Transfer sonrasi beta Hcg!! Hanimlar acillll!!!

Canim haber etmek istedim belki benim durumumda olanlara umut olur doktorum aradu beta Hcg 1050 ye cikmis sok olduk.. ama progesteron hala dusuk pazartesi geri gidiyorum
Aayy cok guzel haber bu progesteron takviyesi kullaniyodun demi canim

Hayırlı olsun sonuçlarınız çok güzel çok iyi yükselmiş. İçinizi ferah tutun. Bende 7. Gün kan testi vermiştim 87 çıkmıştı, bugün 12. Günüm ve 1014 çıktı çok şükür morali hep yüksek tutmak gerek bu süreçte🙏🏻
Bugun bi kere daha kan testi daha yapti sonucu yarin gelicek.
Vajinal yoldan ultrason da yapti. Cok küçük bisey gordu ama ne olduguna emin degil ya bebegin kesesi daha yeni olusuyor yada bos bir sivi dedi. Sonrada dis gebelik var mi diye kanalarima bakti dis gebelik vurgusu yok dedi. Kendi de emin degil bakalim. Eve gelince cook acik kahve rengi akintim oldu simdiye kadar hic bisey yoktu biraz tetirginim acikcasi...
InsaAllah guzel haberler vericeksin arkadaşım sen inan olucak insaAllah

Bugun bi kere daha kan testi daha yapti sonucu yarin gelicek.
Vajinal yoldan ultrason da yapti. Cok küçük bisey gordu ama ne olduguna emin degil ya bebegin kesesi daha yeni olusuyor yada bos bir sivi dedi. Sonrada dis gebelik var mi diye kanalarima bakti dis gebelik vurgusu yok dedi. Kendi de emin degil bakalim. Eve gelince cook acik kahve rengi akintim oldu simdiye kadar hic bisey yoktu biraz tetirginim acikcasi...
Benimde basindan beri hep kahverengi lekelenmem vardi canim korkma kirmizi olmadikca doktorlar onemsemiyor

Ayy cok guzel masaAllah masaAllah cok sevindim Rabbim tamamina erdirsin kucaginiza almayi nasip etsin cumlemize insaAllah
Amiiin insallah canum kalp atisini da duyduk mu içim rahatlayacak.. beta hcg degerim cok guzel artiyor ama progesteron hala cok dusuk.. gecen ki testimde 9.18 di simdi ise 8.97 dusmus.. rabbim saglikla kucagima almayi nasip etsin insallah

Amiiin insallah canum kalp atisini da duyduk mu içim rahatlayacak.. beta hcg degerim cok guzel artiyor ama progesteron hala cok dusuk.. gecen ki testimde 9.18 di simdi ise 8.97 dusmus.. rabbim saglikla kucagima almayi nasip etsin insallah
Neden dusuyomus doktorun ne diyor bu duruma

Bazi durumlarda progesteron hormonu dusuklugu emzirmeyi etkiliyomus ilerleyen donemde bebegini etkilemesinde oyle bisey okumusdum insaAllah bebegin sana sımsıkı tutunucak canim korkma dua edelim
Iyi aksamlar. Bayadir yazamadim. Size son durumu bildirmek istedim belki sizinle birlikte baska okuyanlarda olur. Rabbime sukurler olsun bebegimin kesesini gorduk suanlik 5 haftalik hamileyim. Pazartesi geri gidip insallah kalp atislarina bakacagiz. Bekleyen herkeze umut olsun rabbim isteyen herkeze versin insallah.
Bu arada benim gibi kahve rengi lekenmeleri olanlar hic korkmasin.. benim hala var devam ediyroum doktorum cok normal oldugunu soyledi ve daha da gelebilecegini soyledi

Iyi aksamlar. Bayadir yazamadim. Size son durumu bildirmek istedim belki sizinle birlikte baska okuyanlarda olur. Rabbime sukurler olsun bebegimin kesesini gorduk suanlik 5 haftalik hamileyim. Pazartesi geri gidip insallah kalp atislarina bakacagiz. Bekleyen herkeze umut olsun rabbim isteyen herkeze versin insallah.
Bu arada benim gibi kahve rengi lekenmeleri olanlar hic korkmasin.. benim hala var devam ediyroum doktorum cok normal oldugunu soyledi ve daha da gelebilecegini soyledi
Ay cok sevindim canim yaa Rabbim tamamina erdirsin kucagina almayi nasip etsin lekelenmeler bende 5. haftada basladi tup bebekte tuttugunu ogrendim lekeler basladi ve 19+2 yim hala oluyor ara ara korkma dua edelim insaAllah sag salim kucagimiza almak nasip olsun gozun aydin

Ay cok sevindim canim yaa Rabbim tamamina erdirsin kucagina almayi nasip etsin lekelenmeler bende 5. haftada basladi tup bebekte tuttugunu ogrendim lekeler basladi ve 19+2 yim hala oluyor ara ara korkma dua edelim insaAllah sag salim kucagimiza almak nasip olsun gozun aydin
Hic iyi degilim.. dun doktorum pek guzel haberler vermedi. Vajinal ultrasin muanesi oldum. Kese cok guzel buyumus ama icinde sanki bebek yok. Doktorumun surda kenarda bisey gorur gibiyim sankii ama emin degilim bos gebelik olabilir haftaya gel bakicaz hala ayniysa bos gebelikten kurtaj olucaksin dedi .. yikildimm ne diyecegimi bilemiyorumm. Benim bu is iyice arap sacina dondu.. bi var bi yok alt ust oldum .

Hic iyi degilim.. dun doktorum pek guzel haberler vermedi. Vajinal ultrasin muanesi oldum. Kese cok guzel buyumus ama icinde sanki bebek yok. Doktorumun surda kenarda bisey gorur gibiyim sankii ama emin degilim bos gebelik olabilir haftaya gel bakicaz hala ayniysa bos gebelikten kurtaj olucaksin dedi .. yikildimm ne diyecegimi bilemiyorumm. Benim bu is iyice arap sacina dondu.. bi var bi yok alt ust oldum .
Ya ne kadarlik oldunuz siz ? Boş gebelikte deger yukseliyormuymus böyle?? Cok uzuldum insaAllah Rabbim korktugunuza ugratmasin

Mesajlarınızı başından beri okudum da galiba doktor biraz garantici yani size umut verip sonra geri adım atmamak için olabilir. olmayabilir demiş hep biraz ona sinir oldum😅 rabbim hayırlısıyla güzel haberler almanı nasip etsin 🤲🏻🧿🧿 bence doktor gene emin olamadığından öyle demiştir hiç canını sıkıp kendine ve bebeğine stres verme 🥰🥰

en son beta 2700 du ondan sonra bidaha kan yapmadi hep ultrason yapti. Dun iste yine gittim burda bisey gorur gibiyim ama emin degilim bos gebelikte olabilir ama olmaya bilirde dedi 1 hafta daha beklememi istedi.. gercekten basindan beri bekle bekle maf oldum beynim durdu artik hamile oldugumu ogrendigimden beri bi oturup sevinemedim...

X