TOPLU ÇOK UYGUN FİYATA ( TABAK TAK. )Elektrikli Çaydanlık( TENCERE )

Sizi kaçıncı kezdir arıyorum bilemiyorum. Uzun bir zamandır bekliyorum. Artniyetli olmamak adına. Size öğrencilere alacağım hepsini dedim. Pazarlık dahi yapmadım. Yatırdım.
Yaptığınız çok ayıp. Size yolladığım para beni fakir etmeyecek elbette. Fakat kargo gelecek diye evde bekliyorum. Size bir çok kez bunu yazdım. İşimden oldum 1 haftayı geçti.
Bir sorun varsa bana yazınız.. (Hala artniyetli düşünmek istemiyorum)

Mrb. Sizden fon perde almıştım..tertemiz ve yeni gibi.memnun kaldım. tesekkurler.
Merhaba. Siz bu hanımdan alışveriş yaptınız sanırım.
Benim üstte yazdığıma bir göz gezdirebilir misiniz. Geç mi yolluyor? Telefonlarınıza sizin de çıkmadı mı ??

Merhaba. Siz bu hanımdan alışveriş yaptınız sanırım.
Benim üstte yazdığıma bir göz gezdirebilir misiniz. Geç mi yolluyor? Telefonlarınıza sizin de çıkmadı mı ??
Ben hicbir sikinti yasamadim sanirim.hatirlamiyorum.fon perde aldim.temiz bir sekilde yolladi sagolsun.belki onemli bi mazereti vardir size cevap verememesinin.hayatta hersey mumkun sonucta.

Ben hicbir sikinti yasamadim sanirim.hatirlamiyorum.fon perde aldim.temiz bir sekilde yolladi sagolsun.belki onemli bi mazereti vardir size cevap verememesinin.hayatta hersey mumkun sonucta.
Bugün geldi kargom. Mazereti vardır elbette. Eksik ürünlerin mazereti olamaz ama. Topluca alacağım dedim fiyat söyledi pazarlık dahi etmedim. Bir daha alışveriş yapmamam gerektiğini öğretti bana sağ olsun !

Ürününüz eksik mi geldi. Ben de hatirladim da bana da gec yollamisti.ve ürünü satarken ilaninda fon perdenin yaninda gece lambasini da gonderecegini yaziyordu ama lamba falan gondermedi.ben de niye gondermediniz demedim.lüzumu yok dedim kendi kendime. Zaten o aldigim fon perdeyi de kullanmadım.oylece evde duruyor.

Beni aptal yerine koyması canımı sıktı sadece. Bir yanlışlık mı oldu çaycı yok yazdım. Yanlışlık falan olmadı diye sert bir üslup ile cevap verdi. Bu kadar beklettiği için özür dileyeceğine. Neyse ben gereği ne ise yapacağım. 3 kuruş için değil sadece dediğim gibi aptal yerine koyduğu için.

aradan uzun zaman gectigi icin ilk mesaj attiginizda hatirlayamamistim. Hattaa o fon perdeyi aldigim zamanlarda biri daha mesaj atmisti.o da sorun yasamis bu bayanla. Benimkileri de gec gonderdi baya bi bekledim mesajlar gönderdim. Sonra geldi.eşi avukatmis falanda filanda. Neyse iste fon perde geldi elime ama asmadim bile. Ama temiz geldi yalan soyleyemem. Sikintisi yok perdenin. Ama yaninda gece lambasi gonderecegim deyip gondermemesi de ayri bi konu

Eşi avukatsa iyi :) denk gelmiş olur. İşin komik yanı annemlerle komşu çıktılar :))

Yok artık :) bosuna demiyorlar dunya küçük diye :)
Ya evet. İnsanları dolandırmak hoş değil. Ben adım atarken hesaplıyorum çocuğum var diye. Hak yememek adına.
Bir kızı var hanımın...
Hayatımda ilk kez karşılaştım böyle birşeyle. Allah umarım karşıma çıkarmaz bir daha

Evet bir kizi var.ben de kizinin fon perdesini kizima aldim.kullanmak nasip olmadi.Allah iyi insanlarla karsilastirsin sizi de insallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…