Tip1 Diyabet ve Hamilelik

Busecng

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2021
1
0
25
Arkadaşlar tip1 Diyabet hastasıyım hamile kalamiyorum şeker hastaligi hamile kalmayı engelliyor mu bu konu da tip1 Diyabet hastalari bana ulaşabilir mi lütfen .

Diyabet hastası değilim ama sağlık personeliyim Hayır diyabet hamile kalmaya engel değildir. Üreme hormonlarınıza baktırdınız mı?

Diyabet hastası değilim ama sağlık personeliyim Hayır diyabet hamile kalmaya engel değildir. Üreme hormonlarınıza baktırdınız mı?
Selam bende bugün tok karnına yemekten 2saat sonra baktirdim Avm hemsiresine sonuc 151 cıktı yuksek dedi seker hastasimi diyabet hastasimi gizli sekermi oluyo doktora gidicem bunun için birde açlık baktirmaliyim sanırım

Selam bende bugün tok karnına yemekten 2saat sonra baktirdim Avm hemsiresine sonuc 151 cıktı yuksek dedi seker hastasimi diyabet hastasimi gizli sekermi oluyo doktora gidicem bunun için birde açlık baktirmaliyim sanırım

Tokluk kan şekerinin 140 ın üzerinde olması istenmez. Sizinki evet yüksek çıkmış, ama detaylı bir inceleme gereklidir, sadece tokluk kan şekerine bakarak diyabet hastasısınız denilmez. Belli tanı kriterleri var. Hepsine bakılarak değerlendirilir. 12 saatlik sabah açlığı ile doktora gidin mutlaka.

X