Transfer sonrası belirtilerim

Telefon ışığı ile de baktım :KK43: ama yokki ilk kez tüp bebek yapıldı 25 yaşındayım daha biraz heyacanlıyım adet gibi de ağırlarım devam ediyor
Yaşın küçükmüş tüp bebek olma nedenin ne? Kaç yıllık evlisin?
Ağrılara takılma çok ağrısı olup negatif olanda var pozitif olan da var...
Hiç ağrı olmayıp negatif olanda pozitif olanda var..

Benim ilk pozitifimde çok net belirtiler vardı pozitif oldu çok şükür...

İkincide de kendimi çok dinledim ama belli belirsiz hep kısacık belirtilerim vardı... İkinci de hep olumsuzdum oyüzden...

Çikolata kistim var bi tarafımda hiç yumurta olmuyor yumurta rezervemde bu kis yüzünden çok düşük 4 tane toplandı 2 transfer oldu biri donduruldu diğeri de çöp oldu 3 yıldır evliyim 1 buçuk senedir normal yolla olmadı aşılamada tutmadı tüp bebeğe karar verildi 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 Pazar günü kan vereceğim inşallah bende pozitif olurum

Çikolata kistim var bi tarafımda hiç yumurta olmuyor yumurta rezervemde bu kis yüzünden çok düşük 4 tane toplandı 2 transfer oldu biri donduruldu diğeri de çöp oldu 3 yıldır evliyim 1 buçuk senedir normal yolla olmadı aşılamada tutmadı tüp bebeğe karar verildi 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 Pazar günü kan vereceğim inşallah bende pozitif olurum
İnşallah canım benim bi arkadaşım da hem çikolata kisti vardı hemde erken menopoz riski vardı ilk tüp denemesi başarısız oldu. Sizin çocuğunuz olmaz dediler. 6 ay sonra doğal yolla hamile kaldı çocuğu şuan 4 yaşında...

X