Transferin 10.günü beta HCG 91 ✨

İnsan beli

İnsan bekliyor bende okuyordum herkes hemen yaşamış diye ama 6 hafta itibariyle tüm belirtiler yüklendi 🤣

Evet ben 7+5
Kasik ağrısı? Bel ağrısı falan? Bulantı?

Hiç biri yok. Yani test yapmasam hamile olduğumu bile anlamam. Sadece ara ara çok hafif göğüslerim hassas okadar. 7+5 oluyorum yarın. Bakalım ultrason nasıl geçecek.

Bendede hiç belirti yok. Sadece ara ara göğüslerim hassas.
Baska
Evet ben 7+5

Hiç biri yok. Yani test yapmasam hamile olduğumu bile anlamam. Sadece ara ara çok hafif göğüslerim hassas okadar. 7+5 oluyorum yarın. Bakalım ultrason nasıl geçecek.
Ben daha 5. Hafta sanirim bende hic birsey görmezler büyük bir ihtimal. Allahim yardımcımız olsun canım yarin benim almanya saatiyle 10.50 randevum

Bacım bu biokimyasal gebelik nedir? Ben bunu ilk defa duydum

Ben biraz araştırmıştım.
Embriyo rahime yerleşiyor ama bebek daha büyüyemeden ilk haftalarda gelişimi duruyor.
Bir çok sebebi olabiliyor bunun.
Bazen çok erken haftalarda olduğu için hamilelik haberinin alınmasıyla kaybedilmesi maalesef bir oluyor.
Atıyorum biz transferim 10ncu günü test yaşıyoruz gebeyiz diyoruz. Doktor randevumuz 5-6 haftada oluyor. O haftaya kadar Allah korusun belirli sebeplerden dolayı gelişim durmuş olabiliyor ( biokimyasal) ama vücudumuz düşük belirtisi vermediği anca ultrasonda anlıyoruz. Allah esirgesin.

X