Transfer Sonrasi İdrar Testi Acil Bakinn!!

Suoz

Kuş Ölür, Sen Uçuşu Hatırla 🍂
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2019
1.229
1.338
Doktorum 12 günü test dedi bakalım hakkimizda hayırlısı olsun teşekkür ederim. Acaba bu ağrının sizimim olmamasi normalmi
Kan da çıkar aslında 9. Gününüz bugün

Damla3434

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2021
57
12
22
Ben de ilk gebeligimde ağrı sızı yaşamadım. Mide bulantısı vs hiç biri olmadi. Hatta kalbi durmuştu ben yine hiç belirti yaşamadım. Bunların hepsi normal. Doktora sormuştum. Her 2 kadından 1 i hiç etkilenmez demişti. Sen bir yerlere uzanma esneme hareketleri ağır spor vs. Ağır kaldırma şimdilik bekle bakalim.
Kanamam olacak diye ödüm kopuyor o yüzden hicbirsey yapmıyorum saol canim cok

Suoz

Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2019
1.229
1.338
Yaptırmak istiyorum ama eşimde 12 günü bekleyelim uzulmeyelim diyo
Anlıyorum inş güzel sonuçlanır ama herseyin hayırlısı böyle dua edin sonuç negatif olursa sakın üzülmeyin bu süreç zaten yıpratıcı motivasyonun yüksek olması lazım 🙏🏻

Suoz

Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2019
1.229
1.338
İnşallah acaba bu kimyasal gebelik nasıl anlaşılır

Kan tahlili verdikten sonra iki güne bir yenı kan vereceksin eğer betahcg sağlıklı artmıyor veya önceki değerinden daha az çıkıyorsa kimyasal oluyor

Ogretmennhanimm

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2020
3.065
5.791
Sakın olun ve stres yapmayın lütfen.Sadece pozitif olmasıyla iş bitmiyor, bende pozitifi gördüm 3.transferimde bu seferde başka sorunlar çıktı.Hamile olduğuma sevinemiyorum bile, ne durumdayım bilmiyorum.O yüzden en güzeli sabırla beklemek, Allah'tan hayırlısını istemek :dua: