Transfere geri sayim

BirAsilAnnesi

Oğluna aşık bir anne..❤️
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Mart 2016
6.752
15.428
33
merhaba arkadaşlar,

listeye eklenmek, bizimle beklemek, diğer tüp bebek işlemine başlayacaklara umut olmak isteyenler beni etiketleyip bilgilerini belirttiğinde listeye dahil olabilirler.

bu sayfadaki herkesin karşısına hamile yazmak ümidiyle..
sağlıklı, hayırlı transferler ve sımsıkı tutunan bebişler dileğiyle..

hazellesare hazellesare : Yaş:34 - ikizler (kız& erkek) :emir_bebek: :emir_bebek: :nazar::nazar:
Y Yesilelma90 : kız :emir_bebek: :nazar:
Curcumania Curcumania : Yaş: 37 - :emir_bebek::nazar:
E Ececim : 1.deneme - yaş 35 - Ankara Nova Art Tüp Bebek Merkezi - ikizler (kız & erkek) :emir_bebek: :emir_bebek::nazar: :nazar:
Elos35 Elos35 : 3.deneme - yaş 28 - Gaziantep Novafertil Tüp Bebek Merkezi - ikizler (kız & erkek):emir_bebek::emir_bebek: :nazar: :nazar: + (Doğal yolla ) (kız) :emir_bebek: :nazar:
sananesanane sananesanane : 1.deneme - yaş 28 - Londra University College Hospital (kız):emir_bebek::nazar:
burcis60 burcis60 : (erkek) :emir_bebek: :nazar:
G Gulsumiklima : 2.deneme - yaş 35 - Germany Offenbach Kinderwunsch Centrium (kız) :emir_bebek::nazar:
B bedirdolunay : (erkek) :emir_bebek::nazar:
Umutlarimvar1600 Umutlarimvar1600 : 3.deneme - yaş 27 - İzmir Alsancak Özel Erol Tavmergen Kliniği - (erkek) :emir_bebek::nazar:
bxxzlyy bxxzlyy :1.deneme - yaş 27 - Maslak Acıbadem Hastanesi (Bülent Tıraş) - (kız&erkek) :emir_bebek::emir_bebek::nazar: :nazar:
N nesersot : 1.deneme - yaş 35 - Brüksel Tüp Bebek Merkezi - (erkek) :emir_bebek: :nazar:

E Evkushu : 1.deneme - yaş 28 - Adana Balcalı Üniversite Hastanesi :emir_bebek::nazar:
N Nasipolsun : 1.deneme - yaş 27 - Londra Homerton University Hospital - (kız) :emir_bebek: :nazar:

N nestleee : 1.deneme - yaş 36 - İzmir Smyrna Art Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Merkezi :emir_bebek: :nazar:
P pelin0907 : 1.deneme - yaş 27 - Antalya IVF Hastanesi - (kız) :emir_bebek: :nazar:
D Deromm : 1.deneme - yaş 29 - Kocaeli Üniversitesi Umuttepe Araştırma Hast. - (kız) :emir_bebek: :nazar:
@nisandeniz : 2.deneme - yaş 30 - Samsun Tıp Fakültesi - (kız) :emir_bebek::nazar:

S seryu : 3.deneme - yaş 30 - Ankara Başkent Hastanesi - (erkek) :emir_bebek: :nazar:
M Mlkzsyr : 1.deneme - yas 33 - Bahceci Fulya Tup Bebek Merkezi - (erkek) :emir_bebek: :nazar:
A Angeel91 : 2.deneme - yas 25 - Novaart Tup Bebek Merkezi - (erkek) :emir_bebek: :nazar:
S Sunamin : 4.deneme - yas 27 - Almanya - (erkek) :emir_bebek: :nazar:
nagishe nagishe : ikizlere hamile :emir_bebek::emir_bebek: :nazar: :nazar:
N Nagihan2626 :ikizlere hamile (kız&kız) :emir_bebek::emir_bebek: :nazar: :nazar:
N Nessslhn ::emir_bebek: :nazar:
E __esra__ ::emir_bebek::nazar:
_eftelya_ _eftelya_ : 1.deneme - yaş 30 - Bahçeci Fulya Tüp Bebek Merkezi :emir_bebek: :nazar:
S Sinem cetinkaya : 2.deneme - yaş 31 - İstanbul Beylikdüzü Medicana İnternational Hastanesi (kız) :emir_bebek: :nazar:
T Tuba0310 : 1.deneme - yaş 27 - Özel Halkalı Kent Hastanesi :emir_bebek::nazar:
mormelodi mormelodi : 1.deneme - yaş 27 - Tekirdağ Reyap Hastanesi :emir_bebek::nazar:
@aslin2017 : 1.deneme - yaş 32 - Bahçeci Fulya Tüp Bebek Merkezi :emir_bebek::nazar:
G Gul-Can : 2.deneme - yaş 36 - Bahçeci Umut Tüp Bebek Merkezi (erkek) :emir_bebek: :nazar:
ceyda_42 ceyda_42 : 1.deneme - yaş 30 - Ankara Gata Hastanesi (erkek) :emir_bebek: :nazar:
D dilekcimdilek : 2.deneme - yaş 34 - Bahçeci Umut Tüp Bebek Merkezi :emir_bebek: :nazar:
MucizeKelebek MucizeKelebek : 1.deneme - yaş 29 - Liv Hospital :emir_bebek: :nazar:
fbnrdn fbnrdn : 2.deneme - yaş 27 - Umut Tüp Bebek Merkezi (erkek) :emir_bebek: :nazar:
@kelebekk47 : 3.deneme - yaş 27 - Diyarbakır Bahçeci (Zekki Akum) (erkek) :emir_bebek: :nazar:
Avrenim Avrenim : 3.deneme - yaş 35 - Özel Ankara Tüp Bebek Merkezi (erkek&erkek) :emir_bebek::emir_bebek::nazar: :nazar:
Peramm Peramm : 1.deneme - yaş 30 - Şişli Memorial Hastanesi :emir_bebek::nazar:
Star3535 Star3535 : 3.deneme - yaş 34 - İzmir Kent Hastanesi :emir_bebek: :nazar:
M muhtelif isler : 1.deneme - yaş 28 - Adana Acıbadem Hastanesi :emir_bebek: :nazar:
P Peri isigi : 1.deneme - yas 29 - Maslak Acıbadem Hastanesi :emir_bebek: :nazar:
M meydanaz : yaş:27 :emir_bebek: :nazar:
T tatlitelaslar0707 : 1.deneme - yas 26 - Antalya Tup Bebek Merkezi :emir_bebek: :nazar:
S sibelyahya : :emir_bebek: :nazar:
ADASU84 ADASU84 : 3.deneme - yaş 32 - Ankara Tüp Bebek Hastanesi (ikiz):emir_bebek::emir_bebek::nazar: :nazar:
S Sellbiyolog : 2.deneme - yaş 33 - Maslak Acıbadem Bülent Traş :emir_bebek::nazar:
@Emelcixx : 2.deneme - yaş 27 - Genart Tüp Bebek Merkezi (Temel Ceyhan) (kız) :emir_bebek::nazar:
C cansuyu_1907 : 1.deneme - yaş 29 - İstanbul Göztepe Medical Park Hastanesi - ikizler :emir_bebek: :emir_bebek::nazar::nazar:
Homely_angel Homely_angel : 2.deneme - yaş 31 - Ataşehir Memorial Hastanesi -(erkek) :emir_bebek::nazar:
@ddm-7 : 1.deneme - yaş 34 - Dr. Cemal Posacı (işlemler İrenbe Tüp Bebek Merkezi) (kız):emir_bebek::nazar:
fadiming fadiming : 1.deneme - yaş 32 - Eurofertil İzmir Özel Su Hospital - İkizlere Hamile (kız & kız) :emir_bebek::emir_bebek: :nazar::nazar:
S sedoshhh123 : 2.deneme - yaş 30 - Ankara Centrium Tüp Bebek Merkezi (Recai Pabuccu) - ikizlere hamile (kız&erkek) :emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar:
O Olacakkolacakk : 2.deneme - yaş 28 - İzmir Kent Hastanesi :emir_bebek: :nazar:
M Miracleseli : 2.deneme -yaş 30 - Smyrna Art Tüp Bebek Merkezi (ikizlere hamile) :emir_bebek: :emir_bebek::nazar::nazar:
sevil35 sevil35 : 3.deneme - yaş 40 - İzmir İrenbe Tüp Bebek Merkezi :emir_bebek::nazar:
@Arbe-deli : 3.deneme - yaş 29 - Şişli Memorial Hastanesi :emir_bebek::nazar:
Dta82 Dta82 : 1.deneme - yaş 35 - Şişli Kolan Hastanesi (ikizlere hamile) (kız&erkek):emir_bebek: :emir_bebek::nazar::nazar:
@Kumru55 : 4.deneme - yaş 23 - Şişli Memorial Hastanesi :emir_bebek::nazar:
matricaria matricaria : 3.deneme - yaş 37 - Fulya Bahçeci Tüp Bebek Merkezi :emir_bebek::nazar:
@Mucizeolsakeske : 1.deneme - yaş 24- Bahçeci Fulya Tüp Bebek Merkezi :emir_bebek::nazar:
S sus_panda : 5.deneme - yaş 32 - Şişli Memorial Hastanesi :emir_bebek::nazar:
ozgur88 ozgur88 : 3.deneme - yaş 29 - Şişli Memorial Hastanesi :emir_bebek::nazar:
elasen elasen : 2.deneme - yaş 30 - İzmir Kent Hastanesi :emir_bebek::nazar:
H Hande1166 : 1.deneme - yaş 28- Prof. Dr. Engin Oral :emir_bebek::nazar:
fatoceren8888 fatoceren8888 : 3.deneme - yaş 29 - Bahçeci Fulya Tüp Bebek Merkezi :emir_bebek::nazar:
Lolanka Lolanka : 1.deneme - yaş 36 - İzmir İrenbe Tüp Bebek Merkezi:emir_bebek: :nazar:
K kortopcu : 1.deneme - yaş 34 Şişli Memorial Hastanesi :emir_bebek: :nazar:
-Gul- -Gul- : 1.deneme - yaş 32 Bursa Acıbadem Hstanesi (Şahin Zeteroğlu):emir_bebek: :nazar:
S Scamp : 1.deneme - yaş 31 - Fulya Bahçeci Tüp Bebek Merkezi:emir_bebek: :nazar:
S siyah_pisicik : 2.deneme - yaş 38 - Acetto Klinik:emir_bebek: :nazar:
Dykdyk Dykdyk : 2.deneme - yaş 27 - Şişli İnternational Kolan Hastanesi :emir_bebek::nazar:
Bademellaa Bademellaa : 3.deneme - yaş 32 - Prof. Cemil Akgül (Florance Nightingale):emir_bebek::nazar:
BirAsilAnnesi BirAsilAnnesi : yaş 28- Doğal yoldan:emir_bebek: :nazar:
G gulsahali88 : 4.deneme - yaş 30 - İstanbul Bahçelievler Medical Park Hastanesi :emir_bebek: :nazar:
hayatguzel2015 hayatguzel2015 : 4.deneme - yaş 39 - Merkez Bahçeci Fulya :emir_bebek: :nazar:
@Aysemm01 : yaş 26 - 5. deneme - Özel Metro Hastanesi :emir_bebek::nazar:
S seraci01 : yaş 36 - 1. deneme - Başkent Hastanesi :emir_bebek::nazar:
@svd_a : 3.deneme - yaş 33 - Konya Medicana Hastanesi :emir_bebek: :nazar:

Son düzenleme:
Eylul ekimde transferim var daha once denemis hamile kalmis anne olmus erkesin yazmadi temennisiyle bu yolda bana ve benim gibi yolculuga yeni cikmis yada tamamlayayan arkadaslara yardimci olursaniz sevinirim :)) heyecanli korkulu yorgun :)
Bende suan tedavi goruyorum bir hafta icinde yumurtalarim toplanir bes gun sonrasindada transfer

Ben yeni basladım tedavıye.. Puregon 200 kullanıyorum simdilik 2 gundur devam edıyorum. Carsamba muayenm var. Yumurta toplama işleminden kaç gün sonra transfer oluyor . İlk denemem .

Cani
Ben yeni basladım tedavıye.. Puregon 200 kullanıyorum simdilik 2 gundur devam edıyorum. Carsamba muayenm var. Yumurta toplama işleminden kaç gün sonra transfer oluyor . İlk denemem .
canim benimde ilk denemem bende 16tane yumurta aldiklari icin rahmini dinlendircez dediler ve dondurdular embriolari o yuzden ekime dondurulmus embrio transferii olucak benimki ama sanirim transfer hemen yapilcaksa 5gun sonra falan yapiliyo transfer

Selamlar nasil gidiyo kacinci gunundesin catlatma igneni nezaman olucaksin ilaclarini hergun saatinde almani tavsiye ederim ve hic stres yapma sakin ol kafana takma hep dua et insani rahatlatiyo stres yapicak herseyden uzak dur

Selamlar nasil gidiyo kacinci gunundesin catlatma igneni nezaman olucaksin ilaclarini hergun saatinde almani tavsiye ederim ve hic stres yapma sakin ol kafana takma hep dua et insani rahatlatiyo stres yapicak herseyden uzak dur
Şuan hastanedeyım:):):)
İğnelerimi hep saatınde yaptım . Aynı saatte ..
Bugun 22:30 da catlatma ığnelerımı olacagım 3 iğne ..
P. Tesı de yumurta toplama işlemim olacak..
Cok heyecanlıyım sıfır stres cok beklentılı degılım inş olur olmayadabılır gozuyle bakıyorum ama heyecanımı anlatamam:):)
Dr cok ıyı bırsuru yumurtamız var asamaları cok ıyı gectıgımı soyluyor. Düşünsene buna bıle mutlu oluyoruz. Umut guzel şey..
Sen ne durumdasın canım

Şuan hastanedeyım:):):)
İğnelerimi hep saatınde yaptım . Aynı saatte ..
Bugun 22:30 da catlatma ığnelerımı olacagım 3 iğne ..
P. Tesı de yumurta toplama işlemim olacak..
Cok heyecanlıyım sıfır stres cok beklentılı degılım inş olur olmayadabılır gozuyle bakıyorum ama heyecanımı anlatamam:):)
Dr cok ıyı bırsuru yumurtamız var asamaları cok ıyı gectıgımı soyluyor. Düşünsene buna bıle mutlu oluyoruz. Umut guzel şey..
Sen ne durumdasın canım
Bende yumurtalari dondurduklari icin tekrar adetim beklendi ve adetim geciktigi icin suan adet gormek icin hap aliyorum ama hersey yolunda gudiyo sukur 7tane embrio dondurulmus bekliyo insallah seninkide boyle hatta bundan daha cok iyi bir sekilde sonuclanir canim arada yaz haberdar et beni:)

Bende yumurtalari dondurduklari icin tekrar adetim beklendi ve adetim geciktigi icin suan adet gormek icin hap aliyorum ama hersey yolunda gudiyo sukur 7tane embrio dondurulmus bekliyo insallah seninkide boyle hatta bundan daha cok iyi bir sekilde sonuclanir canim arada yaz haberdar et beni:)
Cok sevındım.. Ins transferın süperr gecer.
Ben bugun gıttım hersey yolundaymış 3 tane ığne verdıler. P. Tesı sabah yumurtalarım toplanıck ..
Send mutlka yaz cnm

Cok sevındım.. Ins transferın süperr gecer.
Ben bugun gıttım hersey yolundaymış 3 tane ığne verdıler. P. Tesı sabah yumurtalarım toplanıck ..
Send mutlka yaz cnm
Ayyyy hadi hayirlisi sende agri varmi benim yumurtalarim cok agrimisti felaket sekilde yumurta toplamaya gittigimde yuruyemekte bile zorlaniyodum adim attikca agrilarim mahvediyodu beni umarimmmm birsuru saglikli yumurta olur :))

Ayyyy hadi hayirlisi sende agri varmi benim yumurtalarim cok agrimisti felaket sekilde yumurta toplamaya gittigimde yuruyemekte bile zorlaniyodum adim attikca agrilarim mahvediyodu beni umarimmmm birsuru saglikli yumurta olur :))
İnş kaliteli olur yumurtalar. Hiç olacakmış gıbı gelmıyor neden boyle bılmıyorum sendede oluyormuydu.

Canim naptin durum ne iyimisin kac yumurtan toplandi yarin ararlar artik seni hayirlisiyla insallah birsuru yumurtan ve embrion olmustur :)
Canım yumurta toplama işlemi ıyı gectı:) agrı sızı olmadı.
17 yumurta toplandı. Dr 5. Gune gıdecegımızı dusunuyorum dedı. Yarın arayacaklar cok heyecanlıyım :)

Canım yumurta toplama işlemi ıyı gectı:) agrı sızı olmadı.
17 yumurta toplandı. Dr 5. Gune gıdecegımızı dusunuyorum dedı. Yarın arayacaklar cok heyecanlıyım :)
Masallah bendede 16taneydi:) harika hadi hayirlisi senin transfer benimkinden once olucak allahin izniyle herseye dilkat et lutfen :) transferden sonra neler oluyo vicudundaki hisler neler falan ve umarim allahin izniyle hamile oldugunuda yazarsin senin icin cok sevindim umarim cok birlesme olurda birsuru embrio olusur :)

Masallah bendede 16taneydi:) harika hadi hayirlisi senin transfer benimkinden once olucak allahin izniyle herseye dilkat et lutfen :) transferden sonra neler oluyo vicudundaki hisler neler falan ve umarim allahin izniyle hamile oldugunuda yazarsin senin icin cok sevindim umarim cok birlesme olurda birsuru embrio olusur :)
Canımm ıns dilerim senınde guzel gelişmelerini ve sonucunu okurum burda.. Allahım bızlerede nasıp etsın anne olmayı

Canim naptin doktor aradimi durum nedir
Canım transfer için cumartesı netlesti. 8 olgun yumurta 1. Kalite imiş 1 tane transferım sabah 8 bucukta yapılacakmıs..
Cok kaliteli embrıyo ile negatıf olanlarda var gercı ama sevındım yınede..
Sende durumlar nedır canm

X