Transferin 9.günü ovulasyon testim silik çıktı acil yardım ?? (24 Mayıs 2024 )

minikavokado

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2024
3
0
Kızlar 15.05.2024 tarihinde 5.gün embriyosu transferim oldu. 24.05 erken gebelik testi aldım ve silik bir şekilde çift çizgiyi gördüm. Lütfen bakar mısınız ? Bunu yaşayıp kanda pozitif gören oldu mu??

Eklentiler

• IMG_5375.jpeg
    IMG_5375.jpeg
    62,9 KB · Görüntüleme: 80
Kızlar 15.05.2024 tarihinde 5.gün embriyosu transferim oldu. 24.05 erken gebelik testi aldım ve silik bir şekilde çift çizgiyi gördüm. Lütfen bakar mısınız ? Bunu yaşayıp kanda pozitif gören oldu mu??
Canim gebelik var gibi , hayirli olsun şimdiden. Benim gecen sene bundan daha silikti cizgim , betam 10 çıkmıştı.

tarihi yanlış yazmışım, bugün sabah yine yaptım daha da koyulaşmıştı. Kan testi vereceğim bakalım. Dua edin ben de herkese çok çok dua ediyorum. Umarım hepimiz çok güzel haberler alırız

tarihi yanlış yazmışım, bugün sabah yine yaptım daha da koyulaşmıştı. Kan testi vereceğim bakalım. Dua edin ben de herkese çok çok dua ediyorum. Umarım hepimiz çok güzel haberler alırız
Merhaba hayırlı haberler alın inşallah bendede böyle cıkmıştı kandada pozitifi görmüştüm darısı başınıza

Bende oldu hamilesin silik çıktı bende de 2 gün sonra kan verdim pozitif hadi hayırlısı

X