Trendyol sitesinin son zamanlarda saçmalaması

Kızlar tee 2 mayista iki elbise siparis ettim urun kayboldu dediler. Ama iade de yapmiyorlar ta su zaman oldu hala iade inceleniyor diyorlar :işsiz:
Bir de uc hafta once verdigim siparis de hala tedarik asamasinda... Ariyorm kargoya verilmeyeckse iptal edin diye iptal edilmiyor su an ancak elnze gecnce kargoyla iade edeblrsnz diyor... son olarak da bir urunum kargoya yuklendi gorunuyor ama bir haftadir ayni konumda kargo sirketini arayip sordum bazen urunu kargoya vermeden siz teoki gostermeyn diye kargolanmis gosteriyorlr urunu tedark ednce de kargoya veriyirlar cok oldu boyle dedi . İnanin artik bir sey almaya korkuyorum. Benm gbi olan var mi? Yoksa beni mi buluyor hep:kızgın:
hep alışveriş yaparım hiç sorun yaşamadım şanssızlığınıza sanırım

eskiden severek alışveriş yaparım, özellikle milla ürünleri cidden çok basarılıydı. Ancak son zamanlarda kargo süreçleri cidden cok sıkıntı. Sipariş verince bir teslim aralıgı cıkartıyor ki 15 günlük bir süre veriyor. Eskiden düğüne gitmeden 2 gün önce abiye sipariş verdiğimi 1 gün sonra elimde oldugunu biliyorum. Şimdi mümkün değil. Fiyatlar da yanıltıcı gibi biraz. aynı ürünün cok farklı fiyatını görüyorum baska sitelerde. artık eskisi gibi güvenle alışveriş yapamıyorum maalesef. :KK43:

eskiden severek alışveriş yaparım, özellikle milla ürünleri cidden çok basarılıydı. Ancak son zamanlarda kargo süreçleri cidden cok sıkıntı. Sipariş verince bir teslim aralıgı cıkartıyor ki 15 günlük bir süre veriyor. Eskiden düğüne gitmeden 2 gün önce abiye sipariş verdiğimi 1 gün sonra elimde oldugunu biliyorum. Şimdi mümkün değil. Fiyatlar da yanıltıcı gibi biraz. aynı ürünün cok farklı fiyatını görüyorum baska sitelerde. artık eskisi gibi güvenle alışveriş yapamıyorum maalesef. :KK43:
Evet ozellikle indirim doneminden birkac hafta once fiyat yukseltiyorlar sonra gercek fiyatina döns yapip indirim var diye satis yapiyorlar 🤦🏼‍♀️ zaten kargo Allah'a emanet ha kayboldu ha gelecek diye😆

Ekstra trendyol başlığı açmamak için buraya yazayım ben de. Trendyolda hotiç ve none west markalarından ayakkabı aldığımda fark ettim. Hotiç kesinlikle hotiç kalitesinde değil (yaya hotiç değil) ayakkabıyı aldığım an bağcıkları elimde kaldı. Nine west diye satılan cizmelerde de bambi kalitesinde bir çizme geldi ve hiçbir yerinde nine west yazmıyordu. Başına boyle bir şey gelen oldu mu? Bir de bir kolajen markasının toz kolajeni. Kendi sitesinde 339 lira, trendyolda 139 lira. Bu kadar fiyat farkı nasıl oliyor, sahte ürün satıyor olabilirler mi?

Bir ay önce sipariş verdiğim çizme hala gelmedi, Müşteri temsilcilerine çok zor bağlanıyorum zaten. Bağlandığım zaman da tatmin edici bir cevap alamıyorum. Böyle giderse trendyolu kullanmayı bırakacagım gerçekten.

Ortalama teslimat süresine dikkat etmeniz gerekiyor. Altı üst bir deterjan bile 2 hafta sonrasına teslim tarihli olabiliyor.
Bilindik bir mobilya firmasından alışveriş yaptık, teslimat 3 hafta sonrası görünüyordu, sıkıntı değildi bizim için, 3 hafta oldu 4 hafta derken Trendyol siparişi iptal etti, belki de firma elimde ürün yok dedi ve onun üstüne iptal oldu bilemiyorum, beklediğimiz süre için Trendyol bize tutarı yüksek bir hediye çeki verdi. Çekin tutarını yine firmadan tahsis etmiş olabilir, onu da bilemem ama sonuçta yapmak zorunda değillerdi.

N11 ve Trendyol'dan hiç mağdur olmadım :nazar: Ancak satıcı yorumlarına hep bakarak alışveriş yaptım, puanı da aynı şekilde, en önemli etken bu.
14 şubat, 8 mart, anneler günü gibi yoğun alışveriş zamanlarından ya kaçınmalısınız ya da daha uzun süre bekleyeceğinizi kabullenmelisiniz.

Kızlar tee 2 mayista iki elbise siparis ettim urun kayboldu dediler. Ama iade de yapmiyorlar ta su zaman oldu hala iade inceleniyor diyorlar :işsiz:
Bir de uc hafta once verdigim siparis de hala tedarik asamasinda... Ariyorm kargoya verilmeyeckse iptal edin diye iptal edilmiyor su an ancak elnze gecnce kargoyla iade edeblrsnz diyor... son olarak da bir urunum kargoya yuklendi gorunuyor ama bir haftadir ayni konumda kargo sirketini arayip sordum bazen urunu kargoya vermeden siz teoki gostermeyn diye kargolanmis gosteriyorlr urunu tedark ednce de kargoya veriyirlar cok oldu boyle dedi . İnanin artik bir sey almaya korkuyorum. Benm gbi olan var mi? Yoksa beni mi buluyor hep:kızgın:
trendyolda sadece kargo ucretsiz ozelligini kaldırmalarından muzdaribim

X