Transfer sonrası belirtiler

Sizin 5. Gün mü
Ne farkediyor ki test gününün kaçıncı gün embriyosu olduğuyla
Benim beşinci gün. 3. Günler daha gec tutuyor çünkü daha bölünmeye devam ediyor içinizde. Beşinci günler bölünmeyi tamamlayıp blastosist olmus oluyorlar ve öyle konuluyor rahime onlar daha erken tutuyor. O yüzden hiç üzülmeyin bence daha çıkmaması normal.

Sizin dondurulmus transferde de progesteron değerinize mi bakildi? Taze transfer icin mi bakildi?
hayır opu oldu, 1 ay sonra dondurulmuş embiryo transferm olacaktı fakat progestronum 1.9 çıktığı için doktor yumurtan catlarsa yapamayız düşüğe sebep olur dedi.. ilaçsız normal sekılde yumurtam 25 mm olmuş. bugün ovulasyon tarihim artık çatladı mı çatlamadı mı allah bilir. cumartesi de rahim filmim çekild. belki doğal olur :)))

Sizin 5. Gün mü
Ne farkediyor ki test gününün kaçıncı gün embriyosu olduğuyla
öyle demeyin, 5. gün embiyosu artık bölünmelerini tamamlamış rahme tutunmak için gönderiliyor ya aynı gün içinde ya da bir sonrakş gün tutunuyor. 3. gün embiryosu 4 oluyor bölünoyor, 5. gün oluyor bölünüyor. 6,7,8 tutunuyor. sonra kana beta karışıyor. arada 4 gün var resmen. bence olumsuz asla dusunme

Merhabalar. 1 Ekim transfer oldum 2 adet 5. Gün embriyosu. Transfer gununu saymazsak bugun dördüncü gün yani. Aslinda çok kendimi dinleyip belirti aramak istemiyorum ama ister istemez hepimiz yapiyoruzdur:). Benim hiç belirtim yok diyebilirim yani sanki hiç içimde birsey yokmuş gibi. Belirtisiz hamile kalanda çok biliyorum negatif düşünmüyorum o yüzden. Ama transferden sonra sabahları sanki karın kası çalışmışım gibi karın kaslarım ve sırtım agriyor. Uyandıktan 1-2 saat sonrada geçiyor. Tabi çok yatmaktan da olabilir ama ben hep çok yatarım:). Uyurken kendimi sıkıyorum desem valla mışıl mışıl uyuyorum. Böyle birsey yaşayan var mı?
Merhabaa, postlarınızı okudum. Ben de 2 Ekimde transfer oldum bugün 10.günüm asla bir belirtim yok . Sizin sanırım sonucunuz pozitif-dilerim katlanarak artar- sağlıkla kucağınıza alırsınız. Merak ettiğim hala belirti yok mu sizde ?

Merhabaa, postlarınızı okudum. Ben de 2 Ekimde transfer oldum bugün 10.günüm asla bir belirtim yok . Sizin sanırım sonucunuz pozitif-dilerim katlanarak artar- sağlıkla kucağınıza alırsınız. Merak ettiğim hala belirti yok mu sizde ?
Merhaba. Suan muallaktayiz. Dokuzuncu gün 6.81 cikti. 11. Gün 18.86 cikti. Doktor net bursey soyleyemiyor henüz. Yok valla hissetmiyorum ama bu değerlerle birsey hissetmem için erken zaten. Benim 8. Gün çok hafifi akıntıya beraber kan geldi bide sol kasigimda batma oldu bacağıma vurdu. Ama ondan önceki gün proloton igne yaptırmıştım iğnenin etkileri olabilir o batma. Suan dedigim gibi bursey hissetmiyorum. Sizin kaçıncı gün embriyo. Test yapmadınız mı?

Merhaba. Suan muallaktayiz. Dokuzuncu gün 6.81 cikti. 11. Gün 18.86 cikti. Doktor net bursey soyleyemiyor henüz. Yok valla hissetmiyorum ama bu değerlerle birsey hissetmem için erken zaten. Benim 8. Gün çok hafifi akıntıya beraber kan geldi bide sol kasigimda batma oldu bacağıma vurdu. Ama ondan önceki gün proloton igne yaptırmıştım iğnenin etkileri olabilir o batma. Suan dedigim gibi bursey hissetmiyorum. Sizin kaçıncı gün embriyo. Test yapmadınız mı?
4.gün embriyosu . Benim zaten 1 tane döllendi onu da 3.günü geçsin diye bekledik 4.gün transfer oldu gayet iyi dediler ama asla bir belirtim yok sadece 8.gün sol bacağımda damar çekilmesi oldu bütün gün sancı girdi bacağıma ama onunla mı alakalı ilaçlarla mı bilmiyorum. Onun dışında sanki transfer olmamış gibiyim . 1 saat önce kan verdim hastanenin sitesinden bakıyorum sistemde sorun varmış gelip alın diyorlar eşime de söylemeden vermiştim kan gidemiyorum da . Çaresiz bekliyorum öyle 😥 umudum yok diyorum ama insan yine de umutlanıyor.

4.gün embriyosu . Benim zaten 1 tane döllendi onu da 3.günü geçsin diye bekledik 4.gün transfer oldu gayet iyi dediler ama asla bir belirtim yok sadece 8.gün sol bacağımda damar çekilmesi oldu bütün gün sancı girdi bacağıma ama onunla mı alakalı ilaçlarla mı bilmiyorum. Onun dışında sanki transfer olmamış gibiyim . 1 saat önce kan verdim hastanenin sitesinden bakıyorum sistemde sorun varmış gelip alın diyorlar eşime de söylemeden vermiştim kan gidemiyorum da . Çaresiz bekliyorum öyle 😥 umudum yok diyorum ama insan yine de
Aynen yani bende öyleydim. Son zamanlar hiç dikkat etmedim bile diyebilirim normal hareket ediyordum. Tuh kötü olmuş sistemin bozulması. Telefondan bilgi vermiyorlar mi. Banada gelin alın sonucu dediler ama bende gelcem sonra siz sonucu söyleseniz simdi olmuyor mu dedim söylediler. Bence umudunuzu kaybetmeyin😊

Aynen yani bende öyleydim. Son zamanlar hiç dikkat etmedim bile diyebilirim normal hareket ediyordum. Tuh kötü olmuş sistemin bozulması. Telefondan bilgi vermiyorlar mi. Banada gelin alın sonucu dediler ama bende gelcem sonra siz sonucu söyleseniz simdi olmuyor mu dedim söylediler. Bence umudunuzu kaybetmeyin😊
Ben de son iki güne kadar sigara içmemiştim ki benim için büyük başarı . Ama ümidim gittikçe bir iki içmeye başladım o yüzden de kana gittim. Şimdi aradım söyleyecekler inşallah da görevli lavaboda falan dedi . Deli ettiler beni 10 gün geçti şu 1 saat geçmedi . Ben de yazınızı okuyunca bir umutlanmadım değil inşallah hayırlı haberler alırız 🤲

Ben de son iki güne kadar sigara içmemiştim ki benim için büyük başarı . Ama ümidim gittikçe bir iki içmeye başladım o yüzden de kana gittim. Şimdi aradım söyleyecekler inşallah da görevli lavaboda falan dedi . Deli ettiler beni 10 gün geçti şu 1 saat geçmedi . Ben de yazınızı okuyunca bir umutlanmadım değil inşallah hayırlı haberler alırız 🤲
Insallah insallah sağlıkla olsun insallah. Banada haber verin😊

X