Tonikten sonra nemlendirici kullanilir mi?

Hayalperestpiyon

Güçlü kal
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2016
84
42
Yüz temizleme jeli aldim procsin marka. Dirsek icimde denedim sorun olmadi. Bugün de yüzümde denemek istiyorum. Karma ve hassas bir cildim var. Cok cabuk kuruyor. Jelin ardindan tonik kullanacagim. Onun ardindan da gunes kremiyle nemlendirirsem sorun olur mu ? Kullanan var mi bu sekilde ?

Dışarı çıkacaksam tonikten sonra nemlendirici sürmeden direkt güneş kremi kullanırım (zaten nemlendirici etkisi var), ama evde normal nemlendiricimi kullanırım.

Dışarı çıkacaksam tonikten sonra nemlendirici sürmeden direkt güneş kremi kullanırım (zaten nemlendirici etkisi var), ama evde normal nemlendiricimi kullanırım.
Yorumun için tesekkür ederim ilk önce.
Ben bir tek güneş kremi kullaniyorum. Daha önce temizleme jeli tonik vs kullanmadim ondan tereddutte kaldim. Marka hakkinda da cok sikayet buldum.

Ben bir tek güneş kremi kullaniyorum. Daha önce temizleme jeli tonik vs kullanmadim ondan tereddutte kaldim. Marka hakkinda da cok sikayet buldum.

tonikten sonra mutlaka nemlendirmelisiniz
güneş kremi nemlendirici yerine geçmez
cilt tip ize uygun bir nemlendirici edinin bence

Temiz bir cilt üc asamadan olusuyor.
1. temizleme jeli ile yikamak
2. tonik uygulama
3. nemlendirmek ve günes koruyucu kullanmak

Haftada bir kere de maske ve peeling uygulamak gerekiyor.

Benim cildim yağlı o yüzden güneş kremi kullandığımda nemlendirici kullanmıyorum, herkes cildinin ihtiyacına göre hareket etmeli .
Ama akşamları, gece yatarken falan nemlendiricimi sürüyorum, cildin çabuk kuruyormuş , bence cilt tipine uygun nemlendirici kullanmalısın sen de.

Temiz bir cilt üc asamadan olusuyor.
1. temizleme jeli ile yikamak
2. tonik uygulama
3. nemlendirmek ve günes koruyucu kullanmak

Haftada bir kere de maske ve peeling uygulamak gerekiyor.
Ben siyah maske aldim procsinden ilk kullanim icin 5 hafta onerilir yaziyor. Ne demekse anlamadim. Yuz temizleme jeli tonik takim bunlar

X