Tongat madura

Poncik hatun

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2019
2
1
26
Iyi aksamlar 1 haftadir bu ürünü kullaniyorum ve ilişkiye grdigimde vajinamdan peceteye benzer seyler cikiyor ıslamis pamuk gibi cok endişelendim bu urunu kullanan varmi yada boylr bir şey yasayan lutfen yardim edin?? :KK43:

Iyi aksamlar 1 haftadir bu ürünü kullaniyorum ve ilişkiye grdigimde vajinamdan peceteye benzer seyler cikiyor ıslamis pamuk gibi cok endişelendim bu urunu kullanan varmi yada boylr bir şey yasayan lutfen yardim edin?? :KK43:
Ben birkaç yıldır kullanıyorum vajina duvarlarını kendi yapısıyla kaplıyor bir süre sonra peçete veya pamuğa benzer şekilde içeriden temizleniyor ama sorun değil normal bir süreç bende ilk kullandığım zamanlar endşle ediyordum.

Ben birkaç yıldır kullanıyorum vajina duvarlarını kendi yapısıyla kaplıyor bir süre sonra peçete veya pamuğa benzer şekilde içeriden temizleniyor ama sorun değil normal bir süreç bende ilk kullandığım zamanlar endşle ediyordum.
Faydasını görüyomusunuz bu urunun ve nerden aldnz acaba

merhabalar ben yeni üyeyim.naxil uorum.yapolir nerden soru sorulur bilmiyorum.lutfen bana yardımcı olurmusunuz

Merhabalar bende istegram kahverengi gibi kuti sitesinden aldim kahverengi bordo gibi kutusu ama 300 tlye aldım beyaz geldi bana bunun pembesi diyarı ve beyazı var çok memnunum sizce pembe ,siyah,ve ya kahverengi beyaz arasındaki fark nedir ama ben vok.pahali almisim istegram sitesinden birde erkeklerede sürmek olurmu veya onlar içinde nirsey vaemrmi yardım edermisiniz arkadaşlar

Nerden alıyorsunuz guvenli yer olarak gerçekten işe yarıyormuş tsk ederim

X