Transfer sonrası belirtilerim

Arkadaşlar merhaba

Benimde bugün 6. Gün, dondurulmuş 3. Gün 2 tane a kalite transfer edildi ama hiç bir belirtim yok

Arkadaşlar merhaba

Benimde bugün 6. Gün, dondurulmuş 3. Gün 2 tane a kalite transfer edildi ama hiç bir belirtim yok
Belirti bendede yoktu cnm arada bı gelip giden kasık ağrısı dışında birde göğüs ağrısı. Belim 2 gün çok ağrıdi şuan geçti diyebilirim. Bu sabahta feci kasik sizlamasiyla uyandım kendimi kastimmi uyurken de öyle oldu anlamadım ama belirti dusunmucem artık ya . Bu zamana kdr ne güzel gelmiştim hiç aklıma bile getirmeden

Canım ben hep adetim gelecek gibi hissettim hatta arada wc ye gidip bakıyordum her defasinda hah bu sefer geldi diyordum bakıyordum yok.ayni şekilde bel ve kasık ağrım oldu.sukur şimdi babasıyla oynuyor içerde.umutsiz olma bebisi de üzme.hakkinda hayırlısı olsun inşallah. Güzel düşün güzel olsun💞
Teşekkürler inşallah bizimde sonucumuz pozitif olur Rabbim artık hastane kapılarında surundurmesin kimseyi insallah

Kekik çayı yaptım eşime birşey varsa olsun diye ama ben icemedim cnm birşey olur diye. Ben ztn kendimden eminim de o çocuğu kucağına alınca korktum

Kekik çayı yaptım eşime birşey varsa olsun diye ama ben icemedim cnm birşey olur diye. Ben ztn kendimden eminim de o çocuğu kucağına alınca korktum
Ağız burun gargarası yap kendine Allah korur inşallah benim eşim 5 pozitifli ile aynı evde kaldı 1gecede yattı yani bide kış sobalı oda da hepsi ama çok şükür korudu Rabbim

Belirti bendede yoktu cnm arada bı gelip giden kasık ağrısı dışında birde göğüs ağrısı. Belim 2 gün çok ağrıdi şuan geçti diyebilirim. Bu sabahta feci kasik sizlamasiyla uyandım kendimi kastimmi uyurken de öyle oldu anlamadım ama belirti dusunmucem artık ya . Bu zamana kdr ne güzel gelmiştim hiç aklıma bile getirmeden
Bende o bahsettikleriniz de hiç olmadı işte, sizde yine var olduğunu belli eden şeyler var

Amin inşallah yaa. Test gününü bekliyorum ve bı yandan da cesaretim yok hiç .. kafam çok karışık bu zamana kdr iyi geldim hiç düşünmemiştim aklıma birşey getirmedim ama dün başladı telasim

Herkese merhabalar. 3. Transferim 3.gun embryosu dondurulmuş embriyo. İlk kez dondurulmuş embryo trnasferi oldum. Transferimin 8. Günü Hiç belirtim yoktu bu zamana kdr ilk zamanlar ara sıra kasik ağrısı olup geçiyordu ilaclardandir dedim. Belirti hiç aramadım. Ve sanırım yok diye de kendimi inandirdim. Çünkü gerçekten belirtim yok. Göğüs hassasiyeti dışında. Bugün hatta bu akşam belim ağrımaya başladı sanki adet olucakmisim gibi bı ağrı.. umarım olmam ama biraz stres yaptım sanırım.. birde bı kaç gün önce ve dün gece olmak üzere 2 kez ter içinde uyanıyorum geceleri su gibi oluyorum. Ama gündüzleri de üşüyorum ayaklarımı isitamiyorum battaniyenin altında bile . Boyle birsey başına gelip pozitif olan oldumu merak ediyorum Rabbim hepimizi hayallerimize kavuştursun ümidiyle .. :*
sonucunuz belli oldumu

sonucunuz belli oldumu
Ay bende merak ettim ya 26 ekimde transferim oldu benimde bel ağrısı çok fazla hatta bacaklarım uyuştu ilk gece gün gün hafifledi agri

Kasiklarimda oluyor ara ara adet agrisi gibi belim hala hassas.

Sonuçlar ne oldu acaba 🥰🥰🥰🥰🥰

Herkese merhabalar. 3. Transferim 3.gun embryosu dondurulmuş embriyo. İlk kez dondurulmuş embryo trnasferi oldum. Transferimin 8. Günü Hiç belirtim yoktu bu zamana kdr ilk zamanlar ara sıra kasik ağrısı olup geçiyordu ilaclardandir dedim. Belirti hiç aramadım. Ve sanırım yok diye de kendimi inandirdim. Çünkü gerçekten belirtim yok. Göğüs hassasiyeti dışında. Bugün hatta bu akşam belim ağrımaya başladı sanki adet olucakmisim gibi bı ağrı.. umarım olmam ama biraz stres yaptım sanırım.. birde bı kaç gün önce ve dün gece olmak üzere 2 kez ter içinde uyanıyorum geceleri su gibi oluyorum. Ama gündüzleri de üşüyorum ayaklarımı isitamiyorum battaniyenin altında bile . Boyle birsey başına gelip pozitif olan oldumu merak ediyorum Rabbim hepimizi hayallerimize kavuştursun ümidiyle .. :*
Merhaba 2 adet embriyo transferi oldum 5. Gün embriyoları ve bugün 5. İnci günündeyim adet ağrısı gibi ağrı var karnımda felan test negatif çıktı korkmalı mıyım :KK43:

Sürekli burayı okuyup Ümit ediyorum transferimin 5 günü 🙏🏻🙏🏻 İdrar testi negatif Allahım sen bizleri Boş çevirme Aen bize de anne olma duygusunu yaşat hayırlısı ise 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻😔😔

Sürekli burayı okuyup Ümit ediyorum transferimin 5 günü 🙏🏻🙏🏻 İdrar testi negatif Allahım sen bizleri Boş çevirme Aen bize de anne olma duygusunu yaşat hayırlısı ise 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻😔😔
Benim de ilk öyleydi 5.gün yaptım yoktu ama sonra hayalet bir şey gördüm teste tekrar bakar mısınız? Elinize alın iyice hafif sağa sola çevirerek inceleyin...

Eğer yoksa yarın yapmayın 7.gun tekrar yapın veya test gününü bekleyin...

Benim de ilk öyleydi 5.gün yaptım yoktu ama sonra hayalet bir şey gördüm teste tekrar bakar mısınız? Elinize alın iyice hafif sağa sola çevirerek inceleyin...

Eğer yoksa yarın yapmayın 7.gun tekrar yapın veya test gününü bekleyin...
Bana dua eder misiniz 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 Yarın tekrar yapayım o zaman uyuyamıyorum da hiç 🥺🥺

Bugün 6 . Gün yine test yaptım ama gölgesi bile yok ben umudumu kesmeye başladım 🥺🥺😔
Herkeste aynı olacak diye bir şey yok mesela ben bu düşünceyle test gününe kadar bekliycektim ama eşimin ısrarıyla 5. Gün akşam yaptım iki dakika bişey yoktu sonra çok zorlayınca gözüken yani havaya tutup sağa sola çevirince çok hayalet bir çizgi göründü 7. Gün sabah ilk idrarla yaptım ve yine tam kopkoyu olmasada gözle rahatca görülen silik çizgi çıktı aynı gün kanda da 36 çıkmıştı inşallah vardır sizinde test gününe kadar bekleyin Allah emeklerinizi boşa çıkarmasın

X