Toksik ilişki

Çok enteresan bir ruh hali bunları cümleye dökecek kadar farkındasınız durumun ama bir sonraki adımı atmaya cesaretiniz yok. Bu adam siz ona tekmeyi basmadan sizden ayrılırsa daha gurur kırıcı olur sizin için. Ona bu zevki tattırmayın lütfen.
Sizden şu anda ayrılmamasının tek sebebi iğrenç egosunu okşayacak başka kız bulamaması.

herkes kendini bir b..k sen 2 b..k sanıyorsun deyin basın tekmeyi

Son düzenleme:
hepsini geçtim işyerindeki diğer yürüdüğü kızlarla yüzyüze geldiğinizde utanmıyormusunuz?
mesela size mesajı atan o kız?
yada sizin tabirinizle size yürüyenlere karşılık verdiğinizde sevgilisi olan biri olarak düştüğünüz durumdan gerçekten utanmıyormusunuz?
birde sevgilinizin yürüdüğü kızlardan karşılık veren olsaydı ne yapacaktınız? kimsenin beğenip istemediği bir adam olduğu için mi bu kadar rahatsınız?

Para imasında ayrılman gerekirken hata üstünde hata yapmışsın. Yazık etme kendine bundan sana eş olmaz. Evliliğe götürme gibi bir hata yaparsan çok ama çok üzülürsün.

sureklı aldatılmasına ve sıddetın dıger turlerını yasamasına ragmen ısrarla ılıskısıne devam eden kadınlar daha problemlı bana gore
adam ben buyum dıyor onu bu seklıyle ısteyen ve devam ettıren sızsınız nıye boyle davranmasın kı
kımse bırlıkte olmasa yalnızlıktan mecbıur kendını duzeltecek belkı

sız daha tuhaf geldınız bana o yuzden , bır ınsan hayatına neden boyle bırını alırkı hadı aldı neden devam ettırır kı anlamadım tuhaf

once sız kendınızı sevın de baskaları sızı ondan sonra sever merak etmeyın

Bezdim... toksik aşağı toksik yukari !

Gerçekten toksik bir ilişki. Herşeyin farkındasınız. Ve ciddi manipülasyona uğruyorsunuz. Madem ayrılamıyorsunuz adamın sizden ayrılmasını bekleyin. Sanmıyorum ki ayrılsın. Adam sizden fayda sağlıyor. Bu kız benle beraberse benim giderim var dur şuna da sarkıyım buna da sarkıyor diyor. Belli ki adamın yüzüne dahi bakmıyorlar. Eee sizin de başkalarıyla flört ettiğinizi bilmesine rağmen bırakmıyor. Maddi fayda da sağlıyor. Eğer gerçekten bitirmek istiyorsanız net bir duruş göstermeniz gerekiyor. Kolay gelsin

Son düzenleme:
Şöyle bir tutup sarsasım geldi seni. Herşey gözünün önünde o kadar da farkındasın. Bunun adı toksik moksik değil. Bildiğin karaktersiz leş herif. Kendinden bu kadar nefret etmen için ciddi sebeplerin olmalı. Bence öz değer öz benlik kavramlarında bir eksiklik var. Terapi almayı düşünmez misin?

Farkında olmak değişmenin ilk adımıdır. Bundan sonrası size kalmış. Kendinizi kurtarın.

Uzak kalmayı deneyin. İşinizi değiştirin gerekirse yoksa gördüğünüz için zor olur. Olanlar da hep yakınınızda gözünüzün önünde diye olmuş.

“Seni devrin gerektirdiği ciddiyetsizlik ve talep doğrultusunda değil sürekli kocası tarafından aldatılıp aldatılıp affeden kibariyenin merhametiyle seviyorum.”

yada

“Seni devrin gerektirdiği ciddiyetsizlik ve talep doğrultusunda değil sürekli şiddet görüp affeden ve yine yüzüne kezzap döken kocasını hala sevmeye devam eden bergenin merhametiyle tapıyorum” diyin.

Bunu atın herife. Ask mesajınız olsun sizin.

Evet dediğiniz gibi herşeyin farkındayım ama sanırım bazı şeyleri değiştirip düzeltebilirim diye hırs yaptım gereksiz yere Hem boşa kürek çektim hem kendi değerimi düşürmüş oldum.
Düşünüyorum. Terapi veya en azından kendimi uzak tutmak için bir kursa yazılacağım işten ayrılır ayrılmaz.

Toksik ne demek? Toksiğe hakaret. Foseptik olmuş bu ilişki.

Kendilerinden aşağıda gördükleri adamları '' Daha iyi yönetirim, zaten benden iyisini bulamaz döner dolaşır bana gelir, istediğim gibi davranırım yine de bırakamaz. '' diye kabul ediyorlar. Ters tepince de ama ama..

ya valla yazık günah değil mi bak ne kadar huzursuzsun... huzurla, sakinlikle geçen 1 dk bile ne kadar kıymetli insan hayatında aslında. 1 dk ya, 1 dk. ölünce o 1 dk da olmuyor. aslında en başından vermiş herif sinyali borç konusunu açtığında. ha sana anlatmışım ha duvara anlatmışım ne demek? bana böyle diyen sözde sevgilinin çükünü koparır eline veririm ben. ne demek o????

sonrası olaylar olaylar yani.

valla insanın bozulan dengesi yerine zor geliyor. at başından bu pisliği.

ya bu kısım ders niteliğinde okutulsa..
resmini çektim. kaydettim telefonuma. var benim de etrafımda böyleleri

Dert olan kısmı ne? İlişkinizde sizin açınızdan sorun olan kısmı anlamadım?

Çok doğru söylüyorsun vallahi. Başkaları anlatırken salak mısın nasıl böyle hata üzerine hata yaparsın der tepki veririm. Kendi başıma gelince nasıl da nutkum tutuldu. Attım, gitti bundan sonra o pislik düşünsün

Her şeyin farkındasın canım benim inşallah kısa zamanda ona nefret duyguları beslersin ve koparsın o kişiden

ya bu kısım ders niteliğinde okutulsa..
resmini çektim. kaydettim telefonuma. var benim de etrafımda böyleleri
Kesinlikle, hiç kimse için bu kadar değer düşürülmemeli.
Ne zaman onu terketmeye kalksam ölümüm senin yüzünden diye not bırakıp canıma kıyarım ailem senin yakanı bırakmaz mahvederler diyordu. Resmen duygusal istismara uğradım. Hatta bir kere balkondayım şimdi atlıyorum diyip elinden telefonu attı dakikalarca ulaşamadım aklımı yitiriyordum, meğer numaraymış.
Allah kimseyi böyle insanlarla sınamasın. Terapi almadan kendime geleceğimi düşünmüyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…