Lekeler, Çiller Thulium Lazer

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
geçmiş olsun esin hn. sanırım yaptırmayı düşünenler olarak zamanı kaçırdık güneş parlamaya başladı. daha kötü olmak var bu güneşte

Merhaba esin umarim sonuc cok guzel olur. Doktorun kim acaba kac seans uygulama yapacak paylasirsan cok sevinirim. Sevgiler
merhaba sonuç kusursuz değil henüz. kullandığım kremler noktayı koyacak mı bilmiyorum ama sanırım ikinci seansa ihtiyaç duyulacak. aslında artık aynaya baktığımda mutsuzmuyum? hayır. eskiye göre çok belirsiz. en azından lazerden sonraki iki haftada yüzüme hiç kapatıcı sürmedim. gerek kalmadı. daha öncede dediğim gibi cildim çok güzel oldu pürüzsüz ve ve parlak. görenlerde hep bunu söylüyor. sende bir değişiklik var cildin aydınlanmış parlamış ne kullanıyorsun diye.

geçmiş olsun esin hn. sanırım yaptırmayı düşünenler olarak zamanı kaçırdık güneş parlamaya başladı. daha kötü olmak var bu güneşte
Teşekkür ederim. ama doktorumun söylediği kadarıyla bu işlem güneşli zamanlarda da yapılabiliyormuş. önemli olan ilk beş gün ve sonrasında güneş koruyucuyu hiç ihmal etmemek.

merhaba arkadaşlar ben 5 gün önce bu lazer tedavisini yaptırdım önce kabuk bağladı şimdi yavaş yavaş dökülüyor zaten doktor söylüyor %50 ile 70 arası iyileşme olacağını. Ben yıllardır denemediğim yöntem kalmamıştı çok araştırdıktan sonra karar verdim şu an cildimde beyazlama var bayağı açıldı ama tam sonuçlar 3 haftada belli olacak.Merak edenler önce uyuşturucu krem sürülüyor işlem ortalama 15 dk sürüyor sonra cildiniz 2 saat yanıyor fiaytıda pahalı ankarada yaptırdım
merhaba tekrar. sizin işlem nasıl sonuçlandı? Merak ettim bilgilendirirmisiniz ?

Tekrar merhaba Esin hanım. Güneşli günlerde de yapılabiliyor olması sevindirici. Merak ediyorum tabiki söylemek zorunda değilsiniz ama fiyatı ne kadar? Yani işlem ve sonrasındaki kullanılacak kremlerle beraber.

Merhaba ikinci seansıda yaptırdım çok mutlu değilim biraz farketti ama çok değil sanırım üçüncü seans yapılacak ikinci seansıda daha düşük dozda yapıldı daha kısa sürede iyilesti

Tekrar merhaba Esin hanım. Güneşli günlerde de yapılabiliyor olması sevindirici. Merak ediyorum tabiki söylemek zorunda değilsiniz ama fiyatı ne kadar? Yani işlem ve sonrasındaki
kullanılacak kremlerle beraber.
Merhaba fiyat benim doktorum 4bin dedi. Baska bir leke merkezi 2 bin. Ben prof oldugu icin drumu tercih ettim. Kremlerimde birisi antibiyorikli krem eczaneden aldim 30 tl digerlerini internetten aldim coresatin 200 ml 46 tl leke kremi biraz pahali oldu 119 tl birde yüksek gunes koruyucu 59 tl

merhaba sonuç kusursuz değil henüz. kullandığım kremler noktayı koyacak mı bilmiyorum ama sanırım ikinci seansa ihtiyaç duyulacak. aslında artık aynaya baktığımda mutsuzmuyum? hayır. eskiye göre çok belirsiz. en azından lazerden sonraki iki haftada yüzüme hiç kapatıcı sürmedim. gerek kalmadı. daha öncede dediğim gibi cildim çok güzel oldu pürüzsüz ve ve parlak. görenlerde hep bunu söylüyor. sende bir değişiklik var cildin aydınlanmış parlamış ne kullanıyorsun diye.

Tekrar merhaba insallah tamamen kurtulursun ilk seansla bile aynaya mutlu bakmak gercekten guzel cok sevindim. 4bin tl tek seans ucreti mi batikentteki ozel hastanede mi yaptiriyorsun bir de leke kremin olarak ne verdi cok soru sordum kusura bakma lutfen bende yaptirmayi dusunuyorum ama sonbahara kaldi artik :KK43:

merhaba arkadaşlar ben 5 gün önce bu lazer tedavisini yaptırdım önce kabuk bağladı şimdi yavaş yavaş dökülüyor zaten doktor söylüyor %50 ile 70 arası iyileşme olacağını. Ben yıllardır denemediğim yöntem kalmamıştı çok araştırdıktan sonra karar verdim şu an cildimde beyazlama var bayağı açıldı ama tam sonuçlar 3 haftada belli olacak.Merak edenler önce uyuşturucu krem sürülüyor işlem ortalama 15 dk sürüyor sonra cildiniz 2 saat yanıyor fiaytıda pahalı ankarada yaptırdım
Merhaba 3 gün önce bu işlemi yaptırdım tüm yüzüm kahverengi ve lazer yerleride kahve telvesi gibi lazer geçen yerler belli size bir sorum olacak bu ciltteki koyu kahve görüntü geçicek mi yani sizde de mi böyle oldu acaba

Merhaba 3 gün önce bu işlemi yaptırdım tüm yüzüm kahverengi ve lazer yerleride kahve telvesi gibi lazer geçen yerler belli size bir sorum olacak bu ciltteki koyu kahve görüntü geçicek mi yani sizde de mi böyle oldu acaba
Merhaba evet aynen benimkide öyle oldu ben iki seans yaptırdım 5-6 günde normale dönüyor biraz sabır bu esnada sadece suyla yakıyorsunuz gerçi ben sonuç alamadım umarım siz alırsınız üçüncü seansta yapılacak ilk günler biraz sıkıcı geçiyor sonra dökülüyor

Merhaba evet aynen benimkide öyle oldu ben iki seans yaptırdım 5-6 günde normale dönüyor biraz sabır bu esnada sadece suyla yakıyorsunuz gerçi ben sonuç alamadım umarım siz alırsınız üçüncü seansta yapılacak ilk günler biraz sıkıcı geçiyor sonra dökülüyor
Teşekkür ederim inşallah sonuç alırız

Kaç gün izin almak gerek, bu kızarıklıkların geçmesi 10 günü geçiyor mu?
Bir de işlem yapılırken acılı mı ya da sonrası ?

Kaç gün izin almak gerek, bu kızarıklıkların geçmesi 10 günü geçiyor mu?
Bir de işlem yapılırken acılı mı ya da sonrası ?
5 gun yeterli. Benim dr um çarşamba gunu yaptı lazeri c.tesi pazarla birlikte 5 gun oldu. Pazartesi ise gittim çok az iz vardı. Çoğu arkadaşımda farketmedi. Kızariklik 2. Gunde geçiyor zaten. 3. Gun kahverengiye donuyor.

Tekrar merhaba insallah tamamen kurtulursun ilk seansla bile aynaya mutlu bakmak gercekten guzel cok sevindim. 4bin tl tek seans ucreti mi batikentteki ozel hastanede mi yaptiriyorsun bir de leke kremin olarak ne verdi cok soru sordum kusura bakma lutfen bende yaptirmayi dusunuyorum ama sonbahara kaldi artik :KK43:
Evet. Batıkent teki ozel hastanede yaptırdım

Son durumlar nasil arkadaslar bizleri de haberdar edin lutfen
Asi 3. Seans yapildi mi nerede yaptiriyorsunun canim

Eser senin nasil durumlar

Yazin leke icin gunes koruyucudan baska kullandiginiz kremler var mi?

Güneş lekelerimi yok etmek için birçok yöntem denedim. Prp, enzim peeling ve hepsinde yüksek koruma sağlamama rağmen lekelerim geri döndü hemde 9 ay gibi kısa bir zaman sonra, en son yani 5 gün önce thulium lazer yaptırdım. Bugün hala yüzüme kum tanecikleri yapışmış gibi, dökülme başlamadı, p. tesi işe gidemeyecek gibiyim..İstanbul da yaşıyorum seansını 1.500 tl ye yaptı, 2.seansı yaz sonrası yapıcam dedi dermatoloğum ancak henüz 1. Sonucu ortada değil..size resim de paylaşayım kafanızda şekillensin

Eklentiler

• IMG_4592.JPG
    IMG_4592.JPG
    28,6 KB · Görüntüleme: 6.131
X