Transfer sonrası 6.gün gebelik testi

portakalkokusuu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Mart 2024
38
5
26
Kızlar merhaba doğru yere mi konu açtım bilmiyorum ama yardımcı olursanız çok sevinirim ilk tüp bebek denemem ayın 19 unda 5. Gün çift embriyo transferi oldum bugün 6.gün kaset test ve erken gebelik testi yaptım çok silik ikinci çizgi gördüm acaba kimyasal mıdır diye korkuyorum fikirlerinize ihtiyacım var
IMG_3255.jpeg
IMG_3247.jpeg

Kızlar merhaba doğru yere mi konu açtım bilmiyorum ama yardımcı olursanız çok sevinirim ilk tüp bebek denemem ayın 19 unda 5. Gün çift embriyo transferi oldum bugün 6.gün kaset test ve erken gebelik testi yaptım çok silik ikinci çizgi gördüm acaba kimyasal mıdır diye korkuyorum fikirlerinize ihtiyacım var Eki Görüntüle 3406302 Eki Görüntüle 3406303
Kalbine bişi getirme inşallah bebek tır her gün test yap bende kimsayasl geçirdim testlerim silik çıkıyordu ama sen yine bir hafta iki hafta bekle kese varsa hamilesin kese varsa bebek yok kimyasal böyle oluyor benim kese vardı bebek yoktu inşallah seninki kimyasal değildir

Kalbine bişi getirme inşallah bebek tır her gün test yap bende kimsayasl geçirdim testlerim silik çıkıyordu ama sen yine bir hafta iki hafta bekle kese varsa hamilesin kese varsa bebek yok kimyasal böyle oluyor benim kese vardı bebek yoktu inşallah seninki kimyasal değildir
Teşekkür ederim inşallah kimyasal değildir

Benimde donmuş embriyo transferi 6.gün böyle çıkmıştı, hergün tekrarladım testi giderek koyulaştı. Oğlum 3.5 yaşında.

X