TRISEQUENS kullananlar paylașın lütfen!

Beni de şüpheye düşürdün ne zaman yazdım diye mesajlarıma baktim :))) fsh haziranda 21 çıkmıştı kasımda 13 cikti. Doktorum da muhtemelen 1 kutu ile düşer dedi ama belli de olmaz.
Senin eşin de maşallah ne kadar ilgili, ne guzel bisey :)
Eșime göre ne var canım hapı Ben yutuyorum kiloyu Ben alıyorum o sonuç bekliyor 😁 senin fsh Düșmüștür bence inșallah 2. Kutuya gerek kalmaz

Merhaba eşimin işi nedeniyle doğudayız bir yıldır çocuk istiyoruz doktor adetimin bittiği gün bu testi yaptı , sonucuna bugün netten baktım fsh 24 , moralim bozuldu ama sonra çevremdekiler 2. Ya da 3. Günü yapılır o test o nasıl doktor dedi , fikriniz nedir

Merhaba eşimin işi nedeniyle doğudayız bir yıldır çocuk istiyoruz doktor adetimin bittiği gün bu testi yaptı , sonucuna bugün netten baktım fsh 24 , moralim bozuldu ama sonra çevremdekiler 2. Ya da 3. Günü yapılır o test o nasıl doktor dedi , fikriniz nedir
Merhaba adetin 3.günü yapılır o test 3 yıldır fsh yüksekliği ile uğrașıyorum malesef

Evet adetin 2.yada 3.gun yapılır önümüzdeki ay tekrarlayin isterseniz. Yine de yüksek çıkma ihtimali var çünkü çok alakasız bir zamanda yaptirmamissiniz adetin 5.gunu filan mı yapildi

Evet adetin 2.yada 3.gun yapılır önümüzdeki ay tekrarlayin isterseniz. Yine de yüksek çıkma ihtimali var çünkü çok alakasız bir zamanda yaptirmamissiniz adetin 5.gunu filan mı yapildi
Evet 5. Günü hatta adet değildim bitmişti artık , bir aylık bir gecikmeden sonra adet olmuştum onun için gitmiştim , umarım o bir aylık gecikme geçici olarak hormonları etkilemiştir , önümüzdeki ay tekrar gideceğim

Evet 5. Günü hatta adet değildim bitmişti artık , bir aylık bir gecikmeden sonra adet olmuştum onun için gitmiştim , umarım o bir aylık gecikme geçici olarak hormonları etkilemiştir , önümüzdeki ay tekrar gideceğim
Fsh cok değişken ve bir sürü şeyden etkileniyor psikoloji den bile. Benim haziranda 21 cikti kasımda 13, ama farkettigim şey folikasit kullanınca düşüyor

Aranızda agnucaston kullanan oldum fsh düșürmek için Ben kullandım ve o ay fsh 3 olmuștu ama bu defa PROLAKTİN yükseldi trisequens ile denesemmi tekrar diye düșünüyorum

Aranızda agnucaston kullanan oldum fsh düșürmek için Ben kullandım ve o ay fsh 3 olmuștu ama bu defa PROLAKTİN yükseldi trisequens ile denesemmi tekrar diye düșünüyorum
Valla canım bilgim yok ama şunu farkettim bu bitkisel kürler için de geçerli haplar için de , bir yeri kurtarırken başka yeri olumsuz etkiliyor kullandıklarımız

trisequens e bugun basladim fsh 11.33 cikti yas 42 doktorum once bunu dusurelim ayni zamanda rahim duvarim cok ince oda bu ulacla kalinlasacak dedi adetin 5. Gunu baslaniyor 28 tane var icinde duzenli hic ara vermeden 3 kutu bitir gel dedi fsh vermeye bakalim hayirlisi bebek istiyorum hemde cokk

Benim sorum kullananlara şu cokmu kilo aldiriyor bu ialc acaba ve daha ilk dozda bas agrisi yapti insallah gecicidir bu yan etkisi kullanamlar ne ici kullandiklarini ise yarayip yaramadigi i paylasirsa bizede umut olur lutfen. Ve bir sey daha sormak istiyorum benim dedigim gibi fsh dusurmek icin verdi doktorum birde rahim duvari ince oldugu icon onuda kqlinlastirir dedi ama ne ilacin qciklamasinda nede internettw rahim duvariyla ilgili bisey yazmiyor redirgin oldum varmi deneyimi olan acaba

X