Gebeliğe Hazırlık Troid hastalığım var şu an normal gebe ola bilir miyim?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

medine20

Üye
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2023
217
67
20
Merhaba ben medine 20 yaşındayım 1,5yıldır evliyim adet düzensizliğim var 40-42günde bir adet oluyorum doktora gittim troidim olduğunu öğrendim doktor tedavi başlattı ilaç kullanıyorum ilaçı kullandıktan bir ay sonra kontrole gittim normal dedi Kadın hastalıkları doktoruna da gittim yumurtalıklarım çok iyi üstünden 3 ay geçti hala birşey yok bende başka doktora gittim hsg rahim filmi çekelim dedi 5gün sonra rahim filmi çektireceğim ama hep 40 günde olan regl döngüm bu ay 29 günde oldu şu an 4cü günündeyim kanama yok normalde en az 5gün sürüyor ilk gün kahve rengi oldu 1 gün de normal adet kanaması oldu 1 gün ise çok az şimdi de olmuyor acaba hamile ola bilir miyim?

Tiroid ilaçlarınızı düzenli kullanmanız çok önemli. İlacı aldıktan sonra 45 dk hiç bir şey yiyip içmeyin. Tiroid rahatsızlığı ilaçlarınızı güzel alırsanız hiç bir sorun olmaz

Tiroid ilaçlarınızı düzenli kullanmanız çok önemli. İlacı aldıktan sonra 45 dk hiç bir şey yiyip içmeyin. Tiroid rahatsızlığı ilaçlarınızı güzel alırsanız hiç bir sorun olmaz
Düzenli kullanıyorum kontrole de gittim doktor normal dedi hamile bile ola bilirsin dedi ama 2-3 ay geçti birşey yok bu ayda çok erken oldu reglim yerleşme kanaması ola bilir mi diye düşünüyorum

X