TOK DURAN VEYA %18LIK İPEK ŞAL VE MARKA EŞARPLAR ARIYORUM FİYAT 3\5\7\10\15 TLLİK/bulunmuştur

Merhaba, konunun başlığı dikkatimi çekti diye yazıyorum, kenarları kıvrık derken kenarlarının teyelli (ya da teğerli) olmasını kastediyorsun sanırım, bunu birden anlamayanlar olabilir çünkü çoğu eşarp zaten öyledir. Aramana yardımcı olmak istedim sadece, birde eşarpların markalı olmasından kastın kumaşının ipek olması mı yoksa aker'in polyester eşarpları da var, hangisini kastettiğini daha açık yazarsan daha kolay aradığını bulabilirsin, naçizane. :-)

Merhaba, konunun başlığı dikkatimi çekti diye yazıyorum, kenarları kıvrık derken kenarlarının teyelli (ya da teğerli) olmasını kastediyorsun sanırım, bunu birden anlamayanlar olabilir çünkü çoğu eşarp zaten öyledir. Aramana yardımcı olmak istedim sadece, birde eşarpların markalı olmasından kastın kumaşının ipek olması mı yoksa aker'in polyester eşarpları da var, hangisini kastettiğini daha açık yazarsan daha kolay aradığını bulabilirsin, naçizane. :-)
Aynen cnm makine dikişli istemiyorum bide aker armine vb. Markaların Tiwil , ipek veya Tiwil ipek karışımı olanları kastediyorum

canım bende bunlar var armine ve vakko ikiside 15 er tl vakkonun boyna gelen kısmnda parfum lekesi var sadece takınca belli olmuyor

Eklentiler

• 2015-08-20 13.25.38.jpg
    2015-08-20 13.25.38.jpg
    124,2 KB · Görüntüleme: 142
  • IMG-20150728-WA0002.jpg
    IMG-20150728-WA0002.jpg
    122,7 KB · Görüntüleme: 143
X