Transferin 18.günü lekelenme

Ben ilk transferimde vajinal ultrasonla baktirdiktan sonra lekelenme yaşadım diğer transferimde vajinal baktırdığım için oldu diye düşünüp sadece Karından baktırdım ama onda da lekelenme oldu. Tüp bebekte lekelenme illaki oluyor stres yapmadan sakın kalarak bol dinlenerek geçiyor bu dönemler

Ben ilk transferimde vajinal ultrasonla baktirdiktan sonra lekelenme yaşadım diğer transferimde vajinal baktırdığım için oldu diye düşünüp sadece Karından baktırdım ama onda da lekelenme oldu. Tüp bebekte lekelenme illaki oluyor stres yapmadan sakın kalarak bol dinlenerek geçiyor bu dönemler
Ne zaman olmuştu lekelenmeniz, kaçıncı haftada? Müdahale eidlmiş miydi?

Ne zaman olmuştu lekelenmeniz, kaçıncı haftada? Müdahale eidlmiş miydi?
Tam 5+4 te kese ve bebegi görmüşüz 6 haftalikken kirmizi lekelenme olmuş progestan fitil ve dinlenmeye geçmiş 6+2 de tekrar kahverengi lekelenme 7+1 haftalikken yine kahverengi lekelenme 8+1 de son kez olmuş her biri kısa yarım gün veya birkez olmuş. Yani ben bunları tek tek not almıştım ordan bakıp yazdım sadece progestan fitil ve istirahat. 14 haftalık olana kadar doktor hep istirahat dedi 14 haftadan sonra normale döndük yürüyüş vs.

Merhabalar, ben çift embriyo transfer oldum ve beta hcg pozitif çıktım. Transferin 16.günü alttan muayene ile tek kese göründü, on gün sonrasına tekrar çağırdı fakat bugün transferimin 18.günü ve lutinus fitil kalıntılarıyla birlikte koyu sarı/kahverengi aradı küçük bir lekelenme gördüm. Gün içinde sildiğimde vs peçeteye gelmiyor fakat fitil geri geldiğinde onunla birlikte bu lekelenmeyi iki kez gördüm. Çok endişeliyim. Nedeni ne olabilir? Çift embriyo transfer olup, tek kese olduğunda böyle bişey yaşamak normal midir, yaşayan var mı bu durumu, lütfen yorum yapın, yıllardır ilkkez rabbim bunu nasip etti ve bu durum beni çok endişelendiriyor. :KK43:
Normal. Fitiller birlikte çizgi çizgi kahverengi lekeler de gelebilir

Tam 5+4 te kese ve bebegi görmüşüz 6 haftalikken kirmizi lekelenme olmuş progestan fitil ve dinlenmeye geçmiş 6+2 de tekrar kahverengi lekelenme 7+1 haftalikken yine kahverengi lekelenme 8+1 de son kez olmuş her biri kısa yarım gün veya birkez olmuş. Yani ben bunları tek tek not almıştım ordan bakıp yazdım sadece progestan fitil ve istirahat. 14 haftalık olana kadar doktor hep istirahat dedi 14 haftadan sonra normale döndük yürüyüş vs.
Yaa, çok şükür gebeliğinize bir zararı olmamış, maşallah teşeklğr ederim yorumunuz için 🍀

Bende öyle oldum, insan tedirgin oluyor. Bende aradım, hemşireyle görüştüm. Kan sulandırıcıyı bırakabilirsin dedi. Kırmızı kan rengine dönüşmediği sürece sorun yok dedi. Devam ederse de iğne söyledi bitane onu vurdur dedi ama allaha şükğr gelmedi bugğn, inşallah gelmez de. Senin kaçıncı günündü? Kese falan görğnmüşmüydü, çift embriyo transferimiydi?
Size neden kan sulandırıcı verdiler? Pihtilasmaniz mı var?

Bende de transferin 8. Günü lekelenme olmuştu. Yerleşmeden dolayı olabilir denildi. Zaten transferden önce başladığım Progestan iğne ye hala devam ediyorum yaklaşık 1 ay oldu. Aynı zamanda Progestan fitil, kan sulandırıcı iğne ve hapını kullanıyorum. Sonrasında da hiç lekelenme yaşamadım arada hafif kasık ağrısı ve sürekli göğüs ağrım var. Genelde günlük yaşamıma devam ettim yemek, bulaşık VS... Transferin 12. Günü testim pozitif çıktı. Bugün 5+5 oldum. Yarın doktora gideceğim. İnşallah kese ve kalp atışlarını duyabilirim🥰🤰

Bende de transferin 8. Günü lekelenme olmuştu. Yerleşmeden dolayı olabilir denildi. Zaten transferden önce başladığım Progestan iğne ye hala devam ediyorum yaklaşık 1 ay oldu. Aynı zamanda Progestan fitil, kan sulandırıcı iğne ve hapını kullanıyorum. Sonrasında da hiç lekelenme yaşamadım arada hafif kasık ağrısı ve sürekli göğüs ağrım var. Genelde günlük yaşamıma devam ettim yemek, bulaşık VS... Transferin 12. Günü testim pozitif çıktı. Bugün 5+5 oldum. Yarın doktora gideceğim. İnşallah kese ve kalp atışlarını duyabilirim🥰🤰

X