Transfer sonrası 7. Gün beta hCG acil kızlar

Meryemhusna

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2020
97
44
41
Merhaba kızlar 12 Mayıs’ta ikinci gün üç hücreli transfer oldu transferin yedinci günü test yaptırdım 1.8 çıktı tutmamıştır diye düşündüm transferin yedinci günü böyle düşük çıkıp sonradan yükselen var mı acaba umutlanmalı mıyım. Bugün transferin onuncu günü normalde yarın da adet günüm hafif kahverengi lekelenme geldi yarın adet günüm diye mi yoksa başka bir şey mi bilemedim transferin yedinci günü böyle düşük çıkıp sonradan yükselen var mı lütfen yardımcı olun bir de bir halt yedim ki sormayın yedinci günü 1.8 çıktı diye nasıl olsa tutmadı düşünüp ilaçlarımı da kestim😔

Son düzenleme:
Merhaba kızlar 12 Mayıs’ta ikinci gün üç hücreli transfer oldu transferin yedinci günü test yaptırdım 1.8 çıktı tutmamıştır diye düşündüm transferin yedinci günü böyle düşük çıkıp sonradan yükselen var mı acaba umutlanmalı mıyım. Bugün transferin onuncu günü normalde yarın da adet günüm hafif kahverengi lekelenme geldi yarın adet günüm diye mi yoksa başka bir şey mi bilemedim transferin yedinci günü böyle düşük çıkıp sonradan yükselen var mı lütfen yardımcı olun bir de bir halt yedim ki sormayın yedinci günü 1.8 çıktı diye nasıl olsa tutmadı düşünüp ilaçlarımı da kestim😔
Canım merhaba bu şekilde olup yükselen okumadım ama doktora sorup öyle kesseydin keşke ilaçları belli olmaz bu işlere çünkü

Canım merhaba bu şekilde olup yükselen okumadım ama doktora sorup öyle kesseydin keşke ilaçları belli olmaz bu işlere çünkü
Ne bileyim birkaç yerde rast geldim gelince sekizinci gün hatta sıfır değerler de çıkıp 14. gün yükselenler olmuş bakalım kısmetse aslında gidip bir daha kan vereyim bence

Merhaba, benim 8.gün 0 çıkmıştı, yine de ilaçlarımı kesmemiştim sonuç değişmedi fakat olacak olsa bile o ilaçları kullanmadan tutması mümkün değil. Doğal gebelik olmadığı için embriyonun tutunması için hormon ilaçlarını almamız gerekiyor. Gününüz gelmeden ilaçlarınızı kesmenin size nasıl bir katkısı olacak ki ayrıca, doktorunuz ne diyorsa onu yapın bence. Bir bildikleri var sonuçta.

Transferin
3. Günü
5. Günü
6.günü
6.günü akşam
7. Günü
Sizce varmı sandı rengi koyulaşmuyor kan testi yapsam cıkarmı

Eklentiler

• IMG_3032.jpeg
    IMG_3032.jpeg
    49,2 KB · Görüntüleme: 178
Transferin
3. Günü
5. Günü
6.günü
6.günü akşam
7. Günü
Sizce varmı sandı rengi koyulaşmuyor kan testi yapsam cıkarmı
Umarım olumludur. Benimde bugün 7. Günüm, pazartesi akşam 4 te transferim olmuştu ve sonuçlar aynen bu şekilde sizin ki gibi benimde. Kafam allak bullak. İnşallah burada bu şekilde olumlu sonuç alanlar görüp yazar bir nebze bize umut olur

Arkadaşlar transfer gününü saymadan 7. Gün bugün. Beta 5.17 çıktı. Böyle durum yaşayıp yükselen var mı lütfen acil kafayı yicem

Arkadaşlar transfer gününü saymadan 7. Gün bugün. Beta 5.17 çıktı. Böyle durum yaşayıp yükselen var mı lütfen acil kafayı yicem
Benmde bugün 7. Günüm. Bence erken bi test olmuş ama inşallah yükselir iki gün sonra tekrar aynı yerde kan verin sadece bu değere bakarak bişe denilemez zaten ama inşallah minnoşunuz size tutunmuştur 🤲

Benmde bugün 7. Günüm. Bence erken bi test olmuş ama inşallah yükselir iki gün sonra tekrar aynı yerde kan verin sadece bu değere bakarak bişe denilemez zaten ama inşallah minnoşunuz size tutunmuştur 🤲

Eklentiler

• 720C8987-6AE3-4037-8A5B-1553E6771A20.jpeg
    720C8987-6AE3-4037-8A5B-1553E6771A20.jpeg
    193,5 KB · Görüntüleme: 169
Canım merhaba baya erken davranmisisn test gününü beklemen lazımdı net sonuç için ama şöyle bir durum var evet düşük çıkıp bir anda yükselen var ümitsiz olma düşük olabilir tabiki kimi yavaş kimi hızlı ilerliyor çünkü beklemen en iyisi ama kafana göre ilaç bırakman iyi değil doktorunla bir görüş derim daha hiç bişey belli değil çünkü ümitsiz olma .Sen herşeyi unut ilacalrina devam et derim ama kesinlikle doktorunla görüş

Bu Sabah yani 7. Günde yaptığım bu görüntüye göre betanın düşük olması çok korkuttu
Bence tedirgin olmayın geç tutunmada olabilir bilemezsiniz ki bence stres yapmayın ilaçlara devam edin ve strese girmeyin inşallah vardr

Umarım olumludur. Benimde bugün 7. Günüm, pazartesi akşam 4 te transferim olmuştu ve sonuçlar aynen bu şekilde sizin ki gibi benimde. Kafam allak bullak. İnşallah burada bu şekilde olumlu sonuç alanlar görüp yazar bir nebze bize umut olur
Sizin sonuç ne oldu bugün 8. Gün beta 101 cıktı

Sizin sonuç ne oldu bugün 8. Gün beta 101 cıktı
Çooooook sevindim. Ben baktırmadım kana eşim izin vermiyor kendini mahvediyordun diyor. Ama gebelik testi yapıyorum silik çizgi çıkıyor yarım saat sonra filan 😒 bilmiyorum çok kötüyüm ben nasıl olur sonuç rabbim yardım etsin banada yavrumada

Ay asla üzmek istemem ama olsaydı çıkardı kanda diye düşünüyorum.
Ben 6ncı gün idrar testiyle öğrenmiştim.
Umarım sizinkide geç döllenme felandır ve pozitife döner.

Bakın bunlar üstteki dün 7. Gün, alttaki bugün yani 8. Gün ama durdukça beliriyor. Kuruma çizgisimi
Diye çıldırıyorum, hazır değilim negatife hemde asla hiç

Eklentiler

• 9F95D417-8A36-4109-89FF-85C2F7AF098A.jpeg
    9F95D417-8A36-4109-89FF-85C2F7AF098A.jpeg
    64,6 KB · Görüntüleme: 150
X