Tuba Büyüküstün ve Onur Saylak’ın ikizleri büyüdü

themis1990

canım oğlum mertim
Kayıtlı Üye
19 Haziran 2012
30.175
38.359
33
tuba.jpg

Rol aldığı yapımlarla Türkiye’de olduğu kadar dünya çapında da tanınan dizi ve sinema oyuncusu Tuba Büyüküstün ve kendi gibi oyuncu Onur Saylak’ın ikizleri büyüdü.
Tuba Büyüküstün ile rol aldıkları dizi setinde tanışarak ilişkilerini nikah masasına taşıyan oyuncu Onur Saylak, ikizleri Maya ve Toprak'la çektirdiği fotoğrafı Instagram'da paylaştı.

1447059980262.jpg

İkizlerinin yüzünü boyadığı görülen Saylak, fotoğrafın altına "Parti zamanı" yazdı.

Oyuncunun takipçileri, ikizlerin anneleri Tuba Büyüküstün'e benzemediğine dair yorumlar yaptı. Saylak'a "Çocuklar babanın aynısı" diye yorumlar yazıldı

esmeri hiç birine benzetemedim de renkli gözlü olan ikisinden de almış

Onur Saylak oldukça yetenekli bana göre mesela..

Turkiye'de başarılı oyuncu sayılmak için yakışıklı ya da güzel olmak gerekiyor .

Halbuki o kadar yetenekli oyuncular var ki.Ama hakları yeniyor . Onur Saylak zaten müthiş oyuncu son dizisinde efsane. Oyuncu dediğin böyle olmalı .

Beren saat , tuba b. , kıvanç , serenay , kerem bursin , fahriye evcen , çağatay ulusoy vs. tayfasindan da bıktım . Hiçbiri de benim için gerçek oyuncu değil . Arada karakteri özümserlerse biraz rol yapabiliyorlar o kadar . Ama hepsi kendini dünya starı sanıyor .

Dünya çapında da tanınan dizi ve sinema oyuncusu..
Hangi sinema filmleri var?
Birçok ödülü var.
Arap dünyasında çok sevilip takip ediliyor.
Emmy ödüllerinde aday gösterilen ilk kadın oyuncu olması lazım

Yine de ben pek oyunculuğunu beğenmiyorum.
En çok beğendiğim Çemberimde Gül Oya idi.

X