Topuklu ayakkabı :)))

Tenceresiz kaldim anne

Ege nin Sezen i 🫶
Pro Üye
Anneler Kulübü
8 Nisan 2017
56.032
284.112
Merhabalar hanımlar ;

Sorun şu ki ayağımda su kemik çıkıntısı var ....ama düğün çok yakınımin kıyafetimin birini aldım hatta ...

Normal hayatımda ayak probleminden dolayı babet bile giymiyorum sürekli spor ayakkabı giyiyorum (doktor tavsiyesi)

İki gün mecburen giyeceğim topuklu abiye nin hakkını vermek için

Önereceği iz marka model var mı ???

Normalde topuklu ayakkabı giymedim gelinligimin altına bile az topuklu rahat bı ayakkabı giymiştim

Boy kısa kilo da olunca biraz uzun gözükmek istiyorum

Tesettur Abiye şu an aldığım abiye nin altında gozukmeyecek bile ayakkabı ama ikinci elbise belli değil daha

Yardiminiza ihtiyacım var .bildiginiz marka ve model varmı kullanım rahatlığı olan ???

(Ayakkabilardan Birinin rengi kesin siyah olacak diğeri belli değil )

Şimdiden tşkler ....

Bünyon mu deniyor o çıkıntıya.bende de var ama ben her türlü ayakkabiyi giyiyorum sadece babetle çok yurursem ağrı yapıyor. Platform topuk belki daha rahat olabilir.deneyerek alın rahat bi şey.
Evet cnm tamda ondan var bı ayagimdaki bayağı çıktı belli oluyor diğeri yeni başladı

Artık babet hiç almıyorum sanırım onlar yaptı çünkü eskiden hep babet giyerdim

Sürekli spor giyiniyorum spor ayakkabı giymek için

Denediginin an rahat gözüken ayakkabı giydikce rahatsızlık verebiliyor sırf o yüzden giyilmisi duymak istiyorum :)

Tamam konuyu beraber takip edelim ayakkabı kardeşi olalım :KK70:

Olur lakin benim bir tane siyah var. Şimdi kıyamıyorum gidip para verip almaya , çünkü bi kere giyiyorsun bidaaa taaaa nezaman giyersen kaldır dolaba :KK70: spor ayakkabı olsa neyse :KK70:

Olur lakin benim bir tane siyah var. Şimdi kıyamıyorum gidip para verip almaya , çünkü bi kere giyiyorsun bidaaa taaaa nezaman giyersen kaldır dolaba :KK70: spor ayakkabı olsa neyse :KK70:
Bende de toz pembe vardı bı elbise nin altina almıştım kardeşime verdim :))

Bende birini siyah alacağım diğerini de elbisenin rengine göre bakalım bekliyorum arkadaşlardan yardım :)

Et et yabancı değil tanıdık :KK70:
:KK70: neyse başlığı daha fazla meşgul etmeyelim :KK53:
Sorun değil arkadaşım gırgır şamata severiz vosvos bilir

Yumurta burun platform bakacağım netten bı 15-20 gün içinde alışverişi tamamlanan lazım

Geniş taraklı bı ayağa sahip olunca böyle sorun sorun hep

Şöyle minicik güzel ayaklara Özenir oldum ne giyseler yakışıyor

X