Transferimin 5.gunu

Kızlar bence erkenden beta hcg baktırmayın. Evdeki testler de bu kadar erken göstermeyebilir, sonra negatif görüp strese girmeyin. Heyecanınızı çok iyi anlıyorum ama azıcık daha sabredin. Benim 10. gün beta hcg değerim 27 çıkmıştı. Düşük olunca yine kimyasal gebelik olursa diye ben de endişelenmiştim, doktorum da hamilesin diyememişti. 12. gün 88 çıkınca rahatlamıştık.

Kızlar bence erkenden beta hcg baktırmayın. Evdeki testler de bu kadar erken göstermeyebilir, sonra negatif görüp strese girmeyin. Heyecanınızı çok iyi anlıyorum ama azıcık daha sabredin. Benim 10. gün beta hcg değerim 27 çıkmıştı. Düşük olunca yine kimyasal gebelik olursa diye ben de endişelenmiştim, doktorum da hamilesin diyememişti. 12. gün 88 çıkınca

Kızlar bence erkenden beta hcg baktırmayın. Evdeki testler de bu kadar erken göstermeyebilir, sonra negatif görüp strese girmeyin. Heyecanınızı çok iyi anlıyorum ama azıcık daha sabredin. Benim 10. gün beta hcg değerim 27 çıkmıştı. Düşük olunca yine kimyasal gebelik olursa diye ben de endişelenmiştim, doktorum da hamilesin diyememişti. 12. gün 88 çıkınca rahatlamıştık.
Katılıyorum ama ilginç Bi şekilde beşinci gün kanda degeri görende var yani 🤭 biz hangi gruptanyız insan merak ediyor

10. Günden sonra hemen hemen belli olur zaten ama doktorlar yüksek bir sonuç istedikleri için sanırım 12-13. Gün diyor 10 gün evde test yapmak istiyorum aslında bende
Nasılsın bugün bir degişiklik varmı 🥰 ben sabahtan beri regl oluyorum sanıp agladım agrıdan ama şimdi iyiyim çok şükür 🤭

bence belirtilere çok takılmayın ben ilk iki transferimdede birçok belirti yaşadım ama olumsuz oldu, bu seferki transferimde bir de test gününe yakın gögüs uçlarım acımaya başladı ve kahverengi kısımda sivilce gibi şeyler çıktı
Aynen bende belirtilere çok takılan biri değilim ama bu sefer dondurulmuş transfer oldum bende. Belirtim yok göğüs ağrısı dışında ama oda adet döneminde olduğumuz için olabilir bence. Birde dün duş alırken fark ettim benimde göğüs ucumun kenarında beyaz birşeyler çıkmıştı minik minik inşallah bizimkide olumlu olur

Nasılsın bugün bir degişiklik varmı 🥰 ben sabahtan beri regl oluyorum sanıp agladım agrıdan ama şimdi iyiyim çok şükür 🤭
Ekstra bir şey sanırım sadece uyuyorum bugün sabah da kahvaltıyı zor yaptım ama bilmiyorum ilkinde çok belirgin belirti yaşadım negatif oldu o yüzden bu sefer çok da belirti umursamıyorum Allah yazdıysa nasipse olur insAllah 😌😌😌

Aynen bende belirtilere çok takılan biri değilim ama bu sefer dondurulmuş transfer oldum bende. Belirtim yok göğüs ağrısı dışında ama oda adet döneminde olduğumuz için olabilir bence. Birde dün duş alırken fark ettim benimde göğüs ucumun kenarında beyaz birşeyler çıkmıştı minik minik inşallah bizimkide olumlu olur
İnşAllah Rabbim emeklerinizi boşa çıkarmasın çok zor bir süreç ama o güzel haberi alınca bütün herşeyi unutuyorsunuz sanki onları yaşayan siz değilmişsiniz gibi oluyor.

Ekstra bir şey sanırım sadece uyuyorum bugün sabah da kahvaltıyı zor yaptım ama bilmiyorum ilkinde çok belirgin belirti yaşadım negatif oldu o yüzden bu sefer çok da belirti umursamıyorum Allah yazdıysa nasipse olur insAllah 😌😌😌
Uykuda ilaçlardan canım yaa 🤗 Rabbim tez zamanda iyi sonuçlara kavuştursun bizi İnş 🥰

Amin insAllahhhh. 😌 Belirti var kesin gözüyle bakmıyorum çoğu kişiye de bunu tavsiye ediyorum çünkü ilki benim için büyük bir yıkım olduuu 😌 Allah a emanet ettim bekliyorum 😌 İsteyen her kes için en hayırlısı olsuuunn
Test falan yaparsan bizede yazarsın aynı gündeyiz senden ilham alır belki bende yaparım 🤭😄😊

Mesajınızı görünce çok mutlu oldum, gecikmemin 5.gününde beta hcg 56 çıktı. Benim de ilk gebeliğim boş oluştu düşük yaparsın demişti doktor, düşmeyip boş büyüyünce kürtaj oldum mart ayında gelişen olaylar bunlar. Bu sefer de öyleyse diye ödüm kopuyor cumartesi tekrar kan vericem🙏🏻

Bende pazartesi blast transferi oldum bugün 5. Günüm ilk günden beri kasık ağırlarım var belli belirsiz huzursuzluk gibi dün özellikle sağ kaşığımda batma tarzı hissettim sırt üstü uzandığımda rahatlıyordu 10. Günü bekliyorum ama regli olurum diye korkuyorum ilk transferim henüz idrar testi yapmak geçiyor bazen aklımdan ama üzülmekten korkuyorum

Mesajınızı görünce çok mutlu oldum, gecikmemin 5.gününde beta hcg 56 çıktı. Benim de ilk gebeliğim boş oluştu düşük yaparsın demişti doktor, düşmeyip boş büyüyünce kürtaj oldum mart ayında gelişen olaylar bunlar. Bu sefer de öyleyse diye ödüm kopuyor cumartesi tekrar kan vericem🙏🏻
Merhabalar, bir haftadır giremedim foruma. İnşallah sonucunuz olumlu olmuştur.

Maalesef kimyasal gebelik düşük bekliyorum😢😢
İnşallah bir sonraki denemenizde güzel sonuçlar alırsınız. Kendinizi hiç üzmeyin. Sabrın sonu selamettir. Aynı yollardan geçip şimdi hamile olan ya da çoktan doğum yapan pek çok kişi sizlerin de aynı mutluluğu yaşamanız için dua ediyor. Dualarınıza amin diyenler var. Allah en kısa zamanda size de muradınıza ermeyi nasip etsin.

X