TOZ MAYA İLE SAÇ BAKIMI

camdakikiz

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2019
13
19
32
Arkadaşlar denenmiş misss gibi bi tarif veriyorum şampuanınızın içine 1 paket yaş maya katın calkalayın ve kullanın 2. kutu sampuan bıtımınde farkı gorursunuz resmen sac cogaltıp uzatyorrrrrrrr:rapci:

2 gunde bır yıkadıgım ıcın onun ıcın net bsey dyemem bıraz yaglandırıyor sankı ama ablamın saclarınınn tepesı keldı resmen doldurdu 4 5 aydr yapıyor oda

Evde olduğum günler yaparım o zaman istrediği kadar yağlasın yaza kadar da iyi olur saçım teşekkür ederim :) bende bunun yüz maskesi versiyonunu yapıyorum ara sıra. yaş mayayı süt ile maske kıvamına getirip yüze sürüp kuruyunca yıkıyosun pamuk gibi oluyo hemde yaşlanma karşıtı oluyo. Cilt kuruysa içine bal da konur aklında olsun :*

yüz içinde tüm yuzunu batikon ile sılıp ustune sudokrem sur dye bı onerı duydum gecenlerde bı hemsure tavsıyesıymıs sıvılceler ıcın onu denemek ıstyorm . benm yuzumn cok sıvılcelı ne yaptysam gecmedı roacuttanne kullandım 2 sefer yne cıkıyor madelep ve mıne hanımın arnavut kremı cok ıyı gelıyor bana da

Arkadaşlar denenmiş misss gibi bi tarif veriyorum şampuanınızın içine 1 paket yaş maya katın calkalayın ve kullanın 2. kutu sampuan bıtımınde farkı gorursunuz resmen sac cogaltıp uzatyorrrrrrrr:rapci:
herkes yapmadan bi cildinde ufak bı yere maya denesın ben yuzume maya maskesı yaptım kabardım arı sokmus gıbı sıstı gozlerımın altı :))

X