Transfer 9.gün beta hcg !!!

Canım normal gebelikte evet 5in üzeri hamile ama bizim 5.gün embriyoları ve transferin 9.günü için değerim kötü bunu biliyorum. Artık umutlanmak istemiyorum. İdrar testinde çift çizgiyi görünce çok umutlanmıştım…bu durumu pek beklemiyordum
Neye göre 9. Gün kötü kıme göre kötü. Katlayacak degerın bence gör bak

Doktorum söyledi 80-90-100 beklerdim değeri dedi. Tabi ki de artması önemli olan ama onu da umut edip dumur olmak istemiyorum
Ay bana da dogumda ölcen dedı dr. Doğurdum 3 sene gectı bak cvp yazıom. Ya takılma senn kım ne derse desınn bak ozelden sana sonuçlarımı attım kendini topla bı sonuca bak bi degere ona gören hesapla kac oluyormus 🥰 ben acaip inanıyorum 🥰

Ay bana da dogumda ölcen dedı dr. Doğurdum 3 sene gectı bak cvp yazıom. Ya takılma senn kım ne derse desınn bak ozelden sana sonuçlarımı attım kendini topla bı sonuca bak bi degere ona gören hesapla kac oluyormus 🥰 ben acaip inanıyorum 🥰
Tamam canım inşallah senin dediğin gibi olur inşallah

Sakin ol, arkadaşım önümde canlı örnek olduğu için bu konularda beklemenin cok önemli olduğunu anladım.

3. Gün embriyosuydu deger düşüktü. İkiye de katlanmıyordu. %60 anca katlanıyordu.

Ve bebek şu an 1 yaşını geçti. Ayrıca sorunlar olmuş 36. Hafta da acil doğuma alındı. Baya sorunlar yaşadım vs diye anlattı.

düzenli kan ver iki kac kere, takipte kal.
İnsallah cok iyi bi yere yerleşmistir pirinç tanesi ❤️

Sakin ol, arkadaşım önümde canlı örnek olduğu için bu konularda beklemenin cok önemli olduğunu anladım.

3. Gün embriyosuydu deger düşüktü. İkiye de katlanmıyordu. %60 anca katlanıyordu.

Ve bebek şu an 1 yaşını geçti. Ayrıca sorunlar olmuş 36. Hafta da acil doğuma alındı. Baya sorunlar yaşadım vs diye anlattı.

düzenli kan ver iki kac kere, takipte kal.
İnsallah cok iyi bi yere yerleşmistir pirinç tanesi ❤️
İnşallah canım inşallah. Çok teşekkür ederim

hamilelik basından sonuna kadar stresli .... betaya ikiye katlancak mı ? kese görünecek mi ? kalp atışı duyulacak mı ? ilk 3 ay düşük tehlikesi var ? 2li 3lü tarama stresi ? sağlıklı doğacak mı ? erken doğum riskin var mı ? daha sayamayacağım bir sürü tedirgin olacağın sorular var. sen öncelikle sakin ol lütfen. benimde kızım tüp bebek doğana kadar yüreğim ağzımdaydı .şimdi çok şükür 3 yaşına girecek öyküm. Rabbim sana nasip ettiyse o bebeği kucağına alırsın. Sakin kalmaya calış

Benim doktorum da aynı sizin söylediğinizi 9.gün için söyledi ben değeri 90-100 gibi beklerdim dedi yani 11.gün için demiş olsaydı normal gelirdi 5.gün embriyosu için böyle dedi demi doktorunuz ?
Evet 5. Gün embriyosu. Hatta 12. Günde istiyorlar normalde kan testini, benim pazara denk geldiği için 12. Günüm o yüzden 11. Günde istedi ama 100 ve üstü bekliyoruz diye 12. Gün için konuştu hatta

Evet 5. Gün embriyosu. Hatta 12. Günde istiyorlar normalde kan testini, benim pazara denk geldiği için 12. Günüm o yüzden 11. Günde istedi ama 100 ve üstü bekliyoruz diye 12. Gün için konuştu hatta
Anladım canım her doktor değişik demek ki benim ki de 9.gün için aynısını söyledi.

Doktorum söyledi 80-90-100 beklerdim değeri dedi. Tabi ki de artması önemli olan ama onu da umut edip dumur olmak istemiyorum
Siz içinizi ferah tutun ve olumlu düşünün bence.strese sokmayın ki stres biliyorsunuz en büyük zarardır. İnşallah güzel bir değere ulaşırsınız🌸 tabi naçizane kendi fikrim ama bence erken test yapmamak gerekiyor

Siz içinizi ferah tutun ve olumlu düşünün bence.strese sokmayın ki stres biliyorsunuz en büyük zarardır. İnşallah güzel bir değere ulaşırsınız🌸 tabi naçizane kendi fikrim ama bence erken test yapmamak gerekiyor
Canım ben erken test yapmadım doktorum 9.gün kan istiyor yani bizim tüp bebek merkezi. Bende zaten kendi tüp bebek merkezimde kan verdim 🌸

Kızlar dün 11.günümdü kan verdim 80 küsür olmuş değerim tam olarak %66lık artış var. Tabi ki doktor 2 gün sonraya yine kan istedi. Transferin 11.günü için 80 küsür hala az değil mi :KK43: ne olacak bilmiyorum

Kusum tüp bebekle gebelık ıle normal gebelık arasında fark yok. Ben çatlama günümden ( sana gore opu sonrası ilk döllenme gününden) tam 12. Gün 12.50 ile öğrenmıstım degerımı. Korkma bebegm. Sıfırdan yükselen bi deger sonucta. İçini ferah tut 🥰
Degeriniz yükseldimi bnm 10 cu gün 17 geldi

Sabit kalma ya da gerileme olmadığı sürece umut vardır. Çok hassas oluyoruz bu dönemde. Benim de değerler 16. Güne kadar 2 kattan fazla arttı. 18. Gün %80e düşmüş artış. Çok moralimi bozdu. Betaya bakmayı bıraktım artık. Muayenede doktor ne derse ona göre hareket edeceğim. Transferin 22. Günü muayenem var. Salı günü. Bakalım neyle karşılaşacağız.

Sabit kalma ya da gerileme olmadığı sürece umut vardır. Çok hassas oluyoruz bu dönemde. Benim de değerler 16. Güne kadar 2 kattan fazla arttı. 18. Gün %80e düşmüş artış. Çok moralimi bozdu. Betaya bakmayı bıraktım artık. Muayenede doktor ne derse ona göre hareket edeceğim. Transferin 22. Günü muayenem var. Salı günü. Bakalım neyle karşılaşacağız.
İnşallah güzel sonuçlar alırsınız. Ben kendim için pek umutlu değilim

X