TIBBİ SEKRETERLİKTE YAŞ SINIRI VAR MI??

Evet yaş sınırı yok 40 yaşında öğretmen olanlarda var sadece belki müfettiş gibi uzmanlık isteyen alanlarda olabilir.

Öğretmenlik,sağlık,düz memurlukta yok.
Düz memurlukta nasıl yok? Acayip şaşırdım şu anda. Ben başvuru yapamıyorum ama. Resmi gazetedeki son ilanlara bir daha bakayım.

Adamını bulursan her sekılde olur devlet hastanelerinde 🤫😏
Taşeron alımı daha olmuyor sanki. 2010 ortalarındayken kalkmıştı taşeron alımı. İhaleyle olursa olur ama memur olmaz öyle de. Maaşı ihaleyi alan şirket öder.

Geri geldiyse de ben bayağı kopmuşum 🤣

Düz memurlukta nasıl yok? Acayip şaşırdım şu anda. Ben başvuru yapamıyorum ama. Resmi gazetedeki son ilanlara bir daha bakayım.
Kalktı evet tam tarihini hatırlamıyorum ne zaman kalkti diye ama burada da var 35 yaşından sonra memur olarak atananlar düz yada öğretmen olarak.

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesinin ilanından aldım.

Tüm pozisyonlar için (Koruma ve Güvenlik Görevlisi hariç); Son başvuru tarihi
itibarıyla 40 (kırk) yaşını doldurmamış olmak, Koruma ve Güvenlik Görevlisi için 35 yaşını
doldurmamış olmak.
40 yaşı ilk defa görüyorum. Kurumdan kuruma değişiyormuş. Öyle yazıyor nette araştırınca.

Kalktı evet tam tarihini hatırlamıyorum ne zaman kalkti diye ama burada da var 35 yaşından sonra memur olarak atananlar düz yada öğretmen olarak.
Öğretmenlikte yok evet ama diğerlerini bilmiyordum. Bir ara kalkmış ama ar gör için geri gelince hepsine geldi sanmıştım. Başvurabileceğim diğer kurumlarda da 35 yaş sınırı olunca düz memurlukta da var sanmıştım 😬

Çift yıl KPSS p3 puanıyla düz memur alınıyor diye biliyorum. Siz araştırın muhakkak bu sene girip giremeyeceğinizi. Seneye tek yıl sağlıkçı alınıyor mu bilmiyorum tek yıl kpss ile. Ama çift yıl baya önemli. Girebiliyorsanız muhakkak girin iki yıl geçerli puan.

Çift yıl KPSS p3 puanıyla düz memur alınıyor diye biliyorum. Siz araştırın muhakkak bu sene girip giremeyeceğinizi. Seneye tek yıl sağlıkçı alınıyor mu bilmiyorum tek yıl kpss ile. Ama çift yıl baya önemli. Girebiliyorsanız muhakkak girin iki yıl geçerli puan.
önlisans sınavları çift yıllarda oluyormuş bu yıl sınava giricem inşallah ama tekli yıllarda alım yapılıyor mu dediğiniz gibi araştırcam.

Herkese iyi akşamlar.
Başlıkta da yazdığım gibi tıbbi sekreterlikte yaş sınırı var mı?
Ben 42 yaşındayım şu an açıköğretimde tıbbi sekreterlik okuyorum.Şimdi diyeceksiniz ki bu yaşa kadar nerdeydin.Yıllarca çok istemiştim ama eşim tarafından her niyetlendiğimde hevesimi kırdı hep engelledi.Geçen yıl kendisinden boşanma kararı alıp boşanınca yıllardır niyetlendiğim üniversite sınavına girdim ve tıbbi sekreterlik bölümüne kayıt yaptırdım fakat hata mı ettim bilemiyorum😔. Sanırım yaş sınırı varmış.Bu konuda bilgisi olan varsa aramızda yardımcı olabilir mi??
Merhaba hayırlı olsun. Sağlık bakanlıgı merkezi atama ile personel alıyor. Yani tercih ile. Bunda yaş sınırı yok. 2024 kpss ye girip mezun olunca atanabilirsiniz.
Sağlık bakanlığı yani devlet veya sehir hastaneleri dısında bir de üniversite hastaneleri alım yapıyor. Buna açıktan alım deniyor yine kpss ile ayrı ilana çıkıyorlar. Bunda her hastane kendi sartlarını koyuyor geneli 35 yas sartı koymakla bşrlikte 30-35-40 yas sartlarını koyuyorlar genelde

Merhaba hayırlı olsun. Sağlık bakanlıgı merkezi atama ile personel alıyor. Yani tercih ile. Bunda yaş sınırı yok. 2024 kpss ye girip mezun olunca atanabilirsiniz.
Sağlık bakanlığı yani devlet veya sehir hastaneleri dısında bir de üniversite hastaneleri alım yapıyor. Buna açıktan alım deniyor yine kpss ile ayrı ilana çıkıyorlar. Bunda her hastane kendi sartlarını koyuyor geneli 35 yas sartı koymakla bşrlikte 30-35-40 yas sartlarını koyuyorlar genelde
Çok teşekkür ederim.Yaş sınırı var dediklerinde umudum kırılmıştı bilgilendirmenizle inanın çok mutlu ettiniz beni tekrar çok teşekkür ediyorum.

X