Transferden sonra test

Cherry92

Aktif Üye
Pro Üye
18 Aralık 2023
1.533
2.772
Kızlarrr,

Ben asla erken test yapmam yok ben beklerim dedikten sonra transferimin 3ncü günü test yapmamak için kendimi zor tutuyorum🤣🤣

Bende ara ara karnım sanki sıkılıyormuş hissi dışında hiç bir belirti yok.

Siz erken test yaptınızmı? Veya belirtileriniz nelerdi?

Öyle dertleşelim 😍

Transferden 8 gün sonraydı sanırım erken gebelik testi yapmıştım yarım saat sonra çook silik bir çizgi belirmişti. 9. Günü kan verdiğimde değer 192 çıkmıştı. Bence hiç yapmayın sabredip kan verin, testler daha da strese sokuyor insanı 🥲

6. Gün çift çizgiyi görüp 12 tane daha testi aynı günde yaptım ama bebeğim düştü 🥺 Allahm herkesin bebeği sağ salim almayı nasip etsin

Transferden 8 gün sonraydı sanırım erken gebelik testi yapmıştım yarım saat sonra çook silik bir çizgi belirmişti. 9. Günü kan verdiğimde değer 192 çıkmıştı. Bence hiç yapmayın sabredip kan verin, testler daha da strese sokuyor insanı 🥲

Ay evet doktorumda öyle dedi.
Başta bende öyle diyodum ama başıma gelince sabredemiyorum 🤣
Normalde test günüm ayın 10u.

Ay evet doktorumda öyle dedi.
Başta bende öyle diyodum ama başıma gelince sabredemiyorum 🤣
Normalde test günüm ayın 10u.
Anlıyorum tabiki beklemek zor ama kitap okuyun, yeni bir dizi izleyin. Daima transferi düşünmeyin zaten benim düşüncem bebeğiniz sizin kaderinizde varsa sizin vücudunuzda can bulucak. O yüzden siz stresli olmayın ki küçük yavrunuz da yeni yerini sevsin. 😊😊

Anlıyorum tabiki beklemek zor ama kitap okuyun, yeni bir dizi izleyin. Daima transferi düşünmeyin zaten benim düşüncem bebeğiniz sizin kaderinizde varsa sizin vücudunuzda can bulucak. O yüzden siz stresli olmayın ki küçük yavrunuz da yeni yerini sevsin. 😊😊

Teşekkür ederim.
Tamamen haklısınız.
Şimdilik tutuyorum kendimi bakalım.
Rabbim umarım hepimize hayırlı sağlıklı evlatlar nasip eder💜

bende erken başladım testlere 3. gün yaptım çıkmadı 6. gün yaptım aşırı silik bir çizgi çıktı 7. gün kan verdim orada çıktı. O süre içinde beklemek çok zor

Kızlarrr,

Ben asla erken test yapmam yok ben beklerim dedikten sonra transferimin 3ncü günü test yapmamak için kendimi zor tutuyorum🤣🤣

Öyle dertleşelim 😍
Salı günü transfer olup pazar günü test yaptım yani 6. Gündü çok silik çıktı

Kızlarrr,

Öyle dertleşelim 😍
3.gün embriyosu transferin 8. günü erken gebelik testinde çook silik çizgi görüp gidip kan verdim değerim 7 çıktı.
Cumartesi tekrar kan vereceğim artış için belirtim azıcık ayakta durunca kırılacak gibi ağrıyan belim ve kasıklarımda hissettiğim sızılar şu an daha yoğun hissediyorum🌸

X