Transferden sonra 7. Gün beta hcg değeri

10. Gün oluyor sanırım benim bir arkadaşımın 10. Gün değeri 14 çıktı ama doktor ilaçları bıraktırmadı ikimizinde doktoru aynı zaten iki gün sonra 15 çıktı sanırım doktor demiş ki ben iki tane transfer ettim belki biri tutmuştur geç tutunma olmuştur iki gün daha bekle dedi sonra değer 8 çıktı ve kimyasal olduğu kesinleşti inşallah yükselir canım kimyasal olduysa sağlıksız bir gebelik olduğu içindir benim arkadaşın donmuş embriyolarını genetiğe gönderecekler
Ve embriyo kalitesi 4 bbdi. Diğer transfer edilecek embriyo 3ab o daha gelişmiş dedi a olduğu için. Bunda şans daha yüksek olabilir dedi

Ve embriyo kalitesi 4 bbdi. Diğer transfer edilecek embriyo 3ab o daha gelişmiş dedi a olduğu için. Bunda şans daha yüksek olabilir dedi
Ben benimkilerin aa mı bb mı ne olduğunu bile bilmiyorum inan sadece 9 embriyom 5. Güne gitmiş 7 si iyi kalite 2 si orta kalite dediler bende 8 tanesini dondurdum sonrada ikisi transfer edildi işte. Bazen çok iyi kalite bile olsa genetiktee ve ya annede bir şeyler ters gidince kimyasal oluyor. O yüzden bol bol dua et ve Allah'tan hayırlısını iste.

Ben benimkilerin aa mı bb mı ne olduğunu bile bilmiyorum inan sadece 9 embriyom 5. Güne gitmiş 7 si iyi kalite 2 si orta kalite dediler bende 8 tanesini dondurdum sonrada ikisi transfer edildi işte. Bazen çok iyi kalite bile olsa genetiktee ve ya annede bir şeyler ters gidince kimyasal oluyor. O yüzden bol bol dua et ve Allah'tan hayırlısını iste.
Öyle canım rabbim olmasını istemediği zaman birşeyler bahane oluyo illaki. Hayırlısıyla olsun demekten başka çarem yok. Hayırlısını diliyorum 🙏

Arkadaşlar transferden sonra 6. Günde idrar testinde silik bir şekilde pozitifi gördüm. 7 gün yani bugün kan testi verdim. Beta hcg değerim 63,83 çıktı. Sizde durumlar nasıl değerleriniz nasıl çıktı paylaşır mısınız
Benim 12.gunde 380 gbi bir rakamdi. 3.gun embriyosu taze transferdi. Bende 6.gunden itibaren silik cizgi gormustum. Bence gayet guzel bir deger. Saglikla katlanirsa benim ogrendigim degere yakin bir rakam olur 12.gunde

Arkadaşlar transferden sonra 6. Günde idrar testinde silik bir şekilde pozitifi gördüm. 7 gün yani bugün kan testi verdim. Beta hcg değerim 63,83 çıktı. Sizde durumlar nasıl değerleriniz nasıl çıktı paylaşır mısınız
Cnm.mrb benimde.6 gun 27 ckdi 8 gun 34 senin ne.oldu acaba gebeligin

X