Travel sistem mi baston araba mı?

2017 de e bebek ten kendi markasi travel sistem bebek arabasi aldim. Ilk oglumu buyuttu. Dagda tasta tatilde her yerde kullandim. 2 bucuk yasinda artk binmek istemeyince kaldirdim. 2022 de 2. Oglumu dogurdum. Cok agladigi icin ana kucagini aktif kullanamadik. Ama simdi pusetini yine dag bayir kullaniyoruz. Bana misin demedi. Ara ara kabin boy denedim. Ama yok benim arabam tek elle kullaniabilen cok rahat bi araba. Tek sorunu belki agirligidir ama ben de cok hassas sayilmam hic dert etmedim.

Bebek arabası tamamen hayat tarzınıza göre seçmeniz gereken birşey. Biz yenidoğanda travel sistem aldık, ayrıca bir arabamız daha var, üçüncüyü kabin boy alacağız.
Ne kadar kullanacaksınız, gezen bir çift misiniz yoksa bebekle gezmek deyince sadece alışveriş merkezine mi gidersiniz, arabanızın bagajı ne kadar, eviniz apartman dairesi mi müstakil mi, siz ne kadar güçlü kuvvetlisiniz, bütçe ne kadar gibi gibi pek çok kriter var. Ben şu an herkesin öve öve bitiremediği maclaren baston kullanıyorum bence acayip dandik ve konforsuz birşey. Kendi arabamıza dönmek için can atıyorum

5 aylık hamileyim fiyatlar artar diye şimdiden almak istiyorum. Doğumdan itibaren kullanılan baston arabalar varmış ben ondan almayı düşünüyorum ama travelde puseti vs. dahil aynı fiyata geliyor.
ben ağır kaldırabilecek biri değilim çok çabuk yoruluyorum o yüzden de baston hafif diye daha cazip geliyor. Baston araba alsam ayrı şekilde puset veya otokoltuk almam lazım nasıl yapmalıyım hangisi daha iyi.

Güncelleme: Risk aldım fazla bir yorumu olmayan bir ürün aldım, bagi gravity auutofold cosmo travel. Hem araba kabin sistem 5.9 kgmiş hem de puseti var biraz benim için pahalı oldu bakalım gelince göreceğiz
Nemce hiç gerek yok bazı çocuklar binmek bile istemiyorlar..benikm kızım binmedi boşuna durdu öyle . Sattım sonra . Bebek arabası lazım ama bence travel değilde katlanabilir olabilir daha az yer kaplıyor . Öteki parça parca . Pusetide tek alırsınız uyguna zaten 3 ay ya kullanırsınız ya kullanamazsınız . Bazı bebekler içine girince ağlıyor bile yani fazla para vermeye gerek yok .

kişisel fikrim travel sistem bebek arabası tamamen ticari bir komplo. Tabi bir erkek ancak böyle düşünür ama yaşadıklarımızdan sonra bu konuda haklı olduğumu gördüm. Adam yaşını doldurmadan tamamen çöp oluyor. Kalitesi pardon kalitesizliği zaten ortada, ebebek üzerinden aldığımı mama sandalyesi dışında hemen hemen tüm ürünlerde hayal kırıklığı yaşadık. yaklaşık 5-6 aydır travel sistem bebek arabasını kullanmıyoruz ve baston bakmaya başladık.
Yani bu da bi düşünce tabii. Ben travel sistemim olmadan asla diyorum. Kalite konusu ise çok açık ki marka ve fiyat odaklı. 20 bin tl ye almıştık, babamın ren…lt marka binek aracından daha kaliteli ve sağlam

Benim bebeğim de doğmadı henüz bana bu hediye gelecekti ama almadılar hala çocuk doğacak nerdeyse alıcaklar inşallah 😅 indirimi bitti ama 10 bine çıkmış bu fiyata alamazlar başka modelini söylerim büyük ihtimalle 🙄
E alacaz dedilerse doğmadan alırlar herhalde ya, siz dert etmeyin bence :)) ben aldım bekliyor bebisi bizde alan da yok kendimiz alıyoz hep 😅

Ilk çocukta travel alıp 1 yaşına kadar zar zor kullanıp sonra baston aldığım için, ikincide chicco liteway set aldım hiç düşünmeden, üstüne anakucağı takılan bir baston puset bu bahsettiğim, çok memnun kalmıştım ben

Travel seti bagaja bir kaldırıyorsunuz başka birsey sığmıyor yanına,tatile giderken götüremiyordum bile. Baston her zaman kolaylık bence.
3.çocuk düsünsem yine baston üzeri anakucağı olan bir ürüne yönelirdim açıkçası.

Ben Joie liteTrax 3 travel sistem kullanıyorum. Aşırı memnunum. Bir elimle içinde bebekle anakucagını diğer elimle katlanmış halde ana bebek arabasını taşıyabılıyorum. Ha biraz ağır evet ama km lerce taşımıyorsun zaten. Sürüşü ve bebeğin rahatlığı çok önemli. Ve joie bunu her açıdan karşılıyor.

5 aylık hamileyim fiyatlar artar diye şimdiden almak istiyorum. Doğumdan itibaren kullanılan baston arabalar varmış ben ondan almayı düşünüyorum ama travelde puseti vs. dahil aynı fiyata geliyor.
ben ağır kaldırabilecek biri değilim çok çabuk yoruluyorum o yüzden de baston hafif diye daha cazip geliyor. Baston araba alsam ayrı şekilde puset veya otokoltuk almam lazım nasıl yapmalıyım hangisi daha iyi.

Güncelleme: Risk aldım fazla bir yorumu olmayan bir ürün aldım, bagi gravity auutofold cosmo travel. Hem araba kabin sistem 5.9 kgmiş hem de puseti var biraz benim için pahalı oldu bakalım gelince göreceğiz
Çok öantıklı karar bagiden gitmeniz büyük kolaylık olscak size

Henuz kullanmaya başlamadım ama ıkıncı bebeğim tecrubelerıme dayanarak bunu tercıh ettım cok sevdım olumsuz bı yönü yok baktıgımda ayrıca 5 yasında oğlum ıcıne cok rahat sığabiliyor ve surmesı hala kolay
Teşekkür ediyorum. Bagi ile Hamilton r1 arasında kaldım. Bu yazdıklarınızı aklımda bulundurucam

Traveller agır mı oluyormuş 😐 ben bundan aldım kullanışsız mı acaba çift yön pusetli kolay katlanır diyor ama kullanan var mı acaba Eki Görüntüle 3253192
Valla ben de bundan aldım henüz bebeğim doğmadı ama adi travel bunun sadece. Kolay hatta tek elle katlanabiliyor hafif ve küçük bagaj boy daha ne olsundu. Adı travel bence ama şimdilik oldukça iyi gibi aktif kullanmadan bilemeyeceğim tabi ama.

Ben travel kullanıyorum puseti bir süre sonra sadece araba koltuğu olarak kullanıp, arabasını baston tarzı kullanıcam. Puset kesinlikle gerekli bi kere trafikte kullanımı zorunlu.. pusete koymazsanız çocuğun kafası sallanıp sarsılıp duruyor.. ayrıca kabin tarzı arabalar puset kadar korunaklı değil yanları açık gibi. Biraz zor yatırırsınız onda. İç yastıklar falan koyarak belki olur. Ayrıca söylediği gibi tek elle açma kapama taşıma falan da kolay değil.. en azından benim denediğim modeller.. denemeden almayın en azından eşiniz açmayı falan denesin

Ben travel kullanıyorum puseti bir süre sonra sadece araba koltuğu olarak kullanıp, arabasını baston tarzı kullanıcam. Puset kesinlikle gerekli bi kere trafikte kullanımı zorunlu.. pusete koymazsanız çocuğun kafası sallanıp sarsılıp duruyor.. ayrıca kabin tarzı arabalar puset kadar korunaklı değil yanları açık gibi. Biraz zor yatırırsınız onda. İç yastıklar falan koyarak belki olur. Ayrıca söylediği gibi tek elle açma kapama taşıma falan da kolay değil.. en azından benim denediğim modeller.. denemeden almayın en azından eşiniz açmayı falan denesin
Kolay gayet aslında 🥹

Memnun musunuz acaba. İnceleme şansım oldu diğer kabin boylara göre yere yakınlığı biraz tedirgin etti
Memnunum
Dıger kabın boylara gore yere yakın oldugunu farketmemıstım bu arada

Chicconun bı modelinin aynısıymıs onunla kıyasladık magazada

Chicco ya gore daha genıs ama daha rahat oturma yeri

Oylelıkle aldık

Memnunum
Dıger kabın boylara gore yere yakın oldugunu farketmemıstım bu arada

Chicconun bı modelinin aynısıymıs onunla kıyasladık magazada

Chicco ya gore daha genıs ama daha rahat oturma yeri

Oylelıkle aldık
Teşekkür ediyorum. Bir tık daha yere yakın. Sepetide ondan bir tık daha yakın. Evet baya geniş bir bebek arabası güle güle kullanın inşallah

X