Trendyol sitesinin son zamanlarda saçmalaması

Nenekorkud

Yav he he
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2020
898
1.334
Kızlar tee 2 mayista iki elbise siparis ettim urun kayboldu dediler. Ama iade de yapmiyorlar ta su zaman oldu hala iade inceleniyor diyorlar
Bir de uc hafta once verdigim siparis de hala tedarik asamasinda... Ariyorm kargoya verilmeyeckse iptal edin diye iptal edilmiyor su an ancak elnze gecnce kargoyla iade edeblrsnz diyor... son olarak da bir urunum kargoya yuklendi gorunuyor ama bir haftadir ayni konumda kargo sirketini arayip sordum bazen urunu kargoya vermeden siz teoki gostermeyn diye kargolanmis gosteriyorlr urunu tedark ednce de kargoya veriyirlar cok oldu boyle dedi . İnanin artik bir sey almaya korkuyorum. Benm gbi olan var mi? Yoksa beni mi buluyor hep

Hepsi sizi bulmuş gibi olmuş. En çok alışveriş yaptığım yer ama bu güne kadar Trendyolda hiç sıkıntı yaşamadım şükür ki. İnşallah sorununuz çözülür
umarim bir an once cozulur gercekten. Ben de o kdr severek alisveris yapiyordm ki su mayistan beri musteri hizmetlryle ugrasmaktan bir hal oldum

Benimde başıma geldi. Çk saçmaladılar hakikaten.
Ürün 4 haftada ancak elime geldi. İade istiyorum kargo saatleri sorunlu 3 kez gittikten uğraştıktan sonra başka kargo ile yolladık... uzak duracağımm artk. Bu pandemi döneminde böyle oldu.

Benim de ürünüm 1 haftadır kargoda aynı konumda bekliyor aradım konuştum hemen ilgileniyoruz dediler değişiklik yok henüz

Evet pandemi surecinde yogunluk yasaniyor diye birtakim aksakliklar oldu ama smdi her seyi her problemi hatta kaybolan urunleri bile pandemi nedeniyle yogunuz diye savusturuyorlar insan kendini aptal gbi hissediyor artik

Trendyol çok sıkıntılı bir site çok nadir siparişlerimi teslim aldım. Tedarik süresi çok fazla kargoya verilmiyor çoğu zaman yada tedarik edilemedi diyip neredeyse 1 ay sonra iptal ediyorlar bidaha asla almam dedim gerçekten de artık trendyol dan birşey almam. Siparişimin asla gecikmediği ve hiç sorun yaşamadığım 2 site var n11 ve hepsi burada onlardan başka biryerden alışveriş yapmam

Benim de ürünüm 1 haftadır kargoda aynı konumda bekliyor aradım konuştum hemen ilgileniyoruz dediler değişiklik yok henüz
Aynen sekerim kesin demistir pandemi surecnde yogunuz diye hep boyle yapiyorlar. Gecen 200tllik haliyi 70tlye aldim nasil yakaladm bilmiyorm ama aldm. 200x200olcu. Herkese 100x100 gondermsler herkes yoruma yazmis. Ben de iptal etmedim bakalm nolcak diye bir ay sonra geldi istedgm olcude. Sanrm indirim yapiyorlar snra fazla talep olnca pisman oluyorlar

Hakkaten tedarik ediliyor diye haftalrca bekletip dnra da edilemedi diye iptal ediyorlardi. En azndan iptal ediyorlardi. İnan smdi iptal bile etmiyorlar ugrastiyorlar haftalarca bekle de gelsin isin yoksa cok dogru bir karar

Ben de aldığım şeyi yarı fiyatına aldım nasıl gelecek acaba

merhaba
suan ıcınde bulundugumuz corona sebebıyle ınternet alısverısı had safhada olusundan kargolar gercekten o kadar yogun kı bazı gunler kota doldugu ıcın gondermek ıstedıgınız sıparısı kabul etmıyorlar bıle yarın gelın kargoya dıyorlar dusunun... ve evet yıne kota sebebıyle depo sebebıyle teslım edılmese bıle urunu teslım edılmıs olarak bıle gosterıyorlar hatta bazen 2 hafta cıkıs subesınde bekletılıyor yıne yogunluktan

trendyoldan 4 senedır cok sık alısverıs yaparım su son 2 aydır boyle tedarık sıkıntısı var yogunluk sebebıyle urunun gec gelecegını dusunerek sıparıs vermek gerekıyor 1 ay once aldıgım abajur dun kargoya verıldı sız dusunun gerısını :)

Ben de son zamanlarda yaşamaya başladım bebek bezi aldım 3 hafta aynı noktada kaldı ben de iptal ettim üzerine de bana iade kodu verdi paketi gönderin diye . Yaa ben daha teslim almadım ki neyi gönderiyim. Hala bekliyoruz

Skntı sdce kargo degil ki beklerim yine sknti degil ama iadeya da iptal de etmiyorlar nasil uyuz oluyorm var ya mustri hzm konisirken mesela bak urunu kaybetmisler benm haberm dahi yok. Ucret iadesi istiyorm iki ay oldu hala diyorlar ki iade sebebini inceliyoruz kayboldugu icin inceleyemiyor olabilir misiniz diyorm iade sebebinininceliyorz diye ayni cevabi veriyor

Sorsan yapabilecekleri bir sey yoktur amave urun gelnce iade edersn ama bu sefer de iade kodu suresi gecti der indirinli urunlerde yildirma politikasi izliyorlar artik eminim

kaybolması kargonun sucu trendyol degılde trendyoldakı urunu aldıgını satıcıyı arayın o kargoyla gorussun trendyol sadece aracı :) sıze bu sorunu yasatan kargo sırketı ona ulasabılecek kısıde urunu aldıgınız kısı, bılgılerde urunu aldıgınız kısının kımlıgı vardır googledan ıletısım bılgısınden ulasır durumu anlatırsanız daha kolay olur

iade ıcın urunun elınıze gecmesı lazım, gecmeyen bırseyın ıadesı olmaz ancak ıptalı olur kaybolan seyınde pesıne dedıgım gıbı satıcı dusebılır, trendyolun yapabılecegı maalesef pek bırsey yok eger trendyolun kendı markasından bırseyler aldıysanız ona donuslerı cok hızlı oluyor kendılerıne aıt sorumluluk oldugu ıcın

Trendyol express kargosuyla gelecekti. Gonderici firmayi da aradm expresi de devlet dairesi gbi hepsi birbrne yonlendiriyor kucuk bir tutar olsa sallamayacgm ama bayaa tutmustu aldklarm sdce icim aciyor vallahi ben artk aradgmda express de trendyol da tedarikci firma da taniyor beni kotu sohret edindim kendileri yuzunden en son kim suclu cikacak geri odemeyi kim yapacak merakla bekliyorm sonunda benden cikmaz umarm

yok yok enı sonu gerı odemeyı sıze yaparlar veya urunu ulastırırlar tamamen ıstegınıze gore sonuclanmak zorunda
can sıkıcı hepde geldı mı ust uste gelır hepsı bırden denk gelmıs aksılık ıste :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…