Transfer tutmazsa

Merve1996m

Üye
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2023
119
35
28
Kizlar merhaba tüp bebek tedavisi gördüm transfer yapılacak yakın zamanda. 3 tane de dondurulmuş embriyom var. Allah korusun tutmazsa dondurulmuş embriyoyu hemen tekrar transfer ettirebiliyor muyuz eğer hemen olmuyorsa üzerinden ne kadar süre geçmesi gerekiyor

Kizlar merhaba tüp bebek tedavisi gördüm transfer yapılacak yakın zamanda. 3 tane de dondurulmuş embriyom var. Allah korusun tutmazsa dondurulmuş embriyoyu hemen tekrar transfer ettirebiliyor muyuz eğer hemen olmuyorsa üzerinden ne kadar süre geçmesi gerekiyor
Merhaba inşallah çok güzel olacak herşey olumsuz hiç düşünme aklına bile getirme bol bol dua et ❤️ olmadığı zaman 2 ay rahim dinlendirme yapılıyor sorun yoksa hemen transfer yapılıyor

Merhaba çok güzel haberler alın inşallah 🤲🏻 Bende pazar günü transfer olacağım ve çok korkuyorum. Opu gibi anestezi almayacakmışım, ağrılı bir işlem mi? Tecrübelerinizi paylaşırsanız çok sevinirim☺️

İnşallah hepimiz çok güzel haberler alalım kuzum 🙏 bende transfer olmadım daha şuan rahim dinlendirmedeyim ikinci adetimden sonra olacağım az kaldı inşallah 🙏 senin de ilkinde hemencecik tutar inşallah kuzum 🙏

Merhaba inşallah çok güzel olacak herşey olumsuz hiç düşünme aklına bile getirme bol bol dua et ❤️ olmadığı zaman 2 ay rahim dinlendirme yapılıyor sorun yoksa hemen transfer yapılıyor
İnşallah kuzum benim çok teşekkür ederim güzel dileklerin dualarin için rabbim isteyen herkese anneliği yaşatsın sağlıkla kucağımıza alalım inşallah 🙏

Merhaba çok güzel haberler alın inşallah 🤲🏻 Bende pazar günü transfer olacağım ve çok korkuyorum. Opu gibi anestezi almayacakmışım, ağrılı bir işlem mi? Tecrübelerinizi paylaşırsanız çok sevinirim☺️
Hiçbir ağrısı yok mis gibi bebişi alıp oraya yerleştiriyorlar bitiyor idrara sıkışmak biraz darlıyor:) mutlu haberlere inşallah

Kimi dr beklemeyi tercih ediyo iki ay kadar ama kimş dr da önündeki ilk regl de tedaviye başlayabiliyor biraz senin pskolojin ve rahimde sorun olmamasıyla alakalı sanırım

X