Transferin 7.gün lekelenme

mrsinl

Üye
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2023
39
5
25
Arkadaşlar 3. tüpbebek deneyimim. 25 Nisan da 2 embriyo transfer edildi. Bugün 7. Günüm ve biraz kahverengi lekelenmem geldi. Korkuyorum lütfen bilgisi olan yazabilir mi?

Son düzenleme:
Arkadaşlar 3. tüpbebek deneyimim. 25 mayısta 2 embriyo transfer edildi. Bugün 7. Günüm ve biraz kahverengi lekelenmem geldi. Korkuyorum lütfen bilgisi olan yazabilir mi?
25 Nisan da mi? Doktorunuza yazdınız mı? Yerleşme kanaması için erken mı açana bilemiyorum

Yani aşırı fazla gelmediyse yerleşme olabilir. Test yaptınızmı? Bende 6ncı gün silik çizgi çıkmıştı sizdede görünür varsa.

Yani aşırı fazla gelmediyse yerleşme olabilir. Test yaptınızmı? Bende 6ncı gün silik çizgi çıkmıştı sizdede görünür varsa.
Yok fazla gelmedi, iç çamaşırama bile yoktu sadece peçetede biraz ama 2 saattir kontrol ediyorum başka gelmedi. Yok yapmadım test eşim 12. Gün yapalım dedi, kalbimizi bozmayalım dedi

Yok fazla gelmedi, iç çamaşırama bile yoktu sadece peçetede biraz ama 2 saattir kontrol ediyorum başka gelmedi. Yok yapmadım test eşim 12. Gün yapalım dedi, kalbimizi bozmayalım dedi

Yani bir kaç damladan birşey olmaz inşallah içinizi ferah tutun. Kan bile 10ncu günde veriliyor bence 12nci gün geç test için. Tabi siz bilirsiniz😊

X