Trk Erkei

• Konu Sahibi gelecekkorkusu
  • Başlangıç Tarihi
G

gelecekkorkusu

Ziyaretçi
Turk erkeginin yakisiklilik olarak standardi belli degil mi arkadaslar, hep guzel kiz isterler ama kendilerine ceki duzen vermezler nedense guzel kiz ararken. Soyle yoldan gecenlere bi bakip kucuk bir istatistik yaptiginizda 20 li yastaki ciks giyinenleri saymazsak cogu uyumsuz giyiniyor arti sac bas bakimsiz ve ortalama boylari da kısa bence...

Tabiki karakter on plandadir bizim icin herzaman , ben sadece butun erkeklerin guzellik pesinde olup ta durup aynaya bakmamalarini hic anlamiyorum.

kesinlikle sana katılıyorum..türk erkeklerinden bu kadar nefret ettiğimden mi bi yunana aşık oldum acaba...:1no2:

bende buna benzer bır dertten yakındım bır derdım var kısmında guzel kızlar cırkın erkekler dıye..
ama bakımsızlar dıye genelleyemeyız yınede ben cok fazla goruyorum bakımlı olanları sacına basına gıyımıne dıkkat edenlerı.. ama buyuk cogunluk bakım olayının bayanların ısı oldugunu dusunuyor nedense, erkekler ıcın bır ıhtıyac degıl ekstra bır olay olduguna ınanıyorlar.. yanlıs yanı onların da kendınelerı dıkkat etmelerı lazım.. guzellık pesınde kosmasalar bıle ınsan kendısı ıcın dıkkat eder goruntusune bırde mılletın goz zevkı bozulmasın dıye :KK70:

bakın size gozlemledigim bakımsız hallerini yazayım guleriz :p

1. ense kismi iyice bozulmus tras vakti gelmis uzamis saclar
2. uyumsuz kiyafetler
3. buruşuk tisort, pantolon
4. dizi cikmis yumusak kumastan pantolon
5. havar hafif sogudunda giydikleri dede hırkaları :p

ıyyy mıdem bulandı :S ama bayanlarda bakımsız be canım ona bakarsan var yanı etrafta
uyumsuz gıyınen
makyaj kazanına duşen
sakallı bıyıklı favorılı olan
bacakları, kolları vs vs ağda duzensızlıgı yasayan
saclarının dıbı gelmıs olan
kaşları çıkmış olan
ustune kısa tshırt gıyıp gobegını gosteren
popo kısmı dar pantolon gıyıp poposu duz gıbı dolasan
çooooook var bız bakımlılardan konusalım :KK70:

kızlarınkini saymaya kalksam bitiremem daha detay var cunku de burda erkekleri konusalim bayanlar icin ayri bi konu lazim :)

İnsan kürk giyipte içinde insanlık yapamadıktan sonra ne alemi varki o kürkü giymenin tatlicadiarzu

nedense bn bakımsız o kdarda erkek göremiorm saokakta okulda yolda karşılaştıklarımın hepsi ''cikss''çocklar..ense var saçlar fönlü dikilmiş..tiki tiki converse ve pembe t-shirt veya gömlek aslında o kadrda bakımsız diiller haklarını yememek lasım...:)

Turk erkeginin yakisiklilik olarak standardi belli degil mi arkadaslar, hep guzel kiz isterler ama kendilerine ceki duzen vermezler nedense guzel kiz ararken. Soyle yoldan gecenlere bi bakip kucuk bir istatistik yaptiginizda 20 li yastaki ciks giyinenleri saymazsak cogu uyumsuz giyiniyor arti sac bas bakimsiz ve ortalama boylari da kısa bence...

Tabiki karakter on plandadir bizim icin herzaman , ben sadece butun erkeklerin guzellik pesinde olup ta durup aynaya bakmamalarini hic anlamiyorum.
sizce türk erkeğininin yakışıklılık standartı nedir gelecek korkusu .
pek merak ettim de..

bu arada ,
yanlarında bakımlı kız isterler,hoş ,zarif,ama aynaya pekte bakmazlar ,ben hoşmuyum acaba diye,kaydirigubbakcemile2

Son düzenleyen: Moderatör:
herkes yanında enfes biri olsun ister böyle hayal eder..
ama aşk ilişkilerinde görsellik çok çok önemli değil bence..
herkes dengini bulur bu hayatta .. öylede armudun sapı üzümün çöpü dedikçe ohoo..

Belki sizin çevrenizdekiler öyledir ? Olamaz mı ?

Ayrıca da bahsettiğiniz kadar bakımsız ve özensiz bir erkek ne kadar ararsa arasın 'muhteşem kadın' a sahip olması imkansıza yakındır...

Öyledir.. türk kıroları..

Hele eski benimki... çürkin bişey .. bakmaz kendine.. möö gibiydi..

Ama ben bi o kadar bakımlı pedikürsüz manikürsüz dolaşmayan biriyimdir...

Bide aldatırlar.. pehhhhh pehhhhhh
:mymeka::mymeka:

ben şanslıymışım demek ki çevremdeki erkeklerin giyimine kuşamına dikkat etmediklerini görmedim hiç,ayrıca kime göre neye göre uyumsuz kişiden kişiye göre değişen zevkler bunlar..Hiç kendine bakmayan bi erkekse zaten o aradığı güzel kadınlara ulaşamaz diye düşünüyorum,arasın dursun napalım mirmirmirmir

Son düzenleme:
naapsın garibim türk erkekleri ve kadınları ekonomık şartlardan hayat kavgasından artık bakım makım hak getire valla kimsenin umrunda değil
iş bulma derdinde herkes haaa tabii tuzu kuru olanlar giyinir gezer havasını atar ona bişi diyemiiccimm

yok yaa maddi sıkıntılardan yada zamansızlıktan değil erkeklerin kendine bakmaması

Tamamen pasaklılıklarından kaynaklanıyor...

yok yaa maddi sıkıntılardan yada zamansızlıktan değil erkeklerin kendine bakmaması

Tamamen pasaklılıklarından kaynaklanıyor...

bence de oyle
sigaraya para ayırdıkları kadar bakıma ayırsalar ohoo

ama yeni gençlik çok bakımlı ve yakışıklılar..etrafıma bakıyorumda 17-22 yaş gençlerin hepsi çok bakımlı,temiz,uyumlular....biraz daha eski kafa olanlar daha bakımsız tabi...yeni nesiller geldikçe türk erkeğinin imajı çok değişecek bence....

Öyledir.. türk kıroları..

Hele eski benimki... çürkin bişey .. bakmaz kendine.. möö gibiydi..

Ama ben bi o kadar bakımlı pedikürsüz manikürsüz dolaşmayan biriyimdir...

Bide aldatırlar.. pehhhhh pehhhhhh
:mymeka::mymeka:

pardon ama... neden birlikte oldun o zaman onunlaaaa???? Ortak bir yaninizmi vardi????

X