transfer sonrası lekelenmesi olupta hamile kalan var mı?

xolix06

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2008
863
10
kardişler transferimn 4. günü koyu kırmızı-kahvemsi pıhtılar geldi.acaba sizlerede böle şeyler oldu mu?sonu mutlu sonmuydu yoksa negatif mi?

kardişler transferimn 4. günü koyu kırmızı-kahvemsi pıhtılar geldi.acaba sizlerede böle şeyler oldu mu?sonu mutlu sonmuydu yoksa negatif mi?

canım transferden sonra değilde hamile olduğumu öğrendikten sonra gelmişti benimde çok korktum ertesi günü soluğu doktorda aldım ultrasona girdim çok şükürki meleklerim keyif içinde yatıyolardı doktorum adetten fazla kanaman olmadığı sürece korkma dedi 2 haftadırda az az oluyodu büyüme yerleşme tutunmada olabiliyormuş ufak tefek kanama lekelenme benden resmen parça geldi ama ameliyattan sonra drum ameliyattan kalan parçalardır dedi hala bile kahve lekelenmelerim oluyo ama artık çok fazla panik yapmıyorum inşallah seninde bebişlerin sana tutunuyodur ondan olmuştur birde senin kaç transfer edilmişti canım allah yardımcın olsun

inşalah canım benim inşallah..benim 4 transfer edildi.sanırım seninde öyleydi.şimdi nasılsın.herşey yolundamı?

inşalah canım benim inşallah..benim 4 transfer edildi.sanırım seninde öyleydi.şimdi nasılsın.herşey yolundamı?

benimde 4 taneydi canım şimdi ikizlerim var hayırlısıyla yolumuza 3 kişi devam edeceğiz tam olarak bilmiyorum ama bi arkadaşta dymuştum mesela 4 embryo var 2 si tutu 2 si tutmadı o tutmayan embryoların düştüğünü benim redüksiyon yapıldı ameliyattan sonra parça ve zar geldi doktorum ameliyattan kalanlardır dedi şimdi ne sarı ne kahve lekelenme tarzında bişeyler oluyo geçen hafta gittiğimde doktorum normal olduğunu söyledi bebişlerimde iyilerdi canım

Benimde 4 tane transferim oldu ama pzt gunu keseleri görmeye gideceğim. Bende korkudan neredeyse ölmüştüm lekelenmeyi gördüğümde ama şu an kesildi. Sabırsızlıkla pzt bekliyorum

Benimde 4 tane transferim oldu ama pzt gunu keseleri görmeye gideceğim. Bende korkudan neredeyse ölmüştüm lekelenmeyi gördüğümde ama şu an kesildi. Sabırsızlıkla pzt bekliyorum

hayırlı olsun canım inşallah kesecikleri kalpçikleride görürsün tez zamanda çooooook güsel bi duygukaydirigubbakcemile3

aussie senin kaçı tut canım .nasıldı 4 embrio yani kaç hücreli?
sersev maşalah canım ikizlerinle ne tatlı our ewin şenlenir:)

aussie senin kaçı tut canım .nasıldı 4 embrio yani kaç hücreli?
Sersev maşalah canım ikizlerinle ne tatlı our ewin şenlenir:)

sorma baya şenlikli olucaz 2 kişiyken birden 4 kişi olucaz canım rabbim sanada ikiz versin bi kerede kurtul inşallah canım

X