Tribünlere Oynayan Kadinlar

E

ecitah

Ziyaretçi
Sizinde çevrenizde bu kadınlardan bir tane muhakkak vardır.Bu kadınlar sürekli tribünlere oynayan kadınlardır.Tribünler ise erkek izleyicilerle doludur.UZUN LAFIN KISASI BU KADINLAR NEREDE VE NE ŞEKİLDE OLURLARSA OLSUN ORTAMDAKİ BÜTÜN ERKEKLERİN İLGİLERİ NLARA DÖNÜK OLSUN İSTERLER.
Bu kadınların ille bekar olmaları gerekmez.Pekala evlide olabilirler.Birkaç çiftin davetli olduğu ve mütavazi bir evde verilen yemek davetine cömert bir göğüs dekoltesi ve mini etekle elmeyi uygun görürler.Erkeklerin tabaklarına zeytinyağlı servisi yapmak için eğildiklerinde bütün misafirlerin gözlerine göğüslerini sokmakta bir sakınca görmezler.Yada bir gece klübüne gidildiğinde başka kadınların kocalarını ellerinden tutup dansa kaldırmakta bir sakınca görmezler.Hele de bir sohbet esnasında konu kendilerinden başka bir kadının etrafında dönerse hemen bir atraksiyon yaratıp konuyu kendilerine çevirirler .Benim dostlarım daha çok erkeklerdir.Kız arkadaşımdan çok erkek arkadaşım vardır, diye ortalıkta dolanırlar.Her nedense ! Hemcinsleriyle arkadaşlık etmeyi de pek sevmezler.Kadınların onları çekemediğinden ,kıskandığından şikayetçi olurlar.Asıl sorunun kendilerinde olduğunu ,güvensizliklerinden dolayı gülünç durumalara düştüklerinin farkına bile varmazlar.

NOT BU YAZIYI POSTA GAZETESİNİN EKİNDE SELCEN DOĞAN AĞAKAY YAZMIŞ ÇOK HOŞUMA GİTTİ ÇÜNKÜ ÇEVREMDE BU TÜR KADINLAR VARDI ESKİDEN BENDE PAYLAŞMAK İSTEDİM SİZLERLE

benim etrafımdada vardı böyle bir kaç kadın
çok şükür artık yoooooooooooooook:smilewinkgrin:

Ay olmaz mı yaa...Çok dibimde öyle devamlı karşılaşacağım kadar yakınımda yok ama bir davette bir toplulukta herhangi bir eğlence ortamında görüyorum bu tarz insanları...Tabii bunların erkek versiyonlarını da görmek mümkün...

ellerine sağlık hatçemmm benim yakınımda böyleleri yok Allahıma çok şükürrrrr:yes: ama küçükken böyle biri bizim evimize gelirdi ve biz ondan çok rahatsız olurduk hatta bu bayanın ileriye gidip misafir olduğu evin yatak odasına girip evin erkeğine ait komodinleri karıştırma gibi bir huyuda vardı:dead:,Ağzınız açık kaldı dime ama malesef böyle biriydi birçok kereler yakaladık kendisini ve hiç toparlanmaz yapacaklarından geri kalmazdı. Allahım böyle kişilerden bizleri korusunnnnn

X