Transfer sonrası 9. Gün yumurta akı gelen oldu mu

ircinia

Guru
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2010
467
219
Merhaba arkadaslar ben transferden 3 gun sonra ovitrelle yarim olcu vuruldum. Kasik agrilarim oldu hala da var adet oldum diye tuvalete koştugum da oldu hamilelik belirtisindiye unutmadığım da. Bugun 9. Gunu transferimin ve yumurta aki geldi. Simdi sancilari kalan yumurtalarımın buyuyup çatlamasına bagliyorum. Boyle bi surec yasayip hamile kalan var mi birde yarim doz ovitrelle vurulan var mi transfer sonrasi tesekkurler simdiden

Merhaba arkadaslar ben transferden 3 gun sonra ovitrelle yarim olcu vuruldum. Kasik agrilarim oldu hala da var adet oldum diye tuvalete koştugum da oldu hamilelik belirtisindiye unutmadığım da. Bugun 9. Gunu transferimin ve yumurta aki geldi. Simdi sancilari kalan yumurtalarımın buyuyup çatlamasına bagliyorum. Boyle bi surec yasayip hamile kalan var mi birde yarim doz ovitrelle vurulan var mi transfer sonrasi tesekkurler simdiden

3kere transfer oldum canım ilk defa duydum transferden sonra ovitrelle vurulduğunu
Doktorunun bi bildiği vardır elbet

3kere transfer oldum canım ilk defa duydum transferden sonra ovitrelle vurulduğunu
Doktorunun bi bildiği vardır elbet
Canim seninde hamileligin hayirli olsun saglikla kucagina al insallah.. vardir bir bildigi.onda değilim yarim doz vucuttan kav gunde atildi ondayim. Ve su yumurta aki

Canim seninde hamileligin hayirli olsun saglikla kucagina al insallah.. vardir bir bildigi.onda değilim yarim doz vucuttan kav gunde atildi ondayim. Ve su yumurta aki

Sagol canım darisi senin basına inşallah

Bendede o yumurta akı gibi bi sıvı oluyodu insallah seninkide hayra işarettir

Yarın kan testi ver canım

Yarım Ovitrellenin etkisi şimdiye geçmiştir zaten

Sagol canım darisi senin basına inşallah

Bendede o yumurta akı gibi bi sıvı oluyodu insallah seninkide hayra işarettir

Yarın kan testi ver canım

Yarım Ovitrellenin etkisi şimdiye geçmiştir zaten
Cuma gunu tahlil gunum canim catliyorum ne zormus beklemek insallah dedigin gibi olur arkadasim sagol allah isteyen çabalayan herkese yardim etsin

Merhaba aradan çok uzun süre geçmiş ama tek sizi bulabildim beb ile aynı durumda olan.transfer sonrasi banada yarim doz ovitrelle verildi.bugun 6.gün etkisi geçmişidir acaba.

X