Bebek İkinci El Tiny love 3ü 1 arada uykucu ana kucağını satıyorum

Serce03

Üye
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2015
383
18
39
Uykucu ana kucağı yesil ve beyaz renkte cok temiz ve sağlam. Bir yıl önce almıstim bebeğim dogmadan önce 5 ay kullandim başka odada yatirmak istedigimde. Ayrica tiny love gym tekmele ve oyna jimnastik halisi, philips avent natural elektrikli gögus pompasini da satiyorum. Bebeğim anne sutu almak istemedigi icin 2-3 ay kullanabildim pompayi sadece.

Oyun halisinin resmini görebilir miyiz? Ayrıca biraz daha fiyat kıramaz misiniz? Çünkü nette biraz araştırdım tiny love tekmele oyna oyun halisi 200 tl ... İkinci el için 20 tl indirim biraz az gibi geldi...

Oyun halisinin resmini görebilir miyiz? Ayrıca biraz daha fiyat kıramaz misiniz? Çünkü nette biraz araştırdım tiny love tekmele oyna oyun halisi 200 tl ... İkinci el için 20 tl indirim biraz az gibi geldi...
20150817_004106.jpg
20150817_004106.jpg

Birkac tane daha resim cekmistim ama dosya boyutu nedeniyle yuklenemedi diyor baska bir yolla gonderebilme yolu varsa gondereyim resimlerin devamini

Fiyat konusunda da ben 230 tlye almistim babymall magazasindan. Urun parcalari eksiksiz saglam temiz ve cok az kullanildi. 165 tl teklif edebilirim size uygun olursa

Arkdasim urunlerin bence biraz pahali eminim yenidir cunku bebekler cok durmuo icindeaa 2. El artik daha uygun olursa bebislerde yararlanir sadece hir gorus hayirli satislar

Arkdasim urunlerin bence biraz pahali eminim yenidir cunku bebekler cok durmuo icindeaa 2. El artik daha uygun olursa bebislerde yararlanir sadece hir gorus hayirli satislar
Kesinlikle söylediklerinize katılıyorum.
2.elin amacı elden çıkarmak ve başkasının yararlanmasını sağlamak olmalı. Mesela yurt dışında 2.el satılan ürünler ürünün alış fiyatının en fazla 5 te biri oluyor. Genelde de satılmıyor vede kalabalık yapmaya da devam ediyor.

X