asıl :lepi: çok efsane allıkları tavsiye ederim, açık pembe çok hoş duruyor, çok seviyorum benn Şeniz toz allıkları da sıvı allıkları da iyi, ama tozlar daha kalıcı gibi geldi bana :içelim:

canım body shopn allığından memnun kalmayan var mı diceksin asıl :lepi: çok efsane allıkları tavsiye ederim, açık pembe çok hoş duruyor, çok seviyorum benn Şeniz toz allıkları da sıvı allıkları da iyi, ama tozlar daha kalıcı gibi geldi bana :içelim:

sagol canim,ben krem allik almayi düsünüyorum
renk olarak hic düsünmedim ama bugday tenliyim acaba acik pembe bana gidermi bilmiyorum.sen beyaz tenlimisin ?

ben de buğday gibiyim canım. buğday- beyaz arası birşey. pembeyi ben doğal göründüğü böyle bebek yanağı gibi yaptığı için seviyorum Şeniz arkadaşım benden biraz daha koyu tenli, o şeftali tonu allığını kullanıyor mesala. mutlaka orda uygulat canım görevlilere Şeniz ayrıca yüzde50 indirim var krem allıklarda, 11 ytl, reklamını yapıyorm resmen body shop n yaa :roflol:

ben toz allıgını çok sevdim ewet daha kalıcı ama ben sürmesini beceremiyorum galiba:KK43:(((krem olanını denemiştim renkleri çok hoşuma gitmişti bikaç tane alasım gelmişti ama fazla kalıcı degil işte hemen geçiveriyo ama yinede çok memnunum ben body shoptan

Body shop un LIip&Cheek Stain dudak ve yanak renklendirici ürününü kullanan varmi aranizda?
özellikle yanaklara sürüldügünde güzel duruyormu ki,..

kızlar bu marka kozmetik mi dermokozmetik mi acaba ben burda hiç görmedım merak ettim. acaba almanya da yasayıpta kullanan arkadaşlar varmi ki?

O kadar duyuyorum ki body shop ürünlerini ama burda ve yakınımızda malesef bunlardan yok.Satılan büyük şehirlere de gidemediğim için okumakla yetiniyorum.Zaten ne marka var ki burda hiç sormayın:KK43:(((((((((((((

Canım arkadaşım aynı kaderi paylaşıyoruz,burda da ne body shop ne watsons ne yves rocher hiç bişi yok,hatta 2-3 hf öncesine kadar rosense de yoktu yeni açıldı açılmasayla kapanması bir oldu Allahtan alacaklarımı almıştım,istanbulda olmayı çok isterdim çook senağlama

hiç body shop ürünü kullanmadım ama kullanan arkadaşlarım memnun ben de çok sıcak bakıyorum, mevcut bakım ürünlerim tükenince body shopunkilere geçeceğim..

yanak+dudak renklendiriciyi kullanmadım ama denedim body shopda çok hoşuma gitmedi benim, dudakta böyle su gibi, sıvı geldi bana :sm_confused:

bir de arkadaşlar bilmiyorum siz lipstick ruj falan nasıl sürüyorsunuz ama ben direk sürüyordum, böyle çizgi çizgi görünebiliyordu, hafif topaklanmalar olabiliyordu. body shopdan aldığım bademli lip balm sürmüştüm (herhangi 1 kremde olur tabi) geçenlerde dudağıma, sonra aniden dışarı çıkmam gerekti, üstüne ruj sürdüm, çookkk pürüzsüz+daha parlak oldu, hiç böyle görmemiştim dudağımı :lepi: artık hep öyle kullanıyorum, bugune kadar nasıl akıl edemedim bilmiyorum layhayhoy

bide acaba bodyshopn 1 vucut ürününü kullanan oldu mu? özellikle sıkılaştırıcısını? merak ediyorum ama bir işe yaramıyorsa boşuna para vermek + zaman kaybetmek istemiyorumm :çok üzgünüm:

yanak+dudak renklendiriciyi kullanmadım ama denedim body shopda çok hoşuma gitmedi benim, dudakta böyle su gibi, sıvı geldi bana :sm_confused:

bir de arkadaşlar bilmiyorum siz lipstick ruj falan nasıl sürüyorsunuz ama ben direk sürüyordum, böyle çizgi çizgi görünebiliyordu, hafif topaklanmalar olabiliyordu. body shopdan aldığım bademli lip balm sürmüştüm (herhangi 1 kremde olur tabi) geçenlerde dudağıma, sonra aniden dışarı çıkmam gerekti, üstüne ruj sürdüm, çookkk pürüzsüz+daha parlak oldu, hiç böyle görmemiştim dudağımı :lepi: artık hep öyle kullanıyorum, bugune kadar nasıl akıl edemedim bilmiyorum layhayhoy

bende gidip denemek istiyordum,aslinda nette arastirdim biraz kullananlar memnun ama sivi gibiyse yanaklar icin hic uygun degildir ozaman..

ben skilastircisini kullanmadim ama vücut krem ve losyonlarini kullaniyorum.cok ta iyi nemlendirdigini söylememem ama kokulari güzel,kokusu icin aliyorum:)

bende gidip denemek istiyordum,aslinda nette arastirdim biraz kullananlar memnun ama sivi gibiyse yanaklar icin hic uygun degildir ozaman..

ben skilastircisini kullanmadim ama vücut krem ve losyonlarini kullaniyorum.cok ta iyi nemlendirdigini söylememem ama kokulari güzel,kokusu icin aliyorum:)

ben de denedim o yanak dudak renklendiriciyi. kokusu berbattı :tomato: hoşuma gitmedi benim de..

X