Bölgesel İncelme Tripollar Pose kullanan var mı?

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
Ben de aldım ama tek başıma yapmak çok zor geliyor. Bir de benim basen bacak olunca arka tarafa yapmak gerekiyor. Keşke yapacak biri olsa... tek başına zor

Bunu yüze de kullansak olur mu acaba? Hiç denediniz mi ? Çok benziyor çünkü pose ve stop olan.

Merhaba
Ben de aldım ve sizdeki durumu merak ediyorum. Bunu yüze ve boyuna denediniz mi hic ?

Ben de aldım ve merak ediyorum kullananlar ne durumda ?
Yüze de kullanabilir miyiz diye bi zorluyorum
Stop ve pose videolarını izledim ve çok benziyor hem cihaz hem uygulama
Teşekkürler şimdiden

Merhaba
Yüz için olani ile vücut için olanı çok benziyor, ama ıkisini de aldıysanız farkı en iyi siz görebilirsiniz. Ben vücut için olanı aldım ve bi cesaret Yüze de kullanmak istiyorum, sizce olur mu yaa , ayy bilmiyorum:)
Vücut için olanı annemin göbeğine denedik henüz 1 seans o yüzden pek bi fikrim yok sonuç hakkında.
Çok teşekkür ederim şimdiden

Merhaba,
Vucut için kullanılan cihazla yüz için kullanılan farklı formatta. Vucut için olanı yüze kullanamazsınız.Sakın öyle bir hataya düşmeyin, geri dönüşü olmayan problem yaratır. Anneniz üşenmeden seanslarına devam ettiğinde sonuç alacak. Gün aşırı uygulama yapsın.

Çok teşekkür ederim
Aynı şeyi düşündüm elbette ama destekleyici bir yanıta ihtiyacım vardı
Uygun fiyatlı bulursam stop cihazı almaya bakayım bari, damla sağlık çok zam yaptı, üstelik bilgi için mail attım geri de dönmedi, tok satıcı anlaşılan
Çok sevgiler size tekrar teşekkürler

Tripollar pose bende de var ve aylarca kullandim. Guzellik merkezlerinde yaptirdiginiz velashape, exilis gibi cihazlara benzer sonuclar gosteriyor. Isi ile cildin diri durmasini ve biraz daha ince gozukmesini sagliyor. Bu acidan yuzunuz zaten kuru ve cokukse uygulamaktan kacinabilirsiniz. Ufak capta incelmeler ve selulitte iyilesme saglasa da bu etkiler gecici. Kisa surede eski haline geri donuyor. Kalici bir sekillendirme ve yag azaltma tedavisi degil kesinlikle. Haftada birkac kez kullanacaginiz bir vucut makyaji gibi. Biraz arastirirsaniz kalici incelme saglayan dort uygulama var (soguk lipoliz, liposuction, sculpsure, vanquish) ve en uzun vadede seluliti « iyilestiren » uygulama ise hafif kesiler gerektiren cellfina ve Cellulaze uygulamalari.

Çok teşekkür ederim cevap için. Çok sevgiler

merhaba aldınız mı ürünün

bende düşünüyorum da almaya değer mi

bende düşünüyorum da almaya değermi

. Merhabalar bende ürünü almak istiyorum tavsiye edermisiniz. Etkili bir ürün mü bilgilendirirseniz cok sevinirim
Merhaba, biraz geç cvp dönüyorum ama ben hiç düzenli kullanamadım bu cihazı az önce baktım çokta pahalılaşmış duruyor bir kenarda kullanan ve fayda gören varsa paylaşabilirse ben de sevinirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…