Transferin 7. günü sonuçlar

Ya umarım sana sımsıkı sarılır sağlıklı süreçle kucağında olur gönülden dilerim🤲🏻

Hiç sanmıyorum gittigni hissediyorum. Tutunma kanamasını da cok iyi biliyorum arkadasım dan...benımkı tutunma değil.. Kaybediş
Rabbim yardımcın olsun. Zaten duygularımız o kadar hassas ki süreç çok zor en ufacık bi his bizi aşağı çekiyor. Minnacık bi çizgi uçuruyor. Hepimiz için hayırlısı...

Kaçıncı gün embriyosu transfer edildi.
Çizgi gözüküyor net bi sekilde silik de olsa. Hayırlı uğurlu gelsin🦋

Kızlar hesabım kitlendi yeni konu açtım sonuçlarım için desteklerinizi bekliyorum🌻

İnnnşallah rabbim isteyen herkese nasip etsin. Çarşamba günü kan testi günüm umarım olumlu olur🤲🏻 Negatif olan transferimde çok yoğun regli ağrısı hissettim. Ama bunda hiç his yok belirti vs yok o kadar karışığımki
Korkmanıza gerek Yok toplama işleminde anestezi alıyorsun bir tek akşam 12den sonra birşey yemeğin aç gelin deniliyor hepsi bu kadar

Slm arkadaşlar. Ben yeni katıldım. 18 Haziran 3.gun taze embriyo transferi oldum. Bugün 7. Günüm. Pazartesi kan versek yükselme olmuş mudur sizce?

Slm arkadaşlar. Ben yeni katıldım. 18 Haziran 3.gun taze embriyo transferi oldum. Bugün 7. Günüm. Pazartesi kan versek yükselme olmuş mudur sizce?
Hayirli olsun canım inaallah hayirli haber alirsin ovitrelle vurulmadiysan eger varsa kanda cikar diye düşünüyorum acikcasi ovitrelle vurulduysan 2 gun daha bekle sonra yukselme takibi yap vurulmadiysan da yukselme takibi sart zaten Allahim sana umudunu bagislar insallah ❤️ guzel haberlerini bekliyorum

Hayirli olsun canım inaallah hayirli haber alirsin ovitrelle vurulmadiysan eger varsa kanda cikar diye düşünüyorum acikcasi ovitrelle vurulduysan 2 gun daha bekle sonra yukselme takibi yap vurulmadiysan da yukselme takibi sart zaten Allahim sana umudunu bagislar insallah ❤️ guzel haberlerini bekliyorum
Amin Allah razı olsun inşallah 22 Haziran'da gonalef vuruldum onun etkisi hala kalmış mıdır vücutta acaba.bBugun ayın 26 şi.

Amin Allah razı olsun inşallah 22 Haziran'da gonalef vuruldum onun etkisi hala kalmış mıdır vücutta acaba.bBugun ayın 26 şi.
Kuzum ben gonal f 10 gun boyunca 75 vurmustum olmamıştı o ay doktorum bana 3 ay ara verelim bu ilaclar 3 ay rtkisini devam ettiriyor demişti yani ayni ay icindeki surece bakarsak tabiki etkisini gosterir yumurta çatlayana kadar doktorun tek seferlik mi vurdurdu sana

Kuzum ben gonal f 10 gun boyunca 75 vurmustum olmamıştı o ay doktorum bana 3 ay ara verelim bu ilaclar 3 ay rtkisini devam ettiriyor demişti yani ayni ay icindeki surece bakarsak tabiki etkisini gosterir yumurta çatlayana kadar doktorun tek seferlik mi vurdurdu sana
Afedersin ya Gonapeptyl diyecektim yanlış yazmışım canm. Transferden 4gun sonra bir doz vurmami söyledi. Yani 22Haziranda. Yarın ki idrar testini yanıltır mi diye düşünüyorum. Bilemedim tam olarak.

Afedersin ya Gonapeptyl diyecektim yanlış yazmışım canm. Transferden 4gun sonra bir doz vurmami söyledi. Yani 22Haziranda. Yarın ki idrar testini yanıltır mi diye düşünüyorum. Bilemedim tam olarak.
Haaa tamam simdi anladim gonapeptyl i bende opudan once kullanmistim oda ovitrelle gibi bir igne ya ister istemez etkiler canim bence

Ben de 20 haziranda transfer oldum. Bekliyorum hiç bir değişiklik yok.

X