TSK’dan Afrin için son dakika açıklaması: ‘Zeytin Dalı Harekatı’ başladı

Cidden mi Erdoğan taktiksel yaptı bunları yani :)))) sen şaka mısın:)) biliyordu niyetini ondan gelllll gelll hocam diye bağırdı ama üstüne darbe teşebbüsü oldu:) bılıyorsa neden atmadı yandaşlarını devletten ve ya terorızmden yargılamadı da darbeyi bekledi? Ecevit kadar dürüst olun, sonra konusun. Devletin en tepesini verdınız siyasal ıslamcı kankanıza sonra, sen mi yöneteceksin ben mi diye bırbırınize girdınız :) iyi yiyordunuz devletin, diğer insanların malını. Hem Ecevit'i de belki sizin lideriniz gibi gerçek yüzlerini göremedi " milleti onu affetsin" ne olacak olur böyle şeyler , siz çok affedıcı değil misiniz, reisiniz gibi onu da affedin ne olacak:)
Pardon ama bence siz buraya nefretinizi kininizi kusmaya gelmişsiniz.Ecevit vefat etti şuan yok dünyada. Devleti yemişsiniz diyorsunuz yerken sizde orda mıydınız?
Şu kaç paragraftlarda bile hamaset ve cehalet akıyor. Allah askına gidin yemek pişirin , ev süpürün, kadınlar günü yapın, buralarda takılmayın. Fikir beyan etmek için bilgi sahibi olmak lazım. Sizin haliniz Uğur Mumcu' nun örneği gibi olmuş " bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmak".
Birincisi aklı fikri senden alacak değiliz. Neyin ne oldugunu gayet farkındayız. Eşim asker kardeşim polis özel hareket bunu hatırlatıyorum çünkü orda canını dişine takan benim eşim ve kardeşim! Ne için peki siz rahat yatın diye! Buna nasıl cehalet dersiniz.sözlerinize dikkat edin, konuşma üslubumuza dikkat edin. Çünkü bida bu kadar nazik olmam!

Cidden mi Erdoğan taktiksel yaptı bunları yani :)))) sen şaka mısın:)) biliyordu niyetini ondan gelllll gelll hocam diye bağırdı ama üstüne darbe teşebbüsü oldu:) bılıyorsa neden atmadı yandaşlarını devletten ve ya terorızmden yargılamadı da darbeyi bekledi? Ecevit kadar dürüst olun, sonra konusun. Devletin en tepesini verdınız siyasal ıslamcı kankanıza sonra, sen mi yöneteceksin ben mi diye bırbırınize girdınız :) iyi yiyordunuz devletin, diğer insanların malını. Hem Ecevit'i de belki sizin lideriniz gibi gerçek yüzlerini göremedi " milleti onu affetsin" ne olacak olur böyle şeyler , siz çok affedıcı değil misiniz, reisiniz gibi onu da affedin ne olacak:)
ERDOĞAN, Oy karşılığın da, devletin kadrolarını peşkeş ÇEKMEDİ!..
Bu feto denen hain, sizce AK parti döneminde mi sızdı bu devletin içine:halay:
Bu kadar kemikleşmiş bir kadronun 15 yılda olduğunu düşünmek, çok çocukça değil mi?:KK53:
Yıllarca adım adım kadrolaştılar ve asıl BÜYÜK KADROLAŞMAYI Da, 1999 seçimlerinde oy karşılığında Yapmıştır!..
Türkiye'de kaldığı müttetçe, bu kadar hızlı gelişemeyeceği anlaşılan feto,ecevitin sayesinde abd kaçtı ve bir çığ gibi büyüdü!..
30 yıldır kadrolaşmış bir örgütü birden temizlemek o kadar kolay mı?!:KK12:
15 Temmuz hain darbesinde,halka kurşun sıkan Askerler yargılanıyorken bile muhalefet yapan sizler değil misiniz?
Darbeden önce böyle bir yargılama olsaydı,acaba neler yapardınız?!
Her zaman devletin karşısın da durup, hainlerin safında yer alanları savunmadınız mı?
ecevit gerçek yüzünü göremedi değil, O iktidar olabilmek için göz yumdu ve kirli oyunlara alet oldu.
Neden bir günde çıkıp ''Ecevit bunun kaçmasına neden yardım etti? feto, şayet bana şefaat etme hakkı verilse, ecevite şefaat ederdim. diye neden diyor? Hangi minnet duygusunun eseridir bu?'' Demiyorsunuz?!..

Pardon ama bence siz buraya nefretinizi kininizi kusmaya gelmişsiniz.Ecevit vefat etti şuan yok dünyada. Devleti yemişsiniz diyorsunuz yerken sizde orda mıydınız?

Birincisi aklı fikri senden alacak değiliz. Neyin ne oldugunu gayet farkındayız. Eşim asker kardeşim polis özel hareket bunu hatırlatıyorum çünkü orda canını dişine takan benim eşim ve kardeşim! Ne için peki siz rahat yatın diye! Buna nasıl cehalet dersiniz.sözlerinize dikkat edin, konuşma üslubumuza dikkat edin. Çünkü bida bu kadar nazik olmam!
Senin gibi cahil ve insan ayrımı yapan biri için parmaklarımı yormayacağım bile. Eşim hep der o tip insanlara laf anlatamazsın çünkü beyinleri yıkanmıştır. Herseyi kitaptan okur gelip sana ahkam keser ve hatta sen bile susar kalırsın derdi. Meğerse eşim bu konuda çok haklıymış çünkü beyniniz öylesine yıkanmış ki inan değmezsiniz. Lütfen benimle muhattap olmayın. Çünkü ben sizin gibileri kaile almıyorum artık NOKTA!!

Boşver Takma Canım ya.
Bunlar ''Köydeki Çoban ile benim oyum bir mi olacak?!'' diyerek, kendinden başka insanları Hor gören,aşagılayan zavallıcıklar.
Takma Boşver Gül Geç:KK5:

Boşver Takma Canım ya.
Bunlar ''Köydeki Çoban ile benim oyum bir mi olacak?!'' diyerek, kendinden başka insanları Hor gören,aşagılayan zavallıcıklar.
Takma Boşver Gül Geç:KK5:
Zoruna gitti heralde.ki ben onunla muhatap olmadım ne bu sinir canım. O zaman gülelim En Büyük TÜRKİYE:halay:

Ecevit'e t laf eden üstteki kankanıza sorun, fetoyü Ecevit'e yıkan o. Evet devlet paylaşulırken oradaydım merak etmeyin, sırf dini inanışları, siyasi görüşleri yüzünden hakettikleri, girdikleri kurumlarca alınmadılar, terfileri ertelendi, isşlerinden atıldılar, fişlendiler ki durum hala aynı!

Bana vatan sevgisi edebiyatı yapmayın, popülizm söylemlerini yemiyorum ben. Cehalet derim çünkü " bütün ülkeler zaten hep düşnamızdı" diye saçma sapan laf ediyorsunuz da ondan. Sen hala eşinin ve kardeşinin bugün bu kadar tehlike altında olmasının nedeninin siyasi politikalar olduğunun farkında değilsen sana diyecek bir şey yok. Ayrıca reisinizin askerlerle ilgili ilginç tespitleri var, onları duyunca ne düşündünüz?

15 Temmuzu Kurtuluş Savaşı zannettiniz herhalde hanımefendi....

Kimseye zavallı diyemezsiniz sözlerinize birazdaha dikkat lütfen...
Yoo ben 15 temmuzdan bahsetmemiştim oysaki.
Ama değindiğiniz iyi oldu.
Evvel Allah bir bakıma kurtuluş oldu o da.

251 şehidimizin kabri nur olsun.
Sayelerinde...

Hanımlar,
konuyu açan arkadaşım açtığına açacağına pişman olmuş, topiğin kapatılmasını istemiş, dedim ki acaba kızcağızı bu kadar pişman edecek ne yazılmış olabilir ki?
Hani birde bu topiğe uyarı yazısı yazıp izah etmiştim ya, dedim ki onca yazıya güzel güzel yazıyorlardır, böyle de düşünecek kadar safımdır üstünüze afiyet.

Eh ne diyelim bana kötü içerikleri değerlendirmek kaldı.

X