TRISEQUENS kullananlar paylașın lütfen!

Sagol canim tavsiyen icin. Buay prolaktin degerime de baktırdım incir den korkuyordum prolaktini artırır diye. Yüksek değilmiş incir yemeye basladim
Burada birinin amh değeri 0.03 falandı Bir sene boyunca Zeytinyağında bekletilmiş 5-6 tane incir yemiş hergün bir sene sonunda 1 üstüne çıkmış amh değeri. Ben incir yiyemiyorum dişlerim çok ağrıyor onun yerine her gün suyunu içiyorum yaklaşık iki aydır falan. Umarım ben de faydasını görürüm. Üç ay önce 21 gün incir suyu içmiştim amh değerimde azalma olmamıştı

Burada birinin amh değeri 0.03 falandı Bir sene boyunca Zeytinyağında bekletilmiş 5-6 tane incir yemiş hergün bir sene sonunda 1 üstüne çıkmış amh değeri. Ben incir yiyemiyorum dişlerim çok ağrıyor onun yerine her gün suyunu içiyorum yaklaşık iki aydır falan. Umarım ben de faydasını görürüm. Üç ay önce 21 gün incir suyu içmiştim amh değerimde azalma olmamıştı
İnşallah sen de faydasını götürsün canın. Ben de bu ay başladım İnşallah etki eder

İnşallah sen de faydasını götürsün canın. Ben de bu ay başladım İnşallah etki eder
Amin inşallah ya 20 li yaşlarda menapoza girmek istemiyorum 🙄 sen de inşallah faydasını görürsün ama düzenli yapmak çok önemli ne olursa olsun günü gününe yap ki faydası olsun yoksa bi yap bi yapma fayda etmiyor böyle ilaçlar

Amin cümlemize inşallah 😊 aslında çok beklemek değil eşim ameliyat falan oldu ben doktor doktor gezdim pek doktor bulamadım doğru düzgün sonunda bu doktorda karar verdik ve bu ilaçları verdi kullandirtti çok şükür ilk denemede oldu , yani normalde istiyoruz da önce bı sağ salim bebemiz olursa devamını da istiyoruz Allah'ın izniyle😁
doktorunuzun adı ne acaba.. bende dua istiyorum sizden

Kızlar belki yılalrdır adet olmuyorum, 1 yıldır da yumurta görünmüyor. İlaçsız adet olamazdım. 1 aydır itimat sıvı ekstrakt kür kullandım bugün ilk defa doğal adet oldum. Cuma değerlerime baktoracağım. Öncekş değerlerimi merak edenler geçmiş sayfaları okuyabilir. Ürün bende fayda etti mucize bir şekilde tavsiye ederim bi araştırın
sayfa adı nedir acaba bu ürünün

Günde 1 kez kullandım adetim 7.gunu başlamıştım adetim 1 hafta gecikti, bilinçsiz sakın kullanmayın, bana doktor önermişti ama ara verdim. Adetim cok düzenidir ilk defa bu kadar gecikti tarlusal kullanmaya başladım
Merhaba bende 1.bucuk aydir kullaniyorum gecen ayki adetim suresinde ve cok olmustu bu ayki adetim 5 gun once basladi kesik kesik.az az geliyo ilactan mi acaba bugun aslinda olmak.gereken gun.testte yaptim negatif.ilaci doktora sormadan kullandim

X