Torunlarım Oldu :) İşte İlk Saatleri

fedis

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2008
23
0
arkadaşlar daha önce burada kızımın fotoğrafını yayınlamıştım. bugün 4 tane minik ailemize katıldı. doğumda kedime yardımcı oldum. kedi ebesi oldum anlayacağınız :) bir canlının doğumuna tanık olmak müthiş birşey :)
bebeler sütten kesilince kendilerine iyi bir aile bulmaya kaldı iş.
dsc00650gh8.jpg

dsc00657cg3.jpg

arkadaşlar daha önce burada kızımın fotoğrafını yayınlamıştım. bugün 4 tane minik ailemize katıldı. doğumda kedime yardımcı oldum. kedi ebesi oldum anlayacağınız :) bir canlının doğumuna tanık olmak müthiş birşey :)
bebeler sütten kesilince kendilerine iyi bir aile bulmaya kaldı iş.
dsc00650gh8.jpg

dsc00657cg3.jpg

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:Koskocaman maşşallah:nazar: bu müthiş aileye hem annelerine hem bebişlere hemde canım sana sağlıklı mutlu up uzun mutlu bir hayat dilerim ayrıca ebelik yapmışsın bravoa.s.kızınla beraber bu şeker şeyleri
hayata getirmişsiniz :1hug:

gözünüz aydın öncelikle yanlız cinsleri nedir bu kedilerin.. aile ararken haberimiz olsun

çok tatlilar maşallah allah uzun ömür versin hepsine sağliklidirlar umarim

Onları yemem de bir sakınca var mıcokacimcoook

Allah uzun ömürler versin:asigim::nazar:

hayırlı uğurlu olsun,çok şekerler annelerine ve bebişlere sağlıklı ve güzel bir ömür diliyor ve bebişleri minicik pembe burunlarından öpüyorum

aay nasılda şekerler yaa uzun ömürlü olsunlar daha önce isteyene vereceğim demiştin eşimi kandırsamda ben alabilsem keşke

Çok şekerler canım, umarım onlara çok iyi bakacak aileler bulabilirsin. Şeniz Yaklaşık 6 ay önce de benim dört torunum olmuştu, ben de doğuma yardım etmiştim. İnsan duygulanıyor.Allahtan senin kız becerikli çıkmış :) Benimkinin içinde 2 yavru kaldı ölümden döndü. Ameliyat oldu, çok stresli günler geçirdik. :KK43:
Arkadaşlar cins önemli değil, bu küçük dostların hepsi aynı mutluluğu veriyor. Almak isteyenlere aynen böyle söylersiniz.

Ama bunlar çook tatlı:nazar::nazar:..Hepsini yemek istiyoruuummmcokacimcoookcokacimcoook..(Oğlum Tırmık duymasın çok kıskançtırhihoyyyt)

canım işte bu dünyanın en güzel duygusu .inşallah sağlıkla sıhhatle büyürler bebişler.inan ben doğurtmuş gibi mutlu oldum !!!...Şeniz:nazar::nazar::nazar:

X