Günlük Kombinler Trend:Alaçatı Stili

Kombin yarat, stilini oluştur, trendleri belirle, trendleri keşfet, stilini tasarla, tarzını paylaş, setlerini yarat, markaları takip et, kreasyonları keşfet, kombinlerini paylaş, moda grubunu oluştur, moda önerileri al, moda önerileri paylaş...
trendyoldan alaçatı stili butiğinden haki renk uzun elbise aldım 60 tlye ama kumaşını beğenmedim...

trendyol alaçatı butikten başka alışveriş yapan var mı? Yorumları merak ediyorum!

Kumaş ve dikişleri çok kötü modelleri beğensemde kalite sıfır bence. İlk alışverişimde iki ürün aldım ve hiç tanımadığım bir mağazadan iki ürün aldığıma çok pişmanım.

Kesinlikle bizde eşimle gözlük aldık, fotoğraf da küçük gözüküyordu lakin gözlüğü takınca yüzümüz gözükmüyor neredeyse. Büyük şanssızlık oldu maalesef

Malesef trendyolda fotoğraflar gerçeğini yansıtmıyor özellikle bu butikte. Ama fotoğraflar çok güzel keşke eve gelince de böyle güzel dursa

Reklam İçerikli Mesaj

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu kot salopete bayılıyorum kızlar

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…